• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
včera jsem dělala masiko v mrkvi a Jirka se k mému údivu olizoval až za ušima :grinning: přidal si 3x :grinning:
15. led 2010 v 09:23  • Odpověz
tož ženský, jako co, já jsem přišla a vy utečete? :astonished:
15. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Reni to ti to tam řve, když ti příjde mail? :grinning:
15. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Reni jako dušenou mrkev? To mám v plánu na zítřek! Jak jsi to dělala?
15. led 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
A já teď nebudu pár dní vařit :dizzy_face: :grinning: A ani nevím, co bude :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Dani já to dělala společně s masem. Měla jsem plecko, které jsem si den dopředu nasolila, taková dva válečky v celku, druhý den jsem je lehce opepřila po celé ploše, zprudka opekla na sádle, hodila do pekáčku, na to na kostičky mrkvičku asi tak 3 střední a zalila vodou s masoxem asi do 3/4 masa a dala péct, až bylo masíčko měkkoučké, vytáhla jsem ho, šťávu s mrkví zahustila zásmažkou, přidala půl smetany, dochutila na sladkokyselo a podávala s bramborem. Maso jsem krájela na tenké plátky a byla to fakt bašta :grinning:
15. led 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Tý jo Reni, to zní dobře :wink: Já jí dělám podobně, jen to nakrájím na kostičky a dělám v pánvi :slight_smile:
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Marky, vlastně bude víkend, že? Bude vařit tchýňka :grinning: No moje tchýňka plánovala, že si uděláme školku s dvojčatama. Těšila jsem se na broučky, ale teda na školku nemám nerva, byly by jsme celý den u tchýně, všechny 4 děti, zřejmě by tam Anička i spala, což bych nebyla proti, ona by byla radostí bez sebe, ale když je marůdek :confounded: tak možná koncem týden, takže školička padá :wink:
15. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Marky, Jirka přinesl z práce zelený pepř a můžu říct, že to je bomba, je voňavý, není tak pálivý, prostě skvělý :dizzy_face: používám ho na všechno :grinning:
15. led 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
Reni ee, jedu k našim, tak bude vařit babička :dizzy_face: :grinning:
15. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Reni to zní velice chutně! Asi se nechám inspirovat :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Reni tak to ho vyzkouším...já zase nedám dopustit na mlínek s mořskou solí :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:34  • Odpověz
jo vlastně jo, ty jedeš na dovču :grinning: se máš :dizzy_face: já budu zase kysnout doma s marodama, ale v sobotu jdeme objednat nábytek, tak v týdnu budu malovat pokojíček a chystat, už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Marky myslíš ten kupovaný se stříbrným víčkem, teď nevím, která firma ho vyrábí, teda ten jsem měla i já a bylo to fakt super :wink:

Dani, hlavně je to rychlé a děsně jednoduché :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
To ti věřím...závidím Vám tyhle plány na pokojíčcích :frowning2: Já si ještě počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Marky, pak zase budeme závidět my tobě :grinning:
15. led 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
Přesně ten myslím, nemá chybu :slight_smile:
autor
No to nevím :grinning: Vaše děti už asi budou v pubertě :grinning: :grinning:
Reni, tak jakej jste nakoneec vybrali?
15. led 2010 v 09:38  • Odpověz
To jo, páč ty naše budou staré a ty budeš dělat úplně nový :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Dani je to dilema, ještě se furt rozhoduju :grinning: asi to pravé rozhodnutí padne až v obchodě :wink: já fakt furt nevím, vybírám mezi těma dvěma, na pohled na vlastní oči vypadají oba úžasně, ale pořád si nemůžu vybrat, chvilku světlý a pak chvilku ten tmavý. On není ani moc tmavý, je to taková světlejší hnědá, nevím, k čemu bych to přirovnala :grinning:

http://obchod.maca.cz/index.php/hlavni-strana?page=shop.browse&category_id=8

http://obchod.maca.cz/index.php/hlavni-strana?page=shop.browse&category_id=77
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz
jo Dani, jinak já mám nainstalovaného pošťáka, takže mě upozorní na každý nový mail :wink:
15. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Reni mě se líbí svštlý Elia! Na světlém není vidět prach a je teď i moderní, i bych si ho dovedla představit u nás! K tomu zářivej oranžovej koberec!!!!!!!
15. led 2010 v 09:45  • Odpověz
no jo, koberec nám zůstane jaký je :grinning: je teploučký a nový :wink: teda nový, už má asi 6 let :grinning:
15. led 2010 v 09:48  • Odpověz
já fakt nevím :sweat_smile: mě se hrozně líbí oba dva, ale třeba ten hnědý má zase víc úložného prostoru :sweat_smile:
15. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Reni stejně ve finále je to jen na tobě, jakje vybetete, já jssem u vás nebyla, takže ani nemůžu soudit. Jen jsem písla co se líbí mě! ať vyberete cokoliv, bude to stejně krásný, protože je to nový a neokoukaný! Už se moooooooooc těším na fotečky :dizzy_face:
15. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Dani já vím, právě, že je to na mě :grinning: ale asi to fakt vyhraje ten tmavší, informovala jsem se, jaké je vybavení rohové skříně a jsou tam i police i tyč, což je právě to, co jsem chtěla :dizzy_face: u světlého to není :sweat_smile:
15. led 2010 v 10:33  • Odpověz
nazdááááááááár,

dneska trošku se zpožděním, ale není se čemu divit. U nás dneska noc nad luxus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já usla v 23 hod, malá se vzbudila o půl jedné, do jedné ležela a od té jedné do 5 nespala vůbec. Pak usla a vzbudila se v půl osmé, a že by vypadala na spaní ani moc ne, ale já jsem na odpis

No za chvilku jí půjdu pobalit věci jede dneska na noc pryč. K Pavlově sestře do zítřka do večera na hlídání, protože mi jedeme na Muzikál, tak si trošku odpočinem a přemýšlím, že když máme volný večer že by jsme mohli skočit někam na papu, už jsme sakra dlouho spolu nikde nebyli :dizzy_face: :dizzy_face:

a co tady nového

REni jak je malému?

a nábytek se mi líbí ten světlejší :wink:
15. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Simi užijte si vlňáska! a zítra si to užijte mximálně!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším, až mi budeš vyprávět! :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Dani - jj. pak budu vyprávět.

Tak jsem uložila malou a uvidím, jestli zabere, ale mohla by šla bych si asi taky chvilku dáchnout :dizzy_face:

A k obědu jsem měla nanuk :confounded: bezva strava, ale omajda s rýží mi přes krk neprošla, to je zase dneska den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.