• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
týjo renat kuba je tež aktivek co????
15. led 2010 v 19:41  • Odpověz
měli jsme koupando, ale už jsou voňavý a pošupajdí spinuškat, ještě jsem Kubovi musela ošmykat nehty na nožkách :grinning: ani se nehnul, šikulín jeden :dizzy_face: dám mu na noc nurofen, ať je klídek
15. led 2010 v 19:57  • Odpověz
no nohy u nás děs aleruce potoruje a je v klidu když šmikám, ale u noh katastrofa řev
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
u nás ne řev, ale vždycky sebou mrskal, teď si hodil ručník na hlavu a držel :grinning: už spí, Jirka se nemůže nabažit buchtičky, ta je fakt božská :dizzy_face:
15. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
reni´já na tu buchetku koukala už dlouho, fakt :grinning: je tak moc dobrá?? zitra se na ni vrhnu.. asi ji upeču ráno at nám to tu doma krásně provoní.... u nás nožičky ostříhat taky nejdou, ale ručky drží, jinak jsou oba ostříhaní, zítra je vyfotím, je to skoro na ježura... :grinning:
15. led 2010 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
U nás zabírá,že řeknu dívej a on čučí jak mu tostříhám,le někdy tříháme i n 5x :slight_smile:

Luci chuika malá...jak vysokou má horeču?
15. led 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Jiři, i Kubíček je ostříhaný? Ty jeho lokýnky??? :astonished:

A buchta je fakt super, upeč, stojí to za to :wink:
15. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
jo i kubík.. lokýnky sou v háji :grinning:
15. led 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
Jiři teda a myslíš, že mu ještě narostou?
15. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Segřina malá je má taky, ale vypadá to tak, že je je ostříhají, tak už nebudou
15. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahojte noc oká
padla jsem v 9 ale jsem fakt vyspaná :grinning:
gojgy už nehicuje ale na noc dostala a byl klid, pokud tak to bude do pondělka jdu s ní.....ty teploty, jsou divné, zuby má všecky krom 5tek venku tak nevim
16. led 2010 v 07:45  • Odpověz
ahojky

myslím že mu už nenarostou, posledně se mu to už rovnalo, hodně mu ty vlasy zhoustly a tak jsou těžké a už se netočí...¨
jak se proberu, tak půjdu an tu buchtu.. :sweat_smile:
16. led 2010 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz
jiřo seš dobrá buchta zní gut ale jsem líná ji dělat..moc pracné :grinning:
16. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Luci, ta je právě jednoduchá, jen sypká směs, kterou nasypeš na plech, pak zamíchaný tvaroh na to vyliješ, posypeš směsí, pokladeš herou nebo máslem a je hotovo :wink:

jé a dobré ráno :grinning: buchta je fakt výborná :dizzy_face:

Za chvíli vyrážíme pro nábytek :grinning: ještě furt nejsem pevně rozhodnutá, který koupíme :sweat_smile:
16. led 2010 v 08:58  • Odpověz
jé renat tak dobře pořiďte já peru a kuva mám studený buben asi termočidlo v řiti moje nervy
16. led 2010 v 10:14  • Odpověz
asi všeci uklízíte co? mám duchny a už peru jen s malou se toho moc nedá
16. led 2010 v 10:24  • Odpověz
halooooo kde jste kdooo?????
16. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Achoj!
Reni dnes jsem vařila podle tebe! Bylo to výborný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (mrkev s masíčkem) :wink:
16. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
idu na plíny a za segruší gojgy nechávám doma furt teče z nosena
16. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Dani tak to jsem ráda, že vám chutnalo :grinning:

My koupili pokojíček, za 14 dní nám ho přivezou a děti byly u našich, tak jsme dostali i obídek, smažené vepř. jazyky s bramborama na cibulce a salát z čínského zelí. :dizzy_face: to bylo žrádelko :grinning:
16. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Reni a jaký jste koupili?

My měli dneska na obídek kuřecí zapečené se slaninou a sýrovo smetanovou omáčkou...no mnamka....
16. led 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Kači, ten tmavší, moje kamoška tam prodává a ptala jsem se jí, který by si pořídila ona, tak prý rozhodně ten tmavší IDOL a ta prodavačka, co tam byla s ní, sice se věnovala jiným lidem, ale hned zahlaholila, že si mám vzít IDOL, tak se mi to vyřešilo k mé spokojenosti :grinning:
16. led 2010 v 15:43  • Odpověz
No vidíš,to je supr,ti ho pak budu muset zhodnotit... :wink: Mě se ten tmavší taky líbil víc....já malému chci potom do pokoje pořizovat jen čisté dřevo....a koupit mu k tomu dětské úchytky...ty se pak vymění a bude mít studentský pokoj
16. led 2010 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
Zatím to beru bez doplňků, ty až přijdou penízky ze stavebka. :wink:

Tchýně si odvedla Aničku a říká, tak nám dej sebou i Kubu, dneska jsem jí asi 3x říkala, že ještě včera Kuba horečkoval, tak už jsem na ni i trochu vyjela, kurnik, stačí, že Anička ještě není úplně ok a jestli zase něco chytne, tak ju trefím mezi oči :angry:
16. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Reni tak snad bdue ok malá...njn,takový osobám to nevysvětlíš a nakonec jsi ty ta špatná :pensive:
16. led 2010 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
no právě, ní je úplně šumák, že byly nemocní před 3 týdnama a že by se ta malá měla trochu doléčit, ona tam bude řádit jak černá ruka, už teď, když byly vedle u tety, tak je spocená jak kůň :confounded: A to ještě chtěla, ať tam spí, s tím jak chrchlala až z toho blinkala, že prý by jí dala nočníček vedle postele :angry:
16. led 2010 v 15:53  • Odpověz
No Reni zase na druhou stranu by mohla zkusit jaké je se starat o dvě enmocné děti(je mi jansý že Jirka taky býval nemocný,ale víš jak) a ty by sis trochu dáchla
16. led 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
já bych byla s nervama v prďce :grinning: to bych si vůbec nedáchla, ona jaksi nemá takový ten strach o děti :fearful:
16. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Reni no to věřím,ale já tohle neznám no...mamka i moje babička jsou na malého opatrnější než já..sotva se trochu bouchne tak hned kněmu letí tad...takže tohle ti fakt nezávidím
16. led 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
ona je taková dost neopatrná, prostě nějak nevnímá to nebezpečí, její styl stravování je i 14 dní odleželé maso v ledničce, už třeba udělané, ale staré. Nebo sundat z něčeho plíseň a pak to všem předložit :rolling_eyes:
16. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.