• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ty je máš mít zase se mnou :grinning: no kdyby jste jeli naostro, tak by to mohlo být i z uhnízdění :wink:
9. led 2010 v 09:13  • Odpověz
no mám 2 dny na zklidnění.... pokud se to nesrovná v po volám :wink: Díky
9. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Reni tak to nehrozí, nemá se co hnízdit :grinning:
9. led 2010 v 09:15  • Odpověz
holky, musím sem vpustit Aničku, chce pohádky na www.pohadkar.cz
9. led 2010 v 09:17  • Odpověz
jé renatko super odkaz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Reni to je fakt pěknej odkaz, hned jsem si ho uložila :wink: ten se bude hodit :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Reni, tak už jsi vymyslela, co uvaříš? :wink:
9. led 2010 v 09:24  • Odpověz
to bude teda...
gojgy tu jezdí s kočárem a nám tu lije a mrzne to bude hlav rozvalených
9. led 2010 v 09:24  • Odpověz
tady sněží, pro změnu :angry:
9. led 2010 v 09:25  • Odpověz
fanuš k těm těstovinám můžeš udělat porkovou je výborná porek na kolečka s pidimidimnožsatvímoliv.oleje, pusiti barvu zalít smetanou tou modrou a dát dvě apetita bez úříchuti a je to :wink: strašně to zasytí
9. led 2010 v 09:26  • Odpověz
já bych měla pomalu začít :sweat_smile: ale jsem jakási lenivá :grinning:
Luci kdy máš směnu? Máš nějaký čas na kurýrování?
9. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Luci to zní lákavě, ale drobdný detail, nemám porek :grinning:
ale uložím si to :sunglasses:
9. led 2010 v 09:28  • Odpověz
v pondělí...to zas bude den...většinou po víkendu je masakr, ale uvažuju o změně, že bych šla na urgent, je to prostě pros mě lepší ta ambulantní péče, provoz od 7 do 19h což do budoucna ocením hlavně kvůli školky, tak uvidíme :wink:
9. led 2010 v 09:29  • Odpověz
jo ahá to bez porku není ono :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:30  • Odpověz
ahoj Babulky

holky a dítátka, dejte se brzo do kupy a dětičkám ať je bro líp. broučci malý, je mi jich vždycky tak líto :frowning2:

DAni - křeče můžou být z vysazení. Měla jsem to taky asi 2x a vždy se to objevilo těsně po ovulce. A jednou bylo taky dokonce špinění. :wink: takže jestli to netrvalo nijak dlouho, buď v klidu, tělo si zase zvyká :wink: ale kdyby se ti cokoliv nezdálo tak mazej :wink:

a já debil aktivní sem šla hned po ránu odklidit sníh a teď mě bolí břicho, jsem fakt kretén :angry: snad bude vše Ok
9. led 2010 v 09:34  • Odpověz
taky jsme si říkala :grinning:
Trošku mě to ještě objasni :sweat_smile: jako že by jsi šla na příjem nebo kam?
9. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky Simi, díky malinko mě to děsí, ještě jsem to neměla, ale vím že to může být průvodní jev k ovulce :wink:
hlavně buď opatrná! Tohle raději přenech Pájovi, aby jsi si neublížila :confused: :wink:
9. led 2010 v 09:38  • Odpověz
tý jo, už ti tam skočila 10tka! Bože to letí :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:39  • Odpověz
musím začít vařit :wink:
9. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Dani - já vím, od Pavla už jsem dostala vynadáno,malá na něm lpí, chtěla být s ním, tak jsem mu řekla že to udělám a on tu bude s malou si hrát ať si ho užije a já tu teď radši jen sedím ani se nehejbu :frowning2: kdyby cokoliv letím na pohotovost :wink: ale myslím, že se jen bříško trošku natáhlo

A já dnes dělám čínské nudle :dizzy_face: :dizzy_face:

a no jo 10 tt :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět a říkám si, že jsem debil, že jsem tam vůbec lezla...teda sama bych to zvládla, ale s golfáčem ve 20cm sněhu je fakt pocuc :rolling_eyes: Sníh všude, nikde odhrnutý, opravdu super posilka hned po ránu a do toho ten vichr se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No pro dnešek naposledy, to určitě!!
9. led 2010 v 09:48  • Odpověz
JO a ještě něco - malá měla dneska za celou noc suchou plínu!!!!!ani cvrknuto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak ráno řvala čůrat čůrat a málem strhla nočník. Juchůůů mám radost, opravdu vydrží už čím dál dýl :dizzy_face: :dizzy_face:

Maky - to věřím. Známe to s DAnčou z loňské zimy, bylo to pošušňáníčko, se furt brodit s dětma tím sněhem. Taky jsme říkaly solidní posilka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Terinka je fakt šikulka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já taky jezdím s tímhle kočárkem od loňska a nevadí, ale jak to furt krutě padá, tak to nikdo neodklízí, nebo nestíhají a v tomhle´bych měla potíž i s velkýma nafukovacíma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Marky - my jezdily s klasickým sporťákem a byl to taky očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
No to říkám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Simi tak to je Terezka opravdu šikulenka!!! Posíláme pusinku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marky vím dobře o čem mluvíš :angry: v loni bylo těch bílejch sr.ček snad ještě víc! :angry: :grinning:
9. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Takt omy až budem bez blíny tak vyvěsím vlajku :angry:
9. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
U nás tohle není běžný, odklízí tu perfektně sníh, ale teď někde spinkají :angry:
9. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Dani - děkujem - :dizzy_face: mám fakt radost, vypdá to na zdárné jarní odplínkování - snad :dizzy_face: to by bylo fajn :slight_smile:
9. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Simi tak to by bylo fantastický!!!! Je fakt šikovná!
my budem s plínkou ještě ve školce :angry:
9. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.