• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Chtěla jsem si dnes dělat nehty a není morál......... no on už není jako delší dobu a taky podle toho vypadám :angry:
Jako mladej ještě nespí :confused: :angry: :grinning: si tam v pelechu povídá :grinning:
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Luci jaké máš koupené?
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
My taky snad zítra vyrazíme, dneska jsme nikde nebyli :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
no čauky, tak u nás se bezproblémů chrupe, dítko se vylítalo a utahalo v MC samo, mě k tomu moc nepotřebovalo :grinning: :grinning:

ale ještě jsem telefonovoala s manžou, takže se připojuju až teĎ
12. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
boby eda hod do vyhledávače takové modré s opěrkou
k tomu zubákovi jsme se fakt zapotili
12. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Simi ADík už taky chrupe :grinning:
12. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dnes to balím. Dobrou :wink:
12. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
tak mám hotovo a večeřím dietně rajče papriku....
12. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Já si dopsala s mamčou a máme předem domluvený víkend u nich :dizzy_face: Těším se, vyřádíme se a odpočineme :dizzy_face:
12. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
se máš marky vlastně všichni co máte mamky
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Lucinko já vím, je to strašný přínos, jen bych je ráda viděla častěji :unamused:
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
to je tak dycky marky ty fajn rodiče z jakékoli strany co se prckovi věnujou jsou vždycky daleko......
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
Taky mám takový pocit :confounded:
12. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
jj nejen tady odsud ale všude kde co čtu......ti blízko jsou naprd, teda najdou se i vyjímky, ale i těch je malinko.....
zítra budu organoizovat skříň na to se těšim :dizzy_face:
12. led 2010 ve 21:49  • Odpověz
Tak to já má naštěstí supr rosiče co by se pro malého rozdali a imoje babiča by ot měl lidně pořád,al by malej byl pěkně rozmazlenej :grinning:
12. led 2010 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek kočky :wink:

Luci neserouchej s tvým dietním režimem, jsi jako proutek a já už jako vepřice :sweat_smile: ale co mám dělat, když mi tak chutná :grinning: já vím, dobře mě tak :angry:

Včera jsme obhlídli nábytek, je za fakt dobrou cenu, vypadá dobře, ale pořád si nejsem jistá. Je docela tmavý a mám pocit, že by to do toho pokoje nebylo ono :fearful:

viděla jsem tam ještě jeden nábyteček a ten byl v kombinaci ořech a vanilka a to vypadalo dost dobře, taky tam byla moje vysněná rohová skříň, což bohužel u Indiany není :angry:

dneska teda ještě jdeme do max orionu, kde mají podobný nábytek i s rohovou skříní, hodím vám se odkaz :wink:
13. led 2010 v 07:09  • Odpověz
dobře vypadá i tady Elia, ale se světlýma dvířkama, já moc nejsem na ta barevná :wink: takže dvířka dřevo :wink: si tam představte http://shop.ajeto-cz.cz/nabytek/413/Nabytek-BogFran/Nabytek-Elia/nabytek.html

A tady je ten podobný Indianě, tohle je Idol a na pohled vypadá kvalitněji :wink: ale je taky dražší než indiana, ale to bych asi objetovala, třeba bych zatím nakoupila jen část a pak dokoupila :wink: samozřejmě včas, aby pak ještě byl :grinning: http://www.ano-nabytek.cz/systemy/system-idol/
13. led 2010 v 07:14  • Odpověz
GUTEN TAG
RENAT TAK MĚ OSOBNĚ SE VÍC LÍBÍ TEN NÁBYTEK ELIA,TEN DRUHEJ JE MOC DO ČERVENA, A TO SE MĚ NE,NELÍBÍ :grinning:
sorry za caps byla jsem na účtu
13. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Luci, já bych asi taky spíš volila Elia, radši světlejší, ještě uvidíme :wink:
13. led 2010 v 08:33  • Odpověz
tak pak písni pro co jste se rozhodli :wink:
13. led 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Mě se taky víc líbí ta Elia :wink: Pro děti jak dělaná :dizzy_face:

Já pořád čumákuju na ten debilní účet a furt nic...musím nakoupit :rolling_eyes:

Jinak noc napůl...první půlka dobrý a k ránu už se mrská :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvařila jsem si cafo a budeme si hrát :slight_smile: Možná půjdeme i bobovat, ale musím zjistit, jak je venku :sweat_smile:
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz
JÁ SPALA JAK ZABITÁ FAKT TVRDĚ A V KUSE..... :wink:
13. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
To já navíc nemohla usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Marky, ještě že máš mlíčko v mlékárnách :confused: ty prachy jsou ale fakt na ojeb, i když mě tentokrát přišly dřív a taky už skoro nic zase nemám :sweat_smile: no ale dala jsem si 1500 bokem, utratila jsem hromadu v lékárně :angry: a koupila Aničce zateplené kalhoty, tak jsou prachy fuč :angry:
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
No Reni díky bohu za vlastní zdroje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Nemocenskou už mám běžně utracenou :rolling_eyes: a rodičák mi chodí relativně pravidelně 15-16.
13. led 2010 v 09:09  • Odpověz
dobré ránko,

tak já dneska spala taky jak zabitá a dlouho, hurá. Po včerejšku mi to fakt bodlo.

Reni - taky se mi spíš líbí ten Elia - pro děti je to takové veselejší :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz
http://www.jamall.cz/foto-syriusz-kancelar/?produkt_id=45

http://www.jamall.cz/foto-syriusz-obyvaci-pokoj-4/?produkt_id=45

Reni my máme něco takového v děcáku a je to fajn, když chceš kombinovat s vanilkou. Není to tmavé a vypadá to dobře. A můžeš si ta nakombinovat jak chceš. Dole na těch stránkách máš všechny kousky co vyrábějí, tak můžeš mrknout :wink:
13. led 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Holky však já se toho nerušenýho spánku taky dočkám :grinning:
13. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Simi to je přesně to, na co jsem tam kukala :slight_smile: není to ani tak drahé a vypadá to super, je to kvalitní? :wink:
13. led 2010 v 09:32  • Odpověz
no je to furt jenom nějakej olepenej verzalit či něco takového,nesmí se do toho mydlit nářadím, ale jinak celkem OK, my máme tu rohovku v ložnici a pak takovej celej děckej pokojík a jsme moc spokojení. :wink: a už to stojí 2 roky a pohoda :slight_smile: takže klidně Ti to schvaluju.
13. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.