• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kaczi - OK, tak to bude fajn, ale kdyby s námi chtěla jet Danča - tak Adámek má v únoru 19 narozky tak asi budou chtít slavit - ale ať se k tomu vyjádří sama a my to máme zase na konci února :wink: tak snad to nějak zkloubíme :wink:
12. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Jéžiš Reni už těď? To musím kukat :astonished:
12. led 2010 v 11:35  • Odpověz
tak sem po vrtačce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na 8 ud krčku a podku vypadne musí mi to příště vyvrtat přes kousací čáast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ptal se jestli manžel má zubáka, říkám, že ne a jestli teda chce, že by ho vzal, tak se ptám hanyho a on že ne....no a jak se pakujem z čekárny tak vyleze ten doktor a znovou se ho ptal přímo....a celkem i přemlouval ale hany že né, že má hroznýzubny a že by to musel všechno rvát..a dokjtor at teda jde že ho bude léčit , nakonec se vykecal, a ještě byl nasranej na mě, že jsem měla říct že zubáka má...jenže já neumím když se mě někdo ptá narovinu lhát :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Určo to zkloubíme...já se taky furt nebudu učit,tak teba můžeme hned na začátku....vám řeknu po škole,jak to budu mít
12. led 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
Co co co? Tady se něco plánuje? :confused: Jsem to nepostřehla :sweat_smile:
To Brno? NO jo, víkend okolo 19 já nemohu, to je fakt :wink: Ještě jsem nekoukala jak to vychází :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:37  • Odpověz
A co ta sobota neděle 13. 14.? :wink:
u nás se na nějakýho Valentýna nehraje :wink: :sweat_smile: :grinning:
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Páč 19. je pátek, a 27. je sobota :wink: tak to vylučujem, že SImi :wink:
12. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Tak kldině...já jsem spíš pro sobotu...snad nebudu mít mco učení,ale tak dáchnout si může každý,tkaže jsme pro 13.2.
12. led 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci :stuck_out_tongue_closed_eyes: vrtání jako teda taky nemusím....
Nemá Hany tak nějak malinko strach? :grinning: :wink: Mohl to mít za sebou :wink: aspoň by věděl na čem je :grinning:
12. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Víkend 13,14 už máme plány. A s Valentýnem to teda taky nemá moc společnýho. A ten první víkend 6,7 asi tak, sakra jak to zkloubit.

No a já bych teda bez zubáka nevydržela, neměla jsem ho jeden čas cca 2 roky, když jsem se přestěhovala sem. A pak mi taky spravovala kus huby, ale ta bolest stojí za to, hlavně že zuby jsou OK, budu je ještě dlouho potřebovat :slight_smile: klapačky ve 30ti nechci :sweat_smile: :confused:
12. led 2010 v 11:45  • Odpověz
No nebo to nehat až na břzen.to můžu dyoliv,to mám po zkouškovým
12. led 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
jo březen je i u nás ok :wink:
12. led 2010 v 11:47  • Odpověz
no i u nás by mělo být snad volnějc :grinning: :grinning: a už by mohlo být i příjemnější počasí
12. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Tak jo,tka jsem domluvené,tak s ev únoru slezem jen s Renčou :wink:
12. led 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem si obalila řízečky a jdu smažit a vařit brambůrky...nadlábeneme se a půjdeme chrnět :slight_smile:

Závidím Vám to plánování :dizzy_face: :frowning2:

Jo a Romeo taky k zubákovi nechodí, naposledy byl na vojně :sweat_smile: Jeho problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: má strach, což chápu, taky se bojím :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
jo má ale zuby má fakt asi jak před smrtí...ale prej ho nic nebolí, asi mu uhnily i nervy :confounded:
za chvilec valím na poštu a do krámu už dovezli skříň tak až se gojgy vyspí bude hany skládat
12. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jasně Kači, zajdem na cafisko :grinning:

Simi my tehdy byli na kontrole po nemoci a Adámek onemocněl a on potkal u mudry neštovice a my taky :grinning:

březen vyhovuje :wink:

dneska jsem byla nucena improvizovat s rizotem, měla jsem vše, kromě rýže :sweat_smile: takže je to těstovinové rizoto s hrstkou rýže :grinning: dětem moc šmakuje, byla to ta těstvina ve tvaru rýže :wink:
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
renat ty vykouzlíš jídlo aj z hovna :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
jé Luci, pak nám ji vyfoť :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
jj fotnu a ten katalog co mi daloi...takovej nábytek skřínky jejich variabilita, poskládat si můžeš podle sebe...to je fakt super truper
12. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci :grinning: to jsem jednou říkala, že kuba vykadil zeleninku v nezměněném stavu, tuším to byla kukuřice, stačilo by jen opláchnout a může se vařit nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujtajbl, bych se zblila :grinning:

když není zbytí a nechce se člověku do obchodu, který mám asi 2 minuty chůze :grinning: tak se musí improvizovat :grinning:
12. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci a nejsou na tom katalogu www stránky?
12. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
12. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
díkec :wink: na katalogu si to člověk prohlídne líp jak na netu, že? Já mám doma dva katalogy a líp se tam vyhledává :grinning:
12. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
jj tamto máš tak nějak souhrně :wink: ale bez cen jak tak koukám,
12. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
mě k tomu vyjeli i aktuální ceníky :grinning:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
no tak tu ceny jen na netu
valím na tu poštu
12. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
viděli jste v ulici Osvalda z Lucie postrach ulice? :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jako v seriálu Ulice :wink:

tak běž poštovat :wink: já jdu uklízet, dojíždím po dětech zbytky a pak hurá úklid :grinning:
12. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak já jsem uložila dítko, uf, konečně. po těch něco málo hodinách spánku je to dneska mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Marky nepruď vstávat v 9 a jít zase nanovo.

Já místo dáchnutí jdu setřít podlahy, malá mi to tu včera solidně zlila šťávou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať se nepřilepíme a pak si dám kávu nebo do večera usnu
12. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.