• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi super a díky :wink:
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jediné co by se ještě šiklo aby na to prodávali nástavce nahoru, já bych brala víc úložňáků ale s tím už se nedá nic dělat.

Tak už máš vybráno :grinning: :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak u nás noc nic moc, Adámek se budil ze spaní, něco se mu zdálo :unamused:
Reni mě se taky líbí ten světloučkej :wink:
13. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Tak jsem zvědavá, na čem se s Jirkou domluvíme, on je zase pro ten tmavý, ale já radši taky světlý i z praktických důvodů :grinning: ten prach a tak :wink: pokusím se prosadit si své :grinning:

Jinak dobré ráno Dani :wink:

U nás to zase přechází v kašel :frowning2: při kašli Aničku bolí v krku, tak jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne :frowning2: Teplotu nemá už od pondělka, tak aspoň tak :fearful:
13. led 2010 v 09:53  • Odpověz
NO Reni hlavně záleží na tom, kolik tam dopadá světla. A je pravda na tmavém, je vše hrozně vidět, prah, dětské tlapinky atd. A jestli je tam světla míň, rozhodně bych volila světlejší :wink:

a juchůůůůůůůů - zrovna dorazil první balíček z MMB - krásné nexťácké kraťásky s tríčem na léto, vypadá to fakt nááááádherně :dizzy_face: hned jak se ohřejou, jdu do toho malou navléct :dizzy_face:

a líbí se mi ty Terky přechody - viděla balíček a povídá Mamiko - ježíšek - dárečky - :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Simi tak nezapomeň blejsknout :wink: a hezky jí to zapaluje :grinning:

Pokojíček je náš nejsvětlejší pokoj, jsou tam dvě okna a ráno tam svítí slunce :wink:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Tak prašulky konečně dorazili, frčím pro ně :slight_smile: Zatím pa pa
13. led 2010 v 10:09  • Odpověz
mě kůn sere zobrazí se mi hlavní stránka ale jak kliknu na nás tak ništ no moje nervy
hany jel pro ty desky at už můžu dodělat tu skříň a asi dneska zrušim přebalovák
13. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Luci mě dělá to samé :angry:
Nemáte nějakej super recept an hov. maso? Ale nechce se mi dělat omáčka :unamused:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Reni - tak to se můžete rozhodnout opravdu pro cokoliv. Ale Terky pokojík je taky světlej a zvolili jsme světlounkej nábytek :slight_smile:

Marky - tak zatím pa pa

Luci - takže dneska bude makací den? ale výsledek stojí za to.

Jdu strojit malou :dizzy_face:
13. led 2010 v 10:14  • Odpověz
U nás noc klasika,jen jsem se nějak blbě vyspala...dneska budu vařit polívku na večeři tomovi,ale nevíš ještě jakou...jestli jen vývar nebo česnečku či tak
13. led 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
tak mě přišla smlouva z české pojišťovny, se z toho pos :angry: když se narodil Kuba, přišla mi kamoška pojistit Sluníčko, zrovna tam přepsala i Aničku a tak jsem se jí ptala, že když mám Aničku napsanou u sebe v Dynamiku, tak jestli mi ji tam zrovna zruší, když ona má svoje a co myslíte, nezrušila :angry:

už s tím bylo tolik problémů, nepřišla jedna smlouva, pak mi psali, že to neplatím a já platila, tak se to muselo dohledávat, no už nikdy na takové věci kamošku :angry:
13. led 2010 v 10:24  • Odpověz
já budu mít fazolky na smetaně s bramborem a pečený vepř :wink:

Dani hovězí bez omáčky leda vařené, jinak nevím :grinning:
13. led 2010 v 10:25  • Odpověz
jo a Kuba půjde dneska po obědě spát, protože vstával o půl šesté, tak ho možná dám spát už teď, vyrazíme na malou prochajdu a já budu doufat, že u toho zaspí :wink:
13. led 2010 v 10:26  • Odpověz
No to ne no...peníze a podobné věci a přátelství nejde do kupy..my malého pojištěného nemáme...máme jen my s Tomem životko
13. led 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
jo makačka jdu na noční ale chce se mi.....bože bych jedla.....dám si česnečku mám výbornou
13. led 2010 v 10:26  • Odpověz
už si dávám :grinning:
13. led 2010 v 10:38  • Odpověz
13. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Luci, tak dobrou chuť :dizzy_face: mňam, taky bych si dala česnečku
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Holky už jse si několikrát všimla,že malému vybočuje paleček na jedné nožičce(nemyslím si,že yb to bylo nekvalitní obuví) a ten paleček mu vytplačuje ukazováček nahoru....myslíte že to mám řešit?
13. led 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Kači - tohle teď řešila kamarádka a poslali je s tím k ortopedovi, :wink:
13. led 2010 v 10:57  • Odpověz
no já si též myslím,že nás tam pošlou....on to má spíš geneticky,mě taky vybočuje palec a baibičce též a té to i vytlačuje ten ukazováček...asi budu muset k dr zajít
13. led 2010 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
simí krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky chodíte do MC a kolik tam máte vlezné?
13. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Luci je to taková Lidovka - platila jsem 30 kč a byli jsme tam celé odpolko od půl třetí do půl šesté :wink:
13. led 2010 v 11:01  • Odpověz
JJ U NÁS 40kČ JEDNORÁZOVÉ MŮŽEŠ ZA JEDNY PRACHY DOPO I ODPO :wink:
13. led 2010 v 11:14  • Odpověz
tak to máte ještě lepší. To u nás se platí zvlášt :wink: ale já to využívám, mám to naproti baráku, takže když mám volné dopolko, tak razím. Malá se tam vyřádí a je mezi dětma a zvyká si na kolektiv :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:19  • Odpověz
jj sáře se tam taky líbí, ale nesnesu jak tam přijdou mainy se staršíma..cca 4-6let jdou chlempat cafo a fracci skáčou po oknech do kuliček a malí je napodobujou...hajzlíci
13. led 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Trošičku jsem nakoupila, ale větší mě teprve čeká :slight_smile:

U nás je několik MC a ceny od 40 do 60kč, ale je to na celý den :slight_smile: Luci to taky nesnáším, chodíme tam jen občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
já byla jen 2x zatím, ale tohle mi fakt pije krev, hlídáš tam pomalu druhé děcka
13. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ještě musím poslat peníze z účtu, tak si dáme s Adým polívku a půjde brzy spinkat ať to v klidu vyřídím :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.