• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Kačí to chci vidět :grinning:

Pro dnešek se loučím. Zítra páááááááá
8. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Marky ty snad o tom pochybuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
No já už skoro modelka jsem :grinning: zrovna včera jsem četla pěkný článek o modelkách, zkusím najít :wink: :grinning:

Jinak dobré ráno, u nás prší od večere a mrkne to, vše je obaleno ledem :sweat_smile: :confused:
9. led 2010 v 07:47  • Odpověz
tak tady to je, přesně takhle budu vypadat a nebo spíš vypadám :grinning: http://tn.nova.cz/magazin/zena/krasa-a-moda/krivky-dobyvaji-svet-sexy-boubelky.html
9. led 2010 v 07:48  • Odpověz
no a Anička má horečku, takže nějaká hezká školková nemoc nás přepadla :angry: :frowning2: v pondělí začne určitě Kuba :rolling_eyes: zase mám na dva týdny vystaráno a pak by mohly přijít ty neštovice a budu mít vystaráno na 5 týdnů :confounded:
9. led 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
Ahojky...tý jo Reni, s těma vašima nemocema by se mělo něco dělat :confused:

U nás noc opět děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měl ucpaný nosík, tak ho to dralo :confounded: pak mě sejřil chrápáním i velkej, prostě prima noc :angry: jinak jsem koukla ven a tam furt sněží, navíc je tam hnus vichr, no super... a to musím do keámu pro pečivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska bude asi rizoto a nebo kašička a klobása (včera poslala tchýňka) :slight_smile:

A článek super :grinning:
9. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Marky, počkej až bude Adámek chodit do školky :sweat_smile: ono je to celkem běžné, že dětičky, které jsou první rok ve školce jsou furt na hromadě. Pochytají všechny nemoce od dětí, které tam dávají mamičky chodící do práce i přes to, že dětičkám není nejlíp.
Není to s ní tak hrozné, za půl roku byla 3x nemocná teda teď je to potřetí, takže to není žádná tragédie. Většinu to bývá tak, že je dítě týden ve školce a pak 14 dní marod :wink:

Nemyslím si, že by se u nás dělo něco zvláštního, však sama uvidíš :wink:
9. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno!
Reni to snad není ani možný :confused: zase nemocní! To je už imunita dočista v háji :frowning2:
Jinak tomu článku se taky začínám slušně podobat :angry: :grinning:
9. led 2010 v 08:49  • Odpověz
achoj
tak my taky skolení já hlavobol rýma a knedlík v krku a gojgy rýmu šílenou.....
máme tu sněhu na rozdáváníá, večer byl jen jeden výjezd a to v devět večer, jinak byl klid a spalla jsem tak aspon tak ale ani na cafe není chuŤ a to je vážný
9. led 2010 v 08:54  • Odpověz
možná jsem ji spíš mohla po těch antibiotikách nechat ještě týden doma, aby nabrala síly :angry:
9. led 2010 v 08:55  • Odpověz
ono se Luci není ani co divit, hromada lidí je nemocných, tak ať je vám brzy líp :wink:
9. led 2010 v 08:57  • Odpověz
ona Anička vážně není nemocná nějak častěji než ostatní děti ve školce :wink: je sice trochu náchylnější, ale ne víc než ti ostatní, samozřejmě některé děti mají hodně dobrou imunitu a jsou OK celý rok a ty co jsou tam už druhý nebo třetí rok jsou taky v pohodě, ale ona je prvňáček, tak si tím musí projít :confounded:
9. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Lucinko taky to na vás taky sedlo :frowning2: , posíláme pohlazení, ať je brzy líp :wink:
9. led 2010 v 08:59  • Odpověz
jo holky je to tak.... ale já to nesnášim jak sem off a musim fungovat
9. led 2010 v 09:00  • Odpověz
kočky a co kuchtíte? já ještě ani nevytáhla maso, vůbec nevím, co mám uvařit :angry:
Reni taky nás to čeká :sweat_smile: , je mi t o jasný..... :wink:
rení mám mleté mix a prdnu to na pánev dodám rajče papriku kečup hořtici , takovej miš maš s kobzolem
9. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Reni já uvařím omajdu s těst. rýží... ale ještě nevim jakou :sweat_smile:
9. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Luci a ty ještě i do práce, to je teprv záhul :frowning2: aspoň přes den trochu odpočívej

na mě taky teď 3 dny cosi lezlo, bolel mě krk, úplně pálil a nos jsem měla vysušený, ale zmákla jsem to, cucala jsem šalvějové pastily a stříkala si bioparox, ten zkusím teď i Aničce, snad je to jen viroza a v pondělí bude už bez teplot, ale stěžovala si na bolest hlavičky a krku :frowning2:
9. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Luci to zní hutně :dizzy_face:

Dani těstovinovou rýži miluju na tarhoňu :grinning: k tomu česnekovou omáčku a pečenou krkovici :grinning:
9. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Luci má tam být chutně :grinning:
9. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Holky mám vysazeno, ale nesnažíme se, ovu jsem špinila a teď mám chvílema pěkný kčerče do podbříšku a myslím že střeva to nejsou. Nevíte, co by to mohlo být? :frowning2:
9. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Dani možná jsou to zcvoklé hormony z vysazení, jak dlouho máš vysazeno?
9. led 2010 v 09:06  • Odpověz
první měsíc :confused: možná, al etohle mi nedělalo, když jsem vysadila po 11ti letech :confused:
9. led 2010 v 09:07  • Odpověz
fanuš to je normálka...budeš se teď dávat do kupy, křeče mohou být i bolestivá pseudoovulace atd...ale víš jak já z prodoního už moc nevim, radši to prokonzultuj s mudrem až tam půjdeš
9. led 2010 v 09:09  • Odpověz
a ty křeče máš dneska nebo už delší dobu a do krámat daleko?

Já mívám křeče už tak dva dny před MS.
9. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Luci pokud to neustane, zvažuju, že mu zavolám
9. led 2010 v 09:10  • Odpověz
taky si myslím, že je to jen z vysazení, že se tělo prostě zase rozjíždí :wink:
9. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Reni tak cca 3 dny, spojovala jsem to s ovulkou. Do krámat je ještě daleko, mám je mít okolo 20.
9. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Dani zavolej, to je úplně nejlepší řešení, když tak na tebe kukne a budeš pak aspoň v klidu :wink:
9. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.