• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky, my jsme vyspinkaný, bodlo mi to a dali jsme přes 2hodinky :dizzy_face:

Za chvíli se půjdeme projít do krámu pro chleba a trochu se provětráme...už tam zase padá sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak jsme vyrazili pro ten chleba, ale Adýmu se v těch závějích blbě chodilo, tak jsem ho do krámu nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cestou zpátky už byl doooost těžkej...na kopci řádili děti na bobech, tak že půjdeme taky. Čili jsme museli vyšlápnout (teda já!!) kopec ke tchánovcům, neb boby byly tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to už jsem myslela, že umřu :confounded: Malej nabalenej má určo tak 15kilo, fakt super. Vzali jsme boby a že odvezeme chleba a převlíkneme do kombinézy. No ven už jsme nešli, zdrhnul do ložnice a hrál si :grinning: A navíc mu vadil ten padající sníh do obličeje. No mám dost, už se mi pak klepaly ručičky jen ho vynést do schodů :confounded: Takže boby mám konečně doma a do krámu teď jedině na bobech... A bobovat jdeme zítra ráno :slight_smile:
10. led 2010 v 19:32  • Odpověz
marky já jednou šla s gojgy na poradnu pěšo bez kočáru nesla jsem ji mám to cca 300m ale maras, nikdy více
vařím česněčku a hovězí na hrášku
10. led 2010 v 19:49  • Odpověz
a už mě konisko sere
zas se loudá
:angry: :angry: :angry:
ještě furt vařim mě jebne když nebudu mít brzo ten tlakáč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
My s malým taky jendou šli pěky,ale ted ajen vždy od busu atd,ale nesla jsem ho,bo sněžilo a neml botky an t...to jak prvně padal sníh...a taky jse spěchalatakže kdyby cupkal,tak to enstihnem
10. led 2010 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kůň je na pěst :rolling_eyes:

Já čučím na telku, i když po očku a hrajeme si s malým :slight_smile: Za chvíli pofrčíme spinkat.

Adý už i hezky venku ťape, ale v těhle závějích se nedalo pořádně jít mě, natož jemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak už to jde, že chvilku nesu, chvíli jde a to docela jde, ale dneska hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jedeme nakupovat s bobama. Půjdeme dopo bobovat, pak nakoupit, uvařit a spinkat, to bude pohodička :dizzy_face:
10. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
autor
Jo a dneska konečně vylezl ten zatracený poslední zoubek :dizzy_face: Snad už bude trochu klid :sweat_smile:
10. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak já e konečně domořila s infošou..no ejstli se jí to nebude líbit tak at mi políbí víte co :angry:
10. led 2010 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak berušky...uspala jsem Adýho a hle, zjistila jsem, že smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A to byl čerstvě přebalenej :angry: ´:grinning: No a teď co?? ubrousky nepoužíváme, ale tahat ho přes celý byt do koupelny a mýt zadeček, to je jak kdybych neuspala vůbec :unamused: Tak jsem namočila žínku, svlíkla ho a přebalila...probudil se tak napůl, pak chviličku zabíral, ale jinak dobrý, tak jsem se bála zbytečně :sweat_smile: :grinning:

Kačí určo se to bude líbit :wink: A kdy jdeš zase do školy??

SIMČA, DANČA A JÍŘA- berušky ještě mi prosím odpovězte na IP, ať můžu pohnout s tou dovčou a víme co a jak :wink: Jste poslední

Ještě teda Janička od Táničky, nemáte na ní někdo mobil??
10. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno!
Jéé dnes první, jo :sweat_smile:
Já vám mám snové období a to je děs, co ten můj mozek dokáže vyplodit :rolling_eyes: . Dnes jsem lítla po Praze a honila cigoše, co mi ukradli peníze s mým strejdou :rolling_eyes: :grinning:. Můžete mi říct, jak na tohle může někdo přijít :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré zasněžené ránko :dizzy_face:

Dani - taky jsem měla v sobotu noční můru, ale mnohem horší. Zdálo se mi - fakt nevím proč - že malá spala u nás ve vaně, doma se furt vyhazovali pojstky, lítala elektrika atd a na malou pak v té vaně začala téct horká voda a popálila se - no ještě že mě Pavel vzbudil - jsem prý brečela ze snu a furt sebou házela - no bodejĎ ne - to není sen to je noční můra. Fuj, ještě že to byl jen sen
11. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Simi, no taky dobý :rolling_eyes:
jak na tohle může člověk přijít, že
11. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Teda, kde to dnes vázne? :confused:
Lucinak je v práci.... a zbytek?
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz
no teda to jsou ačka :angry:

to všichni odhazujete sníh, nebo co? :grinning:
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky, u nás v noci sněžilo jen trochu...už tu spíš prší než sněží,ale ted je tam klid

