• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky holky,, no to je des celý software v notasu blokuje veškeré akce, takže se musí nechat zítra přeinstalovat, páč sním nestáhnu ani porgram potřebný por mojí práci, proste má tak zabespečovací systém, který se nedá deaktivovat..
no zítra to snad pofachá, jinak na stavební úřadu bylo všechno docela v klídečku, máme do 30.3 dodat veškeré revizní zprávy, zameřovací plán a tak a pak se paní ze stavebního příjde kouknout na dům.. tkaže docela super..dlouhý termín na vyřízení posledních drobností..

jo a nemohla jsem se k vám připojit sem si myslela že koňas zdochnul :grinning:
13. led 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky ¨
Adámek chrupe, tak mám konečně trocha klidu...

Marky upřímnou soustrast :pensive:
13. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
Dani děkuju.
13. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dobré ránečku :wink:

Markétko, upřímnou soustrast :pensive:
14. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Kuba posnídal, jak to bude s teplotkou uvidíme :wink:
14. led 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
Ahojky u nás opět děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co ho štvalo, ale budil se cca každou 1-1,5hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem fresh :sweat_smile: Dneska to poo spánek jistí :grinning: Budíme Romču, má nějaký zařizování, aby mohl do tý práce, tak snad vstane :sweat_smile:

Reni děkuju a ať jste bez teplot :slight_smile:
14. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Marky díky, ale už má v sobě paralen, začalo se to zvedat, tak jsem mu ho šoupla, ať ho to bobíška tak netrápí.

Teď řve na rybičky ham ham, ale už je nakrmil, tak stačí.

Jak budeme kupovat ten nový nábytek do pokojíčku, tak jsem přemýšlela co s akvárkem :confused: na nový nábytek ho nepostavím a jinam, leda do kuchyně, že bych vyhodila skříň na sklo, což mám stejně v plánu a shnala něco pod to akvárko, je to přeci jen váha 100l :sweat_smile:
14. led 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
No 100l akvárko něco vážit bude, že?? :sweat_smile:
14. led 2010 v 08:41  • Odpověz
dobré ránko, tak u nás noc celkem šla, jen já jsem spala blbě, tak jsem zase jak zmlácená lopatou.

Reni ať už jste bez teplo. :frowning2: je to už docela dlouho... :frowning2:
14. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Je to dlouho, Anička teda neteplotuje hned od toho pondělka, ale včera začal Kuba, jak se to rozloží na dvě děti, tak je to fakt veselé :angry:

Anička "jen" chrchle :confounded:

Já si uvařila cafito a chvilku relaxuju :wink:
14. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Simi a co pupíček, kdy jdeš zase na kontrolu? A jak roste? Nějaké foto bříškounka by nebylo? :grinning: A půjdeš na NT?
14. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Reni foto bříška budu dávat až po další kontrole, Takže až po tom 12 tt. U Terky jsem to tak taky dělala. No Danča říkala, že pupek ještě nic moc za to kozy jaou jak provokace :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím...a na další kontrolu jdu až 5.2. takže od minulé je to skoro 6 týdnů čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....to je jediné co je na palici, protože dohromady mi nic není - u Terky mi bylo podstatně hůř, tak jsem jak na trní jestli je vše OK....
14. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno
Reni to je zase trápení, že :frowning2: Když marodí děti je to děs.... Co neštovice? u nás zatím dobrý :wink:
Reni zkus jí na ten kašel udělat vývar z cibule a majoránky! Vím zní to hrozně,a le tím jsme se kurýrovali i my s Adámkem. Dej vařit asi 1l vody, Až se bude vařit vypnia ado toho na kolečka 1 větší cibuli a 1-2 lžičky majoránky. Nech louhovat a slej. osladit medem. Uleví se jí :wink:

Simča je fakt případ :grinning: Nevím, kdle to malé nosí, ale příjde mi že na plících :angry: :grinning:
14. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Jo Dani, teď jsi na to kápla, proto nebylo vidět, že jsou to dvojčata, vždyť rostou o patro víš :grinning: :grinning: :grinning:

Dani, díky za receptík, to rozhodně zkusím, cibule je zázračný lék, my dostávali šťávu z cibule, nakrájenou cibuli na kostičky, zasypanou cukrem a nechat pustit šťávu :wink: Po lžičkách užívat
14. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Asi budeme mít cibulové hody :grinning:

Simi, mě bylo tak dobře u Aničky, ale Kuba mi dal zabrat :grinning:
14. led 2010 v 09:26  • Odpověz
jj. tak ten receptík s cibulí taky znám. Taky ho na malé používám :wink: ale malá mi to stejně plive. Nepolkne to ani omylem

Holky -jděte se bodnout :grinning: :grinning: :grinning: kdybych měla děti o patro výš, tak s tou velikostí jsem tak v 5tém měsící :grinning: :grinning:

Reni - no doufám, že je vše Ok, jen je to těhu prostě jiné. co mi zbývá, že než doufat :frowning2:
14. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Simi vzpomeň na moje těhu! Mě nebylo vůbec nic!!!! Ani nevolnost, ani nechutenství, ba naopak a Aďas se narodil jako pěknej zdravej habán :wink: :grinning: BuĎ v klidu a užívej si pohodového těhotenství!
Dovedeš si představit mít co chvíli hlavu v míse :rolling_eyes: :wink:
14. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Simi buď ráda a určitě je vše ok :wink:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Dani - já tě na začátku těhu neznala, ale jo vyprávěla jsi, že Ti nic nebylo :slight_smile:

Já vím. Možná se jen stresuju a máš recht v tom, že lepší než kdybych to problila. To by mě asi mrsklo s Terkou na zádech. Protože ta u ničeho nesmí chybět :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Tak klíííííd teta! Všechno je určitě v pohodě :wink: A náš malej Langřík roste jak z vody :wink: :dizzy_face: :grinning:
14. led 2010 v 09:52  • Odpověz
holky, jdu tady uklidit a vařit, tak zatím pá a kolem poledne se zase zastavím, tak ať tu někdo je :wink: :grinning:
14. led 2010 v 09:53  • Odpověz
PA pa Reni a dětem dej pohlazení, ať je jim líp jo :slight_smile:
ok, zkusím, to :wink:

a taky se jdu pustit do nějakýho vaření. Ať máme co dlabat :dizzy_face:
juchůůůůůůůůůůůů dorazil další balíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vypadá to zase čuprácky.

Tak budu mít doma malou fešandu v nexťáckých riflíkách a a 2 trička k tomu :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak uka :wink:
14. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Simi viděla jsi novou kolekci x-landeru? Nic moc, že. Ta toňská se mi teda líbila víc :wink:
14. led 2010 v 10:12  • Odpověz
jj. už stahuju.

A novou kolekci jsem neviděla. Jen jsem u někoho v albu viděla, že tam mají to zdvojené kolo

musím to omrknout. A Dani líp pro Tebe, až budeš těhulka a budeš čekat Nelinku, tak můžeš mít tu malinovou korbičku levnější :wink:
14. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Simi no to je prďácký! Pěkné! Terinka bude fešanda :wink: :dizzy_face:
14. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Díky, no a na těch fotkách to má ohrnuté na 3/4ťáky, takže to má na dloouho :dizzy_face: o to líp :slight_smile:
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.