• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
pěkný fákt :dizzy_face: tyhle rollky jsou praktický :wink:
14. led 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
Ahojky, jsem tu zase :slight_smile: Byli jsme na poště, tak aspoň něco a vrhnu se na vaření, bude kuřátko na paprice :slight_smile: Budu nakukovat :slight_smile:

Simi krásný věcičky :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:08  • Odpověz
14. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Marky - kuřátko na paprice u malé sklidilo mega úspěch tak ať se vydaří a malému chutná :dizzy_face:

jo Dani máš recht je to i praktické :dizzy_face: a vypadá to bomba

Reni - no je to na něm vidět, že není fit. Brouček, posíláme mu s Terkou velikýho uzdravovacího hubana :slight_smile:
14. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Simi krásný komletek, úplně jsem ti ho zapoměla pochválit, Terince to moc sluší a ty rol up jsou vážně super věc :dizzy_face: :grinning:
14. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Díky babulenky, jste hodné :wink:
14. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Reníí jéžíš bobíšek malý, je vidět, že mu není zrovna nejlíp :unamused:
14. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky,

Simi malá je faskt krásná...oblečky super :dizzy_face:

Marky kuře na paprice taky milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Reni ať jste brzo fit bobíšci :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Tak Aďas chrní, já jsme se nadlábla a k úplnému štěstí mi chybí jen cafíto.... Dá si někdo se mnou? :wink:
14. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
já už ho mám před sebou, tak šupej vařit :wink:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
já už si jdu taky uvařit :wink:
14. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak malá ještě nespí, jsem zvědavá jestli zabere a to vstávala dneska o půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo

jo ale stejně jí musím chválit za posledních 5 nocí měla jen 1 trochu cvrnklo v plíně, jinak pokaždé sucho a vyčůrala se až ráno do nočníku rovnou s hromadou. :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
simi to je ale šikulka :dizzy_face: mazel teď sedí u mě, tak píšu jedním prstem :wink:
14. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
už jdu, kecám s mamkou :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky mám radost, Jirka dostal kráááásnou výplatu, i když chápu, že pro mnohé je to normál výplata :grinning: mám z toho radost :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Reni kdo by neměl!!!!!!!!! :dizzy_face: To se bude nakupovat :dizzy_face:

Už mám hotojo :grinning: (Adík)
14. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Reni - tak to je supeeeeeeeeer. to se bude nakupovat pokojíček

A u nás se stále nechrupe, vypadá to na odpolko bez spánku, no jsem zvědavá, to odpadne v 5 do večera nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Simi jen a jen chválit :dizzy_face: ....ach jo :pensive: Adámek sice dnes seděl 2x na nočňajzu a vyčůral se, ale těch keců a slibů okolo :rolling_eyes: , a ještě k tomu prodojil 2 plíny :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Simi my ho měli včera :sweat_smile:
14. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Dani - no supeeeeeer. hlavně že seděl a hned 2 x to je úspěch, když nechtěl vůbec. No a s těma slibama a kecama to znám. Ale zase u pití :grinning: :grinning: každej má něco a každej malej pokrok se musí po zásluze pochválit. Takže chválíme :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
Tak kuřátko na paprice se víc než vydařilo, malej ho taky rád :dizzy_face: Jsme napapaní a půjdeme brzy spinkat :slight_smile:

Ať je Kubíčkovi brzy dobře :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Simi díky, trénujem to 2. den, dokud je malinko povolnej :wink:
14. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Marky šikulka :dizzy_face:
14. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ale i tak poletím nakoupit plíny :unamused:
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
ježiš to je mručení a keců vedle :grinning: :grinning: jen čekám, kdy přicválá, potvůrka jedna. A to si mne oči už od půl desáté :angry: tak proč sakra nespí
14. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Simi, Reni posílám vám mail, tak jukněntě :grinning: :wink:
14. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
ok jdu na to :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Teprv se odesílá, tak chvilku strpení :wink:
14. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahooj
tak sem tu§byla jsem bakoupit vysmýčila jsem přebalovák a jinak uspořádala ložnici
hany jel za práci si sednout s tomášem....tak uvidíme jaké jsou jeho přdstavy
já na noční měla fičák, do 3h jsmese nezastavili, nevim proč ti lidi se koukaj na krminálky a střílí se do spánku... :angry: maximálně si ustřelí frontál a bude z nich láčkovec.....kdyby si to dali do pusy maj to jistý :sunglasses: to taková odbočka
vařim obídek zeleninovou polívku a špízy kuřecí
a chystám pohoštění přijdou kočky z práce co u nás kdysi dělali a já tu ani vytřenoi nemám
hans seděl dopo u PC a dělal foto a sem tam jak sem spala po noční slyším..Sáro pocem a to je vše nádobí bordel prostě nic, kurva mě zas nasral
tak idu poplatit nutrilonky neb prachy jsou na účtu :wink:
14. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
tady se koukám kafrá o sto šest..já ařím polívečku a Davča se cpe mrkví...jinak u nás nočníktaky bez púspěchu..jen sedí a pak se vyčůrá do plíny
14. led 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.