• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi, Kuba je zatím bez teploty, jen mu trošku rachotí v nosohltanu :wink:

Díky za názor k nábytku :grinning: je to hrůza, když je člověk nerozhodný :grinning: ale z hlediska praktičnosti stále vyhrává ten tmavý , ach jo, ale ten světlý se mi taky moc líbí :grinning: jako fakt nevím, možná až je znova uvidím na vlastní oko ... :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Reni tak to nech až to uvidíš v reálu, zamiluješ se a je to. :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
No jako ani se neptejte, co jsme baštii my s Adíkem! to by děckařka čuměla :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
tak copak ? :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
bramorový knedlík, zelí a škvarky :grinning:
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj. zdravá strava. Jak jsme byli na dovče v létě, taky jsem si říkala, že by doktorka čuměla. Malá tam jedla jen kuřecí řízečky, sem tam hranolku, suché housky, uždibovala zmrzku a aby bylo něco zdravého tak jedla ovoce. Taky zdravá strava dítěte :grinning: :grinning:

No co hlavně že jste si pošmákli ne? a to máš na ten včerejší zeleninovej salát, jo? se z tebe vážně jednou po..... :grinning: :grinning: :grinning: dietářko :grinning:
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
juchůůůůůůůůů - u nás se spí :dizzy_face: :dizzy_face: naštorc postelí, hlavu na jednom polštáři, nohy na druhém, no prostě pohoda, klídek tabáček :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Simi já jsem ti říkala, ž neumím držet dietu :grinning: já na toprostě nejsem stavěná :grinning:
15. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Reni ěm se víc líbí ten tmavý,ale do dětského pokojíku ten světlý :wink:

Jinak já se poslední dobou z toho malého zblázním...si připadám jak hrozná matka,furt nesmíš,nedělej to,nech toho...pleskám ho křičím na něj...když on ale prostě furt dělá věci co nemá
15. led 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
Kaczi - hoď se do klidu, nejsi sama. Výchova je o samém , ne nesmíš,nedělej, nejsi výjíma :grinning: :grinning: a stejně si to udělaj po svým, :grinning:

a co testíkování? :dizzy_face:
15. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Simi zítra koupím testy a pokud neojde mrcha tak testuju,ale zatím mi nepřipadá,že byhc to měla dostat..tak uvidíme....
No jako asi jo...ale poslední dobou to říkám furt....
15. led 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Kači, i u nás je toto samé! Buď v kildu :wink:
15. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Simi Terezka ještě nespí?
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
fuj to je horko :sweat_smile: jsem řádně zatopila, furt tu byla kosa a teď mi to žhne na záda :grinning:

nakonec u nás nebude čočka, protože do obchodu jsem se nedostala, tak se vaří bramborová polévka s uzeným masem a krupkama, těma malinkatýma :grinning: taková vyuzená bramboračka :wink:

Dani oběd hodný chlapa, ale Adíkovi chutnalo, no ne? :grinning:

Kači, už mám pro Davídka hotovou čepičku, tvoje je v půlce, háčkuju ji na střídačku s čepičkou pro švagruši :grinning: Mám tolik toho v hlavě, co chci uháčkovat, že háčkuju jedno přes druhé :grinning:
15. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Kuba je zatím bez teplot a Anička nekašle, jen si dvakrát odkašlala a bylo :grinning:
15. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jů tak to si musíme dát co nejdřív scuka :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Dani a co břušek, už nebolí?

Kači to musíme, ale až tak za 14 dní, až bude pokojíček hotov :wink:
15. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
No já mám stejně ted školu
15. led 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Kači stejně jsi dobrá, já bych školu nedala :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
mě by na to učení furt nevycházel čas a vůbec nevím, co bych jako psala do těch seminárek :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Reni no chutnalo :grinning:
A břicho přestalo bolet o víkoši, takže jsem to už neřešila :wink: asi to patřilo všehno k tomu :wink:
15. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Dani tak hlavně že je to dobrý :wink:

se nedivím, že mu šmakovalo, mě by taky šmakovalo :grinning: neprdí po zelí? Náš malý je pak jak starosta a dneska bude taky z té krupkové polévky :grinning:
15. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
No to já včera dělal cibulačku,byla děsně dobrá,ale píšu si ji na seznam jídelk,které nemůžu jíst,bylo mi z ní děsně špatne...

Reni,já pořádně taky nevím,zatím nemám žádné výsedky,tak nevím ejstli to mám správně
15. led 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Aámek je vzhůru, tak se poroučím! Zatím pa pa
15. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Hoj babky! Jdu vás pozdraviti neb nepočítám s tím, že bych se sem přes víkend dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve středu jsme byly na kontrole na kyčlích a už tam nemusíme, hurrrááááá. Když jsem tam přišla, tak jsem myslela, že mě jebne - asi tak 30 lidí :angry: :angry: :angry: :angry: No nebylo kde si položit kabát, kde vysléct nebo obléct prcky, no katastrofa sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak u nás nič nového. Od včerejška jsme začaly papat dvousložková jídla - bramboru+špenát. Zkoušely jsme samotnou cuketu a nepořídila jsem. No budu ji muset do něčeho přimíchat neb je bio a byla drahá jako ludra (3 malé cuketky 40 kačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Mám tam koš Aniččiných hadříků a chystám se ještě odzdobit stromeček, tak jdu na to než se sem začnou všichni scházet jak švábi na pivo :grinning: :grinning: :grinning: Tož se mějte a v pondělí jsem tu jak na kobyle. :wink:
15. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Tak ym už čekáme a tátu,jž na cestě práce,ale musí se stavit v obchodě...musí nakooupit na víkend..budu zapékat kuřecí se slaninou a sýrovou omáčkou..snad mi koupí i ty těhu testy...pokud jo,tka zítra testu,pokud ne,tak musím počkat až se dostanu v pondělí do lékárny
15. led 2010 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj dnes nakouknu a padim hajat gogy vnoci hořela zas..od 1 do 3 nespalal a kňourala a ve 4.50jsem vstávala takže fakt fresh
už zase hoří tak dostala nurofenek a nyná gojgy moje
15. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Luci a byly u mudry? :fearful: Chuďatko malé, Kuba měl odpoledne taky teplotu, ale už jen zvýšenou

holky, upekla jsem tuto buchtu http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953 je úžasná, znám ji teda už z dřívějška, ale zase mě dostala :dizzy_face:
15. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Kuba dneska povečeřel dva celé velké chleby, z prostředka velké štrycle :grinning: se sýrem a se šunkou a teď dva kousky té buchty, asi tak s 20 min odstupem :sweat_smile: na to 250ml šťávičky :grinning: a jde okoupat a spát, vstával o půl sedmé a přes poledne nespal, ale nevypadá na spaní :sweat_smile:
15. led 2010 v 19:34  • Odpověz
nebyli prej přes den v poho a ted navečer zas :frowning2: se picnu fakt
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.