Marky jdu příští týden na 14 dní a pak mám zkouškové
11. led 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojek, jenom nakouknu, dva prstíčky si ohřeju a hned zase půjdu :grinning: Musím trochu uklidit a mám tam Aniččin koš prádla, tak to půjdu vyžehliti
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsme doma. Ráno jsme vyrazili nas ty boby, sjeli jednou kopec a děti se teda netvářily nadšeně :sweat_smile: Tak jsme šli nakonec ke kamarádce, dali čajíček a pokecali :dizzy_face: Adý v dobrém rozpoložení si i hrál a byl v pohodě. Oni mají pejska, tak to byl ve svém živlu, psy miluje :grinning: No a najednou bylo 11:15 a frčeli jsme ještě nakoupit a už se mi dělá rizoto, umyla jsem nádobí a uklidila prádlo...no super den :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
u nás taky super den, Anička v noci horečkovala, jak v sobotu a celou neděli nic, tak v noci hořela :frowning2: po 4 hodinách jsem jí střídala sirupky a stejně se to drželo na 38°C :fearful: tak jsme byly u mudry a má zánět nosohltanu.

Dostala jen pamykon, že to zkusíme bez ATB, tak jsem jí k tomu přidala bioparox, tuto kombinaci už jdenou měla od ORložky a ještě jí dávám sinupret, tak držte palec, ať se z toho vyhrabe vlastní silou a nemusím ji cpát antibiotikama :frowning2:

Z noci jsem totál off, skoro jsem nespala a furt ji sledovala, teď leží v postýlce a sleduje pohádky.

Marti, čepičky ti pošlu ve středu, protože teď se nikam nedostanu, ale ve středu musím na socku, tak to vemu s sebou :wink:
11. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj Reni, bud v pohodě a starej se o maroda. Moje děti mají co nosit.
Hlavně at máš děti v klidu a pohodě a zdravé.
Držím palečky.
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Reňulko,tak ať je Ančka brzo fit..posíláme pusinku a pohlazení
11. led 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Reni to je mazec! Posíláme Aničce berušce pohlazení a pusinu, ať je jí brzy líp :frowning2: :wink:

My jdem pro změnu odhazovat sníh :angry: :grinning:
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tady naštěstí ensněží...i sme tam prokukuje modrá obloha
11. led 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
Tu se valí už druhý den mokrý sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
čus bus
renatko to mě je líto....bobeček tož to by mohlo zabrat
mám celkem veget
11. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
ahojky holky,my pořád sami ,ale právě mi naspal tom,že už jede..no hurá.
11. led 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. je toho zase nejak moc, práve večeřím u noteboku :grinning: :dizzy_face: ten muj úžasný muž mi ho koupil.. no není zlatý, ha sem zvědavá jak mu to splatím, až teda začnu vydělávat :angry: no ale já myslím že to půjde, čekám stále na zápis z té banky..
jinak ´Jirka tedka jede pro poštu a prý tam je něco ze stavebního úřadu, tak aby toho nebylo málo, tak ještě něco o kolaudaci.. me trefí šlak.. máme tam být 13.1.. no tak se těším :angry: co tam zase bude uvidím v dopise , nevim přesně podrobnosti..snad to nebude tak horké..
11. led 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
týjo jiřo noťas jo? :grinning: se máááš
tak písni co ávm to došlo, snad je vše oukej
11. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Tak ještě Jířo!!!! dlužíš mi odpověď :wink:

My jsme si dali skoro 3 hodinky po obídku spánečku :dizzy_face: bodlo mi to, je ze mě nějaký spáč :sweat_smile:
11. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Já vařím kendlík na zítra..půvdně měl být tátovi k večeři,ale enchce tak ať si škubne....malý v posteli,ale asi ho půjdu zkontrolovat ejstli není popo
11. led 2010 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek, zprávy z domova. Anička je jak z divokých vajec, ale snaží se opočívat v postýlce a celkem jí to i jde. Teď si teda stěžovala, že ji lehtá v krku, pak jsem jí kápla do nosu a jak je fuj ten pamykon, tak se letěla vyblít, no tak je vyblitá a na to dostala sinupret. No a v krku ji prý už nelehtá :rolling_eyes: horečky už nejsou takové, protože když má nurofen, tak má 36,3 jen jak se začne blížit doma konce účinnosti, tak se to začne zvedat. Zítra uvidíme, už jí nebudu dávat pravidelně ten nurofen a do 38st ji nechám :fearful:
11. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.