• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo a cestáře jsme dnes vůbec neviděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jojo Luci zase jsou překvapení,že sněží :grinning: :grinning: :grinning: No nebo protahujou ty nejdůležitější trasy....bože bože
8. led 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
jo jaký každý rok v zimně bývaj zaskočeni :grinning: :grinning: :grinning:
kačií balík z anglie furt nikde doufám že aspon do konce ledna doprazí
8. led 2010 v 16:15  • Odpověz
No snad jo..ufidíme..ted byli svátky,tka proto as zdržení
8. led 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
jj snad ju
8. led 2010 v 16:19  • Odpověz
ahojky :wink:
ja si dala ted 2 hodky spanku :dizzy_face:
u nas dopo snezilo jen chvilku,ale koukam,ze uz se to zase sype :wink: Sanky a boby jsme vytahli uz o vikendu,sice bylo malo snehu,ale jelo to :grinning:

jo a ktem adminum,me s prominutim se..Pac se nam uplne rozhodilo album v rijnovkach, zobrazuje se to male,tabulky tim padem nejsou videt, uz jsem je kontaktovala nekolikrat a vyprdly se na to.Problem je na strane kone,ja nebudu predelavat cele album.Ale vmazani fotek jsou pohotovy :angry:

Tak Kubik bude mit uz dva roky,to to leti :sweat_smile: Tak prejeme vse nej,hubana radsi neposilam,pac by byl plnej bacilu :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Niky tak tak....jako etikou to jde do prdele
se máš že ses vyspala já tu s gojgy samam jdu na noční hany je fuč a v 5 dojde segruše at si stihnu umejt kebuli
8. led 2010 v 16:22  • Odpověz
PEti ahojky,jsme s enepotkali pěkně dlouho...jako admini fakt už no coment,se člověk akorát rozčílí
8. led 2010 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
Kaci,vy uz se snazite o druhe? To je fajn :wink:

Luci:jakej mas uvazek,me prijde,ze kdykoli nakouknu,tak frcis do rachoty?
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Ll Peti,od příštího ěmsíce pořádně :wink:
8. led 2010 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem vyrazila na kopeček před barák a začelo sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to bída
8. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Tak si to poradne uzijte :grinning: My jsme se o druheho prcka ani nesnazili,nasel si k nam cest usam, ja puvodne chtela az po letu,ale jedna posunuta ovulace a bylo zadelano :grinning: :grinning: :grinning: Aspon to bylo bez stresu,kdyby se nedarilo :wink:
8. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Peti tak je to nejlepší, pěkně v klidu :grinning:
8. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Peti jo to jo...já uvidím ajk to bude..u nás bude plánování složitější...když se nezadaří brzo,tak toho budem muset an čas nechat no prostě plánování nad plánování

Marti,to naštve
8. led 2010 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem hodila sprsku a musim to tady jit dat trosku do kupy,si umetepredstavit,jak totu vypada,kdzy zenska 3 dny nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Katko nám to s Pavlinkou nevadilo :grinning:
8. led 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahojky, tak my nakonec dneska nebyli vůbec venku :sweat_smile: od rána to nepřetržitě padá a během odpoledne začalo i fdoukat, takže hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jo jo ať žije zima :confounded:
8. led 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Tu trošinku padá, ale příští týden má být -20°C :astonished:
8. led 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Tady padá od rána a furt nepřestalo :confounded: Navíc tam fičí jak blázen, no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsem teď Romea vyhnala ven :sweat_smile: k rodičům, byli nakupovat, tak jsem si objednala pár věcí :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Achoooooj, dítko uloženo! :dizzy_face:
Tady jak pořád sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už nechčůůůůůů :cry:
8. led 2010 v 19:55  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29758766&tab=0 paní dává nové bundy tak už jukám na příští rok, tak jukněte
8. led 2010 v 19:59  • Odpověz
jen jsou s vadama, ale nové a pěkné
8. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Možná mě jedna vyjde, tak držte palec :wink:
8. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
na mě ušitá :grinning: Desatero pro štíhlú líniu od Bolka Polívky:

1. Dyž neco jíš a nikdo ťa nevidí, tož to nemá žádné kalorie.

2. Dyž do seba cpeš čokoládu a chlastáš k temu slivovicu, tož tá ti ty kalorie zruší.

3. Dyž sa postaráš, aby všeci okolo přibrali víc kilo než ty,tož budeš najštíhlejší.

4. Dyž sa vás bude cpat víc, tož sa počítajú kalorie enom temu, kerý sní najvíc.

5. Jídlo, co sníš v kině a nebo u televize popřípadě u počítače, jako polárka, oplatky, sušenky, to sa nepočítá, protože to patří do zábavy a né do jídla.

6. Kakao, brandy, topinky, dorty, chleba se sádlem, špek a klobásky neobsahujú kalorie, dyž sa jijú ze zdravotních důvodů.

7. Jídlo, keré sníš, dyž vaříš, taky nemá kalorie, protože to nejíš, ale koštuješ.

8. Jídlo, keré má stejnú barvu, taky neobsahuje kalorie. Třeba dyž sníš špenát a pistáciovú zmrzlinu, tož to je jak dybys nesnědl nic.

9. Obezita je nemoc a tož je potřeba pořádně sa nadlábnút, aby s ňu tělo mohlo pořádně bojovat.

A navíc:

10. Ženská bez břucha je jak hrnek bez ucha !!! A ženská bez řiti je jak váza bez kvítí !!!
8. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Reni tak by se mělo začít novou diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. led 2010 ve 22:10 • cinkxa
Reni,tka od zítra podle toho hubnu :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Reni tak podle toho bych hubla taky :grinning:
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
tak to z nás budou zachvilku modelky :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.