• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak ať to hezky zvládnete :wink: já si jdu uvařit cafo a pak se tady na to vrhnu, musím zase prát a večer žehlit, vydrhnu koupelnu a uklidím vrátnici :wink:
12. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko vespolek,

tak pro srazík v Brně jsem všema 10ti,ale uskutečněte prosím termín dřív, než se ze mě stane funící lokomotiva, pak už s Vámi neudržím tempo na ten shopping :grinning:

A my s malou jdeme k zubákovi až v květnu :dizzy_face: v listopadu to dopadlo OK, až na jeden můj minikazík

LUci - vy se držte a aŤ to moc nebolí

Reni - aŤ něco pěkného seženete :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak u nás vstávačka v 9, noc dobrá, tak celkem spokojenost :dizzy_face: Jen jsem nemohla v noci vůbec usnout, ale to už je moje vina :sweat_smile: :grinning:

Jinak na gyndu musím taky, dneska se konečně objednám a k zubákovi taky, ale to furt nějak zapomínám :zipper_mouth: :sweat_smile: nechce se mi tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Marky - se nedivím, neznám člověka, kterej by chodil s radostí a láskou k zubaři :grinning:
12. led 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Simi :sweat_smile: měla jsem tam být už v říjnu :zipper_mouth: :sweat_smile: fakt tam nespěchám :grinning:
12. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno!
Koukám, že se tu probírá zubař.... no já jsem už tak oflákan zubařem, že se ho prostě nebojím a ani mi to nevadí´ :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Reni jedete kouknout na děcáček? :wink: :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Tak na gyndu jdu 25.1. :grinning: Teď ještě sebrat odvahu a objednat k tomu zubákovi :sweat_smile:

Dani se ti nedivím, že se nebojíš :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
K obědu dneska máme brambory a řízky...tak jdu vyndat maso a připravit brambory...ještě nakouknu :slight_smile:
12. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Mě čeká zubař 26. a na další se musím ještě objednat.... možná tam zavolám hned, ať na to už nemusím myslet :grinning:
12. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Dani přesně tak děcáček, uvidíme co seženeme :grinning: Anička furt přemlouvá, že chce patrovou postel, ale už vidím, jak mi děcka lítají ze zhora :grinning:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Reni, tak ať pořídíte!!! :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:43  • Odpověz
takže bude klasika přízemní postel s úložným prostorem, chci rohovou skříň a k ní dvě skříňky s policemi a šuplíčky a jeden šuflatkchosn :wink: a ještě dvě police :grinning:
12. led 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
Reni tak dobře pořiďte :slight_smile: Taky se těším na výrobu děcáčku :dizzy_face: Včera jak jsme byli u té kamarádky, tak její holčička ho má krásný, obrázky na stěnách :dizzy_face: no slintala jsem jak blb :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:44  • Odpověz
no my chceme ten děcák, než ho přivezou tak vymalovat, zamalovat ty mazaniny, co jsem tam vymalovala :sweat_smile: i když Anička furt napláká, abych jí to tam nechala :grinning: ale mám nakoupené ty lepítka na zeď a Kubovi chci sehnat lampičku nad postel s letadýlkem, on je éro maniak :grinning: a nějaké letadýlkové a autíčkové doplňky a Anička bude mít pejsky a kočičky :grinning: pak jim chci ještě ušít kapsáře :wink:
12. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Reni - no to by jsi děti měla furt nahoře, jestli máte prostory, tak ty nízké s úložňákem budou lepší. U nás nebylo na výběr z důvodu malých prostor :wink:

a rohové skříně jsou krásné taky na nich ujíždím :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad budou mít něco pěknýho....
12. led 2010 v 09:48  • Odpověz
mě se líbí ten pokojíček indiana, ale nemůžu najít, jestli je tam rohová skříň, zdá se mi, že tam byla, ale nikde ji nemůžu najít :angry: mají nové doplňky ale tu skříň ne :angry:

http://www.rpohoda.cz/sl-system-indiana.html takto vypadá, to lůžko rozkládací mají tady v letáku jako s úložným prostorem za 4270 kč a tady na stránkách je za 7150 :grinning: http://www.rpohoda.cz/luzko-rozkladaci-jloz-80160.html
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Taky jsme volili nízkou s úložným, ale u nás zase pro změnu hrála roli šikmina (částečné podrkoví) :wink:
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Simi prostory moc nemáme :frowning2: pokojík má 3,8x3,8 ale co se dá dělat :grinning: Kuba je nezmar a furt by lítal hlavou napřed :grinning:
12. led 2010 v 09:52  • Odpověz
segra má pro Adu tu vyvýšenou a Lucka tam z ní neuměla slézt do 3,5 roku, sice Kuba je pohybově nadaný, ale určitě by zžuchnul a Anička je noční cestovatelka, tak bych taky měla strach, že se zapomene a šupne na zem, mě by se to moc líbilo bylo by víc místa, ale nevadí, i tak to bude dobrý :wink:
12. led 2010 v 09:54  • Odpověz
NO my to máme jako puzzle, uvidíme jak na tom děti budou, v případě, že by to bylo tak jak to popisuješ ty, tak taky rozkládám na 2 samostatné postele a pak skládám až z toho budou mít rozum :slight_smile:

a nábyteček vypadá dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Reni pěknej nábyteček!!!!!!!! Tak pořiďte :dizzy_face:
12. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Simi ten váš nábyteček je super, taky se mi moc líbí :dizzy_face: ale už je zase kapku dražší :grinning: sice penízky ještě budou, ale budeme dělat na dvoře novou šopku, tak tak zblajzne tak 60tis tak víc si nějak nemůžeme dovolit :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:59  • Odpověz
jo a dneska Aničce přišly zateplené kalhoty a jsou úžasné, naživo vypadají ještě líp než na fotce :dizzy_face: máme khaky a červené http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26628860&tab=0
12. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Dani za dva dny nám začíná běžet možnost, že se děti osypou neštovicema :wink: tak sleduj Adámka :wink:
12. led 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět...maso se rozmrazuje, brambory oloupaný, dítko nakrmený, kafíčko uvařený a mám chvilku volna :sunglasses:

Reni nábytek super :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Reni - kaťata super :dizzy_face:

já teď taky trošku malé něco pokoupila na MMB aby byla na jaře fešanda :dizzy_face: tak se těším až to příjde :dizzy_face:

já dneska nevařím, máme ještě ze včera :dizzy_face:
12. led 2010 v 10:42  • Odpověz
a vy jste se s Dančou viděli že má taky možnost chytit neštovice Adámek? nějak nerozumím? :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
No holky, kde jste všechny??? :confused: :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky

simi ten srazík někdy v únoru,ale dky vám zatím nepovím,nevím jak mi budou vycházet zkoušky,ale samo o víkendu!
12. led 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.