• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no a já se jdu plácat v tajícím sněhu, Anička chce sněhuláka :sweat_smile: tak čus bus kočenky :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Já jdu uložit dítě :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
no dneska je vážně teplejc. Reni užijte si to :grinning: :grinning:

my budem taky asi pěkně mokrý.

Jdem zkusit něco pojíst, jestli bude chtít a nachystat se a vyrazíme též. Máme to k Fanuš přes celé město. Teta chce nastávající matku odrovnat. Což o to dolů to půjde ale pak se s malou na bobech drápat ty 2 km vzhůru, to bude asi dobrodrůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se duševně připravit
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Simi tak si vem auto :wink:
Rani pa pa večer
6. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Čusík, tak my si dáchli, a kluci před chvíli vysmahli a já odstrojila konečně stromeček :dizzy_face: Byl krásnej a ta vůně každé ráno byla nádherná, ale to místo, co se nám uvolní bude ještě lepší :wink: Konečně bude mít Adý o pár cenťáčků víc místa. Romča ho vyhodí, až se vrátí a já jdu zamést a vytřít a poklidit :slight_smile: Ale jelikož to tu máme pidi, tak jsem za chvíli zpět :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 16:34  • Odpověz
To u nás se chrupká...já zjištuju věci do školy....no pohodkový den...prý to už několik lidí i vzdalo:slight_smile:
6. led 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak mám vytřeno, vzala jsem to i s chodbou, páč tam vždycky nadělám bordel kočárkem...a to ani nemáme službu :sweat_smile: Asi jdu do sebe :grinning:

Kačí to je dobře, že ti to tak super jde :wink: Jen tak dál, ať máš nějaký ten titul :wink:

Jinak vám musím říct, že jsme dneska během řeči s Romčou narazili na téma děti a já prohodila, že už jsme skončili a on řekl, že si třeba ještě nějaký uděláme :confused: :sweat_smile: No decentně jsem byla v šoku, ale překvapil :sweat_smile: Nečekala bych to, i když to vypadá, že by ještě nějaký to dítko chtěl :sweat_smile: :zipper_mouth: ale já už ani moc ne...teda ne, že bych nechtěla, za pár let možná, ale to zase doufám už budeme mít vyřešený bydlení a budeme platit hypo a už na dítko nebude tolik financi...víte jak to myslím...pak budeme muset dělat oba, aby jsme si hezky žili, tady u nás bohužel nejsou tak vysoké platy :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme, třeba prý dneska vyhrajeme ve Sportce, koupíme ten byt tady u nás a bude to vyřešený :grinning:
6. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Marky třeba jo co víš....já titul chci,abysme si pak mohli taky dobře žít..přeci jen co jen s gymplem že? Tom má aspon zaměření,tkaže titul ani nepotřebuje...i tak má dost penízků...je hrozný jak peníze ovlivnují život :confounded:
6. led 2010 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
No a doufám,že to dám..aspon to Bc. když už né Ing. :grinning:
6. led 2010 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí právě, ovlivňují a bez nich to nejde, o tom jsem se přesvědčila víc, než bych chtěla :pensive: Upřímně s tím moc nepočítám, jelikož Romča je jen vyučený, tak nikdy nebude moct jít nějak moc vysoko a já sice maturu mám, ale to taky žádný zázrak není. Na jednu stranu nepotřebujeme moc, ale i ve třech se nám bude žít dobře, hlavně chci vlastní bydlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: A třeba se pak i dostaneme k tomu, že bysme si pořídili dalšího brouka, ale to teď není prioritou :slight_smile: I když na jednu stranu mě tím potěšil :slight_smile:
6. led 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
Kačí myslím, že zmákneš i to Ing :wink: Jsi šikula a máš na to hlavu, tak je škoda toho nevyužít :wink:
6. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Marky,taky jsem s eo tom až mocpřesvědšila a stále ještě přesvědčuju,ale snad by mohl být brzo klid a my si mohli v klidu žít a postavit baráček atd
6. led 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
No vidíš, pro nás je stavba baráčku (kdybysme ho chtěli-jsme panelákoví :grinning:) naprosto nereálná...pozemek nemáme a pár milionů na byráček nám stejně nikdo nepůjčí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky holky, stavíte
6. led 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
Já ne
6. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jo stavíme ale jen imaginárně :grinning:
6. led 2010 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
My ano a je to veselé.
musím jít tančit
6. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Pustila jsem Pavle Tom a Jerry a jsem off
6. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Marky, my taky nemáme výšku a baráček stojí, o mozku to není :grinning: :wink: Sice když je vyšší plat, jde to líp, ale my šetřili každý už od 18 let, každý jsme měli dvě stavebka a ještě za svobodna a bezdětna spořili i něco navíc :wink: a část jsou půjčky, ale nějakých 700tis jsme si našetřili nahotovo :grinning:
6. led 2010 v 17:54  • Odpověz
my byly doteď venku, Kuba po cestě domů usínal, ale zmákl to a teď si dal véču a čučí na pohádku, Anička ho otravuje, ale on je tak grogy, že na ni háže bobana :grinning:
6. led 2010 v 17:55  • Odpověz
taky bych šla sáńkovat..snad o víkendu
6. led 2010 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
no Kubovi se to bílé svinstvo nelíbí :grinning: postavím ho do sněhu a stojí jak zařezaný :grinning: ani se nehne :grinning:
6. led 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Reni my jsme bohužel teď zadlužený, takže nespoříme, ale brzy budeme :slight_smile: Pomalu se dluhů zbavujeme a budeme šetřit víc a víc :slight_smile: Hold jsme byli blbý a podcenili situaci :confounded: Tady jsou opravdu mizerné platy, na to, aby to za něco stálo by musel být Romča v práci od nevidím do nevidím a to mi za to zase nestojí, je taky otec a k čemu by mi byly prachy, kdybych neměla jeho. :slight_smile: A 700tis si naspořit to je krása :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Reni to Adýs se ve sněhu hne, ale běda když se toho dotkne a zastudí to :grinning:

A taky jste měli nějaký základ (pozemek, starý barák atd.) to my nemáme a hlavně nechceme do baráčku :sweat_smile: jsme panelákoví :grinning:
6. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Marky, krása to je, ale šlo to jen dokud nebyly dětičky, teď jen splácíme půjčky :grinning: já teda mám stavebko, ale co bude dál se ukáže.

Tady jsou platy taky na prd :angry:
6. led 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
A ten mozek je braný v tom, že čím víc máš titulů (obrazně řečeno) tím víc máš peněz :grinning:
6. led 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
No já chci začít stavebko platit, jak se vrátí Romča do práce. Sice zatím jen nějaké minimum, ale apsoň nějaký začátek.
6. led 2010 v 18:01  • Odpověz
já mám taky minimum, mám to na 300kč :wink:
6. led 2010 v 18:03  • Odpověz
měsíčně :grinning:
6. led 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
A u jaký spořky??
6. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.