• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
pane bože to je číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych je rok nechtěla ani vidět :unamused:
25. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Danuš :grinning: :grinning: :grinning: ,řežu se tu jak pako :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Kdo má na Lucidku tel? Koho to bude informovat? No slíbila nám to life, tak doufám, že nezklame :confused:
25. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
no a to jsem si myslela,že mu ukážu tu svou :zipper_mouth:
25. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
mám na Lucidku tel.,zatím nedrnčel :wink: ,ale nějak mám tucha,že to bude dnes
25. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jani no to bych neriskovala, aby ti ji taky nenaplácal :grinning: :grinning: :grinning:
Jani nestraš, já to chtěla life!
no,tak to mám po ptákách :grinning: :grinning: :grinning:
no spíš po ptákoj :grinning:
25. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
to je ale kočenka šikovná :slight_smile:

holky, musím to tu rychle kapku uklidit, lehnout k televizi a na chvíli si zdřímmnout, je to moje tradice, den co den si musím pospat u telky, pak jsem spokojená :grinning: tak dobrou noc :grinning:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobrou noc Reni :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
u nás už se ukázalo trošku sluníčko,tak jsme s Veru vyjela a nedojela jsem ani ke kámošce a lilo,a kroupy k tomu.
Dneska jsem si uvědomila,že už není Veru pidimimi,ale pořádnej kus ženský.Byla jsem kámošce vrátit půjčené pidi hadříky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ani Janča nám nenahlásila, jak jí dopadla poslední zkouška, no samožřejmě předpokládáme, že udělala, ale nahlásit by měla, že :grinning:
25. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Reni dobrou :wink: ,koukej hupnout na gaučík :wink:
No jo, Jani rostou nám, jak z vody :slight_smile:
to teda jo,ale víš,jak.Byla poslední,tak to možná šla zakalit :grinning:
Mlaská mi postýlka,asi vypadl dudánek,tak jdu zkontrolovat situaci :wink: :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
Nazlob se brouku, ale aj já půjdu. Doba mírně pokročila a mě se klížej očka.
Dobrou noc :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
tak dobroš,mladá se protahuje :grinning:
Mám asi tak 10 min,než se Tony osprchuje a nejspíš mi to tu zasedne,bo chce stahnout nějaké pohádky,pro naší malou kukačku :wink:
25. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Danuš,dobrou :wink: :wink: pa pa
25. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
dobré ránko dneska budu první :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cože u Lucidky se něco děje?

já na vás budu mít konečně trošku časík, děda včera odjel, žádnou návštěvu nečekáme a malá je ještě v postýlce, ale už je vzhůru, povídá si tam. Má tam teď už ais 15 minutový proslov :grinning: :grinning:

jdu vás trošku dočíst ať jsem v obraze
26. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
jejda tady to byl včera doják, ještě že jsem tu nebyla, bych tu plakala s vámi. Včera jsem měla taky takovej nalomenej den :sweat_smile:

Dani super že antíky zabraly a Adámkovi už je dobře, :dizzy_face: :dizzy_face:

a malá si stále vykládá :grinning:
26. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Malej měl zase divokou noc, pořád sebou mlel a házel a kníkal u toho, nespali jsme ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda mladej jo, ale my s Romčou na sebe pořád koukali. :confounded: Teď musím mladýho apsoň trochu krotit, ať se dospí, přeci jen potřebuje dobíjet baterky :slight_smile:

Mladej tu teď pořád courá od stolu, přes sedačku k oknu a zpět...až se vždycky divím, že ho večer šíleně nebolí nožičky :sweat_smile:

Jo a co dneska vaříte?? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
youtube.com/watch?v=9nvmXIM

Ahoj Simi :wink:
tak tahle je moje nej od mých 17let a podobné balady.Včera jsem měla taky takový den na prd.Viděla jsem vystupovat z trolejbusu pána,který byl děsně podobný taťkovi......měla jsem sto chutí se za ním rozběhnout a obejmout ho.....ukázat mu holky :frowning2:

Terinka bude určo jednou prezidentka :grinning: bo to kecání jí náramně jde :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=9nvmXIMEODk
pro velký úspěch znova :grinning: :grinning: ,jsem trubka :grinning:
26. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
LUmpiku - dobré ránko

ta - písnička je nádherná, taky jí mám ráda :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem taky na takovou klasiku :wink:

včera byl nějaký zvláštní den...... :unamused:

a jestli bude malá prezidentka - bezva - to se o matinku doufám pěkně ve stáří postará :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj Markét :slight_smile:
hele,teda mladej ti dává :unamused: .Už si asi pěkně štráduje,co?
Kdybych mohla,tak ti ho na pár dnů vyměním s Verunkou :wink: :wink: ,jen bys musela uzavřít z technických důvodů mléčný bar,bo když vidí kozu,tak je hysterák :grinning: :grinning: ,nechci nechci :grinning: :grinning:
No a co uvařím vůbec nevím....přemýšlela jsem,že zapeču brambory,ale rozhodnuto nejni :wink:
26. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Simi,to určo :grinning: :grinning:
mamka se bude celej rok válet u móře :grinning: ,počítat mušličky :grinning: ,nakupovat v nej obchodech :grinning: a scházet se v nej restauračkách :grinning: .....jen jí do toho kralování nesmíš kecat :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Ahojky Jani...jo jo, mladej je poslední dny jak Renčin duraceláček :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Pořád to svádím na ten zub, co ještě nevylezl, tak pořád můžu doufat, že se to srovná :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Gratulka gojgynce k 11 :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
nesmíš kupovat nabíjecí duracelky :grinning: :grinning: :grinning: ,to se to pak vše vysvětluje.Budu muset za chvíli mazat Nince naproti.Momentálně jí kazím denodenní schůzky s 16ti letým klukem :angry: :angry:
By mě zajímalo,co ten kluk vidí na 11ti letý holce?Jo a přinesla nádherný fotky ze školy s kamarády,tak naskenuju....už to umím,hurá a vrazím je na rajský,ju?Výhoda,kdy nemusím zmenšovat,bo jsem se to ještě za ten rok,co tu jsem s váma ještě nenaučila :wink:
26. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.