• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci, já když s kafim začínala, dával jsem si 5 kostek a kafého tam bylo snad půl lžičky :grinning: no prostě světlehnědá, přeslazená břečka, fůůůůůj :sweat_smile:

teď když ochutnám oslazené kafe, tak je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 16:37  • Odpověz
jo a teď jdu žehlit, ať něco podělám :wink:
17. led 2010 v 16:37  • Odpověz
já večer sem s malou doma to nepožehlim nič
17. led 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: U našich super, jen děsná zima a vichr, tak se ani ven nedalo, ale nevadilo :sweat_smile: :grinning: Bylo to super :dizzy_face:

Snad je vám všem fajn a já se ukážu později :slight_smile:
17. led 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj Berušky,

u nás noc konečně dobrá, mladou na návštěvě totál zrušili, tak spala doslova jak zabitá :grinning: :grinning:

Reni - tak snad se Ačí - brzo vrátí a zase bude doma šrumec

Maky - tak to je super, že jste si návštěvu pěkně užili :dizzy_face: :dizzy_face:

my byli včera na té Kleopatře a dobré. Měli jsme stejné obsazení, co Danča. Ale když srovnám, hlas Czákové a té Fišarové je to 100 a 1 ta Fišarka nezpívá špatně, ale příjde mi to takové uječené. To Ilona byla proti ní paní zpěvačka a ta role jí doslova sedla jak hrnec na pr...
17. led 2010 v 17:47  • Odpověz
JO a málem bych zapomněla - na Kačenku se už třesu :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá s čím příjde :dizzy_face:
17. led 2010 v 17:48  • Odpověz
taky už ji tady vyhlížím :wink: Kuba pořád smutí :frowning2: každou chvíli vykřikne Ajííí :fearful: ale tatínek ji už za chvíli převede :slight_smile:
17. led 2010 v 17:55  • Odpověz
renat to je co..jak jsou spejatí to já nikdy nezažila až teď co mamuš onemocněla..tak sjme se se ségrou semkly...a brácha je fuč, nikdo neví kde, na mobil se neozval měl dojet na pracák a má v reklamaci bundu a nic :confused:
17. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Luci a jak dlouho už je brácha pryč? :astonished:
17. led 2010 v 18:50  • Odpověz
jel den před štědrým dnem, měla jsem salát ryby, cukroví pro tátu i něho...a bohužel no....třeba se ufetoval a divné je, že se vždycky bratrankovi ozval ted ani to ne.....
17. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Luci - ježiši, snad se nic vážného nestalo :frowning2: jen se prostě někde zapomněl :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 19:03  • Odpověz
holky možná mě někdo nepochopíte...brácha vždycky byl prpblémovej, a mmaka pro něj dělala první poslední jednou v Praze někomu rozbil auto, mamka mu dalal 30tis.....aby ho nepřizabili
co mamka umřela tak je to maras, předtím fetoval čoroval...ted je to horší v tom, že třeba projebal všecko a neměl kde být a týden byl na ulici a chrápal na lavičkách a měl boláky na nohách a neskutečně smrděl.....úpak přitáhl k tátovi esli u něj může být....podotýkám, že tátovi udělal sekeru na vodě za 5000kč co spotřebpval a nedal mu ani korunu na nájem nic....., mě vyhrožoval že mi bodne nůž do zad atd....zmrd jeden je to fakt krysa, ale holt jsopu noci kdy na něho myslím, kde že je, jestli má co jest a kde spát...a nevím, tak bulím, že mě to sere...jenže nic s tím neudělám já mu dalal Honzovi starší věci na převlečení, pomamce dostal zlato, talíře, příbory všcko projebal a ani hamba mu nebyla.....
takže kdyby se ufetoval mě by se ulevilo
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz
te´d je v Praze nevíme kde u koho....dluží všude kam se podívá a nevrací, nedivila bych se kdybyb ho ztřískali
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz
LUci :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Luci smutný :frowning2:
17. led 2010 v 19:18  • Odpověz
No Simií smutné, ale my vyčerpali už vše...jen prachy chce nežere má 30kilo, píchá si a vyhrožuje mě i tátovi že nás pozabíjí (my dva se nesnášeli od děcka...ale festovně), já si myslím, že on není náš..jako že ho mamuš měla s někým jiným.....je to blondák, vysokej 180cm naši malí táta tmavej...já a segra podoba brácha vůbec....jo a psychiatr ke kerému mamka chodila se segry jednou zeptal (ona k němu chodí taky, páč se nevyrovnala se smrtí mamuš-a dělá bráchovi drubou mámu dává co může atd), jetli známe mamčino velké tajemství, že jemu se svěřila.....takže to tipuju na to.....
17. led 2010 v 19:19  • Odpověz
on je holt psychopat má halucinace nedá se sním mluvit pořád mluví a řve u toho jako hlasitost a pořád to samé dokola.....od psychiatra má schizofrenni a abuzus opioidů.
17. led 2010 v 19:21  • Odpověz
no jestli jsou vaši fakt malý a tmavý tak je to divný. MOžná je to opravdu to velké tajemství a jemu koluje v krvi nějaké zlo, ze strany jeho otce. Je to hrozný, že člověk si dělá starosti a brečí nad někým, kdo si toho neváží a ještě mu vyhrožuje, kor když jde o někoho z rodiny :frowning2:
17. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ještě že máš Honzu a Sárinku, máš svoje štěstí a důvody, proč být spokojená a šťastná :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jo Simií asi jo....občas mám nutkání zajít za mudrem a rovnou se ho na to zeptat..ale furt odovlávám, nebo na to zapoemnu
přesně mě je ho líto zvlášt v době kdy mi segra volala, že chrápal na lavičce....a obzvlášť když já jsemnajezená a spím v teple a v posteli že....ale já už nemůžu dál se vysilovat....prostě si dycky vzpomenu na zlobu v jeho očích a jeho psychoúpatické chování a jak mi vyhrožuje a hned mám důvod ho nelitovat
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz
autor
Luci ohledně genů...my jsme taky prcci, naši jsou tmavší typy a brácha má 180 a blonďák jak poleno :sweat_smile: A je náš :wink: Jen je celý děda :dizzy_face: Nikdy nebyl po našich, ale celý děda :wink:

Ale s být to jak u vás, dávno bych přerušila veškerý kontakty...rodina nerodina... :pensive:
17. led 2010 v 19:25  • Odpověz
jo marky ob generaci.....beru ale všeci Vyhlasovci i trucálci byly takoví..mamka snad měla dědu maďara
17. led 2010 v 19:26  • Odpověz
To asi jo, takhle žiješ v neustálým stresu :pensive:
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Můj děda byl slovák a jedinej velikej :sweat_smile: A ono to nemusí být ob generaci...klidně o víc :wink: jeden vysokej člověk v rodině a berácha může být po něm :wink:
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
I když může a nemusí :wink: To fakt věděla jen mamča
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz
no uvidíme, to je fukt třeba zkusim cinknout mudrovi a konečn se dozvědět pravdu
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Ale on by ti to neměl říkat, ne??
17. led 2010 v 19:30  • Odpověz
a myslíš že ti to poví? nespadá to pod lékařské tajