• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky
Dala jsem do albíka pár foteček ze včerejšího sáňkování, tak juknětě :wink:
Marky na konec nedorazila :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
čauec - fotky ze včera boží :dizzy_face: :grinning: :grinning: bylo to fakt bezva

jinak dneska nějak nestíhám. Před hodinkou jsme teprve došly z Mateřského centra, mladá popápla a konečně chrupe :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky Simi, o fotenky se v celku vydařily :wink:
7. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Dani pošly mi prosím ty s TErkou a nějakou společnou mejlíkem ať mám na památku. Díky
7. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
jasně :wink:
7. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
už ti to tam pádí :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
teda to byl fofr díky :wink:
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
měly by to být 2 maily tak mi pak řekni, jetli dorazily jo :wink:
7. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jééé Terinka má čepičku :grinning: a kukám, že je jí kapku větší :sweat_smile: tak má náš Kuba velkou šišku, háčkovala jsem to na něho :grinning:
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Reni - větší jí je a odost, ale nevadí - aspoň vydrží ještě sezonu nebo dvě :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Reni to nám uháčkuj větší..my jsme malý hlavounci :wink: :grinning: Jinak já toho moc nenaspala,spala jsem tka hodku,pak se malý vubudil,ale šel znova spát ale já už nemůžu zabrat :frowning2: A to je mi úplně děsně z nevyspání :frowning2:
7. led 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Kačko - ty radši nechtěj druhého prcka, bude to pravej opak a ty se z nevyspání zblázníš - protože DAvídek je opravdu poklad :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
No taky sem si říkala Simi,ale tak to je o zvyku..si hold zase odvyknu spávat...ale 4 hodiny denně mi fakt nestačí :unamused:
7. led 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
No holky, co to je?????? Tahám nás z druhé strany :confused:
to je teda docházka :rolling_eyes:
Zase se to začíná kousat, co :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
hojte ten kůn mě sere má chvilu večer a seká se....do řiti
ráno valíme na plavčo a večer jdu na rychlou tak snad v obědové paute konečně dočtu, co jste nakecaly :grinning:
7. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
já budu žehlíkovat, i když se mi nechce, ale co se dá dělat :wink:

no a taky musím pofackovat kuchyň, že jsem to radši neudělala dřív, mohla jsem relaxovat, jsem já ale krava :angry:
7. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky, díky za držení palečků ke zkoušce..Určitě mi moc pomohli, páč jsem měla pouze jednu chybu,takže super a vlastně nejlepší výsledek v naší skupince.. pak jsem měla dlaší 2 dny školení do večera, no je to fakt na bednu, ale jsme ráda i za to , že se můžu věnovat něčemu jinému a o děti je postaráno. Normálně v práci relaxuju :dizzy_face: :sweat_smile: , zitra mám volno, jdu s Ondrou na KO po ATB, a snad pofrčí v pondělí do školky.. :wink: páč mám další 2 denní školendo :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíše mě z toho školení bolí záda a zadek to jediné mi na to jaksi vadí, ale zase jsem pak docela odpočatá :grinning:
omlovám, se že jsem nenapsala dříve,ale koňas zradil, příspěvek se ztratila mě se už pak nechtělo ztrácet u té herky čas.. tak se mějte krásně kočky a užívejte sněhu, prý ho ještě přibude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz
Jiři ty jsi fakt borec, jak tohle zvládáš :slight_smile: a ke všemu tě to ještě baví :grinning: já mám z účetnictví maturu, ale tohle bych fakt nedala :grinning:

holky u nás to zase taky sype :angry: je tady hromada sněhu a sype fakt hodně hustě, jeli by jsme do školky na saních, bylo by to nejlepší řešení, ale jsou na půdě a to sama nedám, tam se děsně blbě zavírají dveře a to umí jen tatínek a ten má po noční, tak ho nebudu budit :fearful:

Kdybych věděla, že to není poslední sníh tento rok, tak pořídím ty boby, co má Danča :grinning:
8. led 2010 v 07:29  • Odpověz
a já je asi koupím tady v obchodě a bude, teda jako v Břeclavi, protože než by přišly poštou :grinning:
8. led 2010 v 07:30  • Odpověz
čus bus jiřo gratulace seš dobrá teda :grinning: :dizzy_face:
mám cafo chce se mi serouchat a gojgy v ohradě :grinning:
jedeme na plavčo....s krámamam to je luxus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Včera jsem to už nějak nedala a malýmu s nechtělo spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska nevařím, mám tu rajskou od tchýňky, tak jen těstoviny a mám to :sunglasses: Sníh se u nás taky sype jak blázen, tak odpolko půjdeme bobovat :slight_smile:

Jířo gratulace :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Jiří šikulka.

Reni ty se máš, víc IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky maminy, jdu se na Vas zase juchnout :wink:
Zdravim z postele, v utery me sklatilo nejake nachlazeni,Cendu mam od uterka u babicky,dneska ho uz ale manza vecer priveze :wink:

U nas taky zacalo rano pekne chumelit,se na to pekne kouka z poza okna, kdyz nikam nemusim :wink:

jak se tu mate? Jak probehly Vanoce?
8. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holka, tak se brzo uzdrav.

Já letím uvařit.
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz
chumelí se chumelí, tady je to jako na horách :sweat_smile:

dneska bude pečená krkovice a brambory a salát z čínského zelí, krkovice je v troubě, jdu oloupat brambory a udělat salátek

koupila jsem Aničce pekáč na sáňkování, na schodiště na terase jí nahážu sníh a může drandit :grinning:
8. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Tyyyyyyyyyyyyyyy .ole to je sněhu :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem neuvařila. na oběd přišli chlapy v 11. Byl chleba se sekanou :grinning:
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
A kde jste všici
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zdravím ženy!
Tady je taky sněhu, jako sviňa :sweat_smile: , zase kalamita, jak na Sibiři :grinning: :grinning: :grinning: .... Ladovská zima..... :grinning: :grinning:

Jiřo, jsi borka!!! Já věděla, že to dáš :dizzy_face: moc gratuluju!!!

Reni toť kup, však nestojí svět :wink: a do přístí zimi nezhnijou, tak co a sáňkovat s ebude furt :grinning: :sunglasses:

Peťulko tak se pěkně vylež! Na tebe to taky skáče co chvilku, viď :frowning2: :wink:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj Dani, kolik tam máte čísel sněhu, tu je tak 5 cm
8. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.