• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
aha jj díkec jsi mi vytrhla trh z paty.....ani nevíš....
já totiž to měla na anfínu a úžasně mi to minule zabralo,nechám si to napsat v práci
16. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
no me nezabírá už ten penbene ale cefzil a klacid jsou v poho, jenom ten cefzil je pro mě větší sfinstvo..holky vypne se mi notas tak já už ho asi vypnu sama, tak se ráno ukážu.. mějte krásnou noc a díky za rady
16. led 2010 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz
ok jiři dobrou já se jdu natáhnout k tv a nacám si do krku :wink:
16. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tak dobrou holky,zítra budu poctivě hlásit..ale dneska ještě spát nejdu
16. led 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
zdarec kočičandy :wink:

u nás noc příšerná :angry: Kuba se furt mrvil, pak se o půl paté vzbudil a byl pročůraný, celé stehno mokré, tak jsem ho musela převléct a přebalit, ale pak se taky pořád budil, a nakonec vstával kolem sedmé, takže jsem dneska kapku KO :angry:

Luci, co angína? Jak je ti?

Dneska k obědu bude guláš a špagety :wink:
17. led 2010 v 08:07  • Odpověz
:dizzy_face: čusky u nás noc super jako vetšinou poslední dobou.. kubík se učí na nočník a tak mel tedka marnous nsahu, netrefil se tak se počůral vedle ale i tak úspěch... :dizzy_face: tak nevím co mám vařit taky bych to viděla na nějaké ty těstoviny asi zapečené,ale je to stejnak jedno páč doma na to prakticknic nemám :sweat_smile: a musím do obchodu -fuj se mi chce
17. led 2010 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
renat jsem off nemám hlas, což jsem čekalaa ve 3h tu řachl led ze střechy, perda jak hrom, obě nás to vzbudilo a nespalo se do pěti
mě bolí záda, prostě převálcovaná
17. led 2010 v 08:21  • Odpověz
luci to jses fakt marod :confounded: kačí kde jsi?? jsme nedockavé :grinning:
17. led 2010 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz
no a uterý do rachoty..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím se vyléčit
17. led 2010 v 08:28  • Odpověz
no snad to do uterka stihnes.. nebo si zajdi třeba na pohotovost at ti neco dají ATB zabírjaí ryhcle
17. led 2010 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno!
U nás bude dnes kuř. řízek a brambor :slight_smile:

Lucinko ať je brzyčko líp! :wink:

Kčko, u žo tu taky jistím!!! :confused: :grinning:
17. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Kačka chrní :wink:
17. led 2010 v 08:47  • Odpověz
To je zase napínák! :grinning:
17. led 2010 v 08:49  • Odpověz
to si ještě počkáme :grinning:
17. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Jiři a Kubík chodí čůrat na stojáka? Toho se u nás hned tak nedočkám, Kuba vidí u Aničky, že se u toho sedí, tak na stojáka asi až z toho bude mít kapku rozum s tatínkem :wink:
17. led 2010 v 08:55  • Odpověz
ne reni sedí u toho , ale jasi se netrefil celkově do nočníku, on má vlekou prďku :grinning: a ne vzdycky se mu tam s tou prďkou vleze aj lulda :grinning:
17. led 2010 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz
Jiři :grinning: :grinning: :grinning: Kuba se mi tam vejde, ale nečůrá, říká a-a , vždycky oznámí, když se vyčůrá do plenky, ale na hrnec nee :rolling_eyes:
17. led 2010 v 09:15  • Odpověz
ty já to nechápu on není nijaký tlusťoch ale do hrnca se vleze tak tak a to mu tam musím bimbase na smerovat jinak by čúral bokem.. :grinning:
Káčule napiš holká..sem nedočkavá..jinak naonec vařím kobzole a sekanou bochánky.. jenom polívčičku asi ovesnou s mrkvičkou :grinning:
17. led 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
NO neříkejte mě, že KAčka pořád spí :confused: :grinning:
17. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Kačule nechrní,ale nemá test,ten jdu kupovat až odpo :wink:
17. led 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Já vám včera psala,že budu testovat až na večr až odvezem malého...ale nebojte dneska to ejště prubnu :wink:
17. led 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
hmm tak zase nic.. :grinning: Ondrulím mě překvapil umí spaměti napsat a napočítat do 10 čísla.. sice má tam malé chybičky spíše v tom jak to napsat ale krásně už ví.. no je to šikula.ještě ísmenka a hurá do skoly :sweat_smile:
tedka si loupe mrkvičky na salátek
17. led 2010 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak to je šikulka :wink: :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Poroučím se berušky, odíždíme k našim. tak se mi tu opatrujte!
Pa pa :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
fanuš dobře dojeďte...
já celý den pospávám, hany se o malou postaral
ted jel na ten hokej takže musim fungovat ale brutálně sem se spotila takže je mi líp
17. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Luci a teplotu nemáš? A co gojgy? Už je bez teplotky?
17. led 2010 v 16:05  • Odpověz
já si dala cafo, Jirka byl v tescu, tak mu říkám, kup mi latté, měla jsem na něj chuť a těsně vedle, koupil 3v1 a to je tak přeslazené, že se ten fujtajbl nedá pít :sweat_smile: Já piju neslazené a tohle fakt nezkousnu :sweat_smile:

Kači, nemáš ho ráda? Když tak bych ti ho dala :wink:
17. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Anička si šla hrát zase za dvojčaty a Kubíček tady za ní smutí, už asi 2 hodiny :fearful: bobíšek malý, chodí a hledá ji, volá Ají
17. led 2010 v 16:14  • Odpověz
renat ani jedna už nemáme gojgy je ready jen teče z nosena zelený hnuj asi nasadím pamycoin
Renat já začala sladit hnědým cukrem sladí mín a je prej zdravější, a ted v práci je jen bílý cukr a to si dám ani ne jednu placatou lžičku jinak břit kafe, nechápou jak sjem mohla pít nescafe hrnek a cafe oslazene 2mi vrchovatými lžičkami
17. led 2010 v 16:24  • Odpověz
jé bobik smutnej......
17. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.