• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
A pak že já jsem pilná :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Simi, tos mohla udělat sekačku i mě :grinning: asi budeme obědvat pozdě :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jééé Simi, tak semlbábu taky můžu, já na ni koupila i jabka, ale včera jsme se sežrali :grinning:
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
tak tohle jídlo fakt nemusím
6. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Já pokud v tom není kus flákoty, tak to není jídlo pro mě :grinning:
6. led 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
Žemlovku bych si taky dala :dizzy_face:

Na chvíli se loučím, Adý mě prý nutně potřebuje u hraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: nakouknu později :slight_smile: Zatím paaa
6. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Marky pááááááá
Dani, masožravec, já sladká jídla můžu, ale musím se pak dorazit masem a salám není maso :sweat_smile: já ho potřebuju denně :grinning:
ahojky,

no já to maso každej den nemusím a když je dobrá žemlovka mňam,neodolala bych nebo ovocný knedlíky s jahodama a zakysanou smetanou :dizzy_face: :dizzy_face: sakra se ty chutě mění jak u Terky, že by holčička? :sweat_smile: zase bych si blbě typla jak u prvního? :grinning:
6. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Simi zase začínáš ujíždět na sladké? :confused: :grinning:
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj kočky :wink: :slight_smile:
jdu narychlo pozdravit a pochlubit se :grinning:
Už máme prvního klofáka(22.12.),lezeme(24.12.)a od včera si už i stoupáme :grinning:
Veru je teď už pěkně rychlá....je jak terénní brouk :grinning: .Jak se postaví a něco jí zaujme,tak letí k zemi,tak jí musím neustále hlídat,aby si šikula nevytvořila nějaké pěkné vyšívání :grinning:
Začínáme dlabat kousíčky....aaaaa,už jdu sbírat :grinning: :grinning:
na FB mám nové fotenky :wink:
Spíme celou noc :wink: od 19:30 do 7:00h,pak dá mlíko a občas pokračuje do 8:30h...no a samo,že nechci prudit :grinning: :grinning: :grinning: jen se chlubím.
Nočník zvládá krásně.Už kakáme jen do nočníku,s čůráním to ještě vychytaný nemáme.Včera jsme se hodně snažily,měly jsme přes den jen dvě pleny. :wink:
Dnes vaříme fazolky a uděláme jen polívku,pro nás,Veru ještě něco musím vymyslet,teď pohoníme džogurt :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz
no už mě 3tí den honí nějakej mlsoň, včera jsem šla do cukrošky pro závin, ale neměli ho :grinning: :grinning: tak mě naštvali,

chjo tam furt sipe, až Terka usne, budu to muset jít před barák odházet, si fakt umíme tu službu vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj Janičko, juchůůůůůůůůů včera jsme tu na tebe vzpomínaly, jsi musela mít škytku jak Brno :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Jani já čumím, Verča je obr šikulka, to nás plenky čekají ještě hodně dlouho, ale je to jen nedůsledností maminky, já vím :sweat_smile:

Jinak hurá, že ses taky přišla ukázat :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
TEda Jani , moc gratuluju k lezení i stoupání a se spaním a kakáním je malá vážně šikulenka šikovná. POsíláme jí velkýho hubana šikulence :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Simi tady taky furt sype i když už nemělo :grinning:
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Janičko ahoj!!!!!!!! No už se mi po tobě stýskalo!
Verunka je teda šikulka, jak hrom! Bych se měla stydět - na nočník nechdíme... :pensive:
Posíláme pusinku! :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Janičko prosím nahalš mi, co typuješ SImča za mimi, ať uzavřu tabulku :wink:
6. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Neškytala jsem,jen tak nějak povolily trochu stresy,zlepšila se nálada....konečně po Vánocích :wink: ,tak jsem si říkala,že musím zaběhnout.Spíš jsem zašla na FB zahrát si nějakou hru,ale na kecání chuť nebyla.Jsem stresoň :angry: :angry:
Ty pokroky udělala Veru tak nějak teď najednou.Jakoby dva měsíce s šikovností stála a před Vánoci nás mile potěšila.
Reni,my už ten nočník zkoušíme dva měsíce a Veru to celkem chytlo,tak v tom jen pokračujeme.
Andy hlídá,tak můžu aspoň pozdravit,ale za chvíli zas budu muset mazat
6. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Janičko jsem ráda, že už je malinko líp :slight_smile:
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz
díky,hubany předám :grinning:
Simi bych přála moc páreček,ale myslím,že holčička bude :grinning:
uvidíme podle bříška,ale já se většinou netrefím :grinning:
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz
jdu na ten džogurt :wink:
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Lumpi - mě holčička nevadí a po tom párečku zas tak netoužím, je mi to faaaaaaaaakt jedno :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:33  • Odpověz
JAni super fotekny :dizzy_face: Verunka vám roste jako z vody! Hrozně to letí
6. led 2010 v 10:33  • Odpověz
jani hoď mi prosím do IP zase ten dokaz, já ho asi smázla, díky moc, taky se chci pokochat :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Letí to fakt šíleně, teprve se narodila slečinka naše malinká :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Fanuš a ty máš tabulku plnou, tak jí sem nakul, jsem zvědavá :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz
holky, já jsem dneska neskutečně shnilá, mě se fakt nic nechce :frowning2:
6. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Reni , tak to u mě platí nejen dneska ale tak nějak je to teď trvalý stav :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Simi o mém stavu v těhu ani nemluvit :grinning: to jsem byla neschopná naprosto :grinning:
6. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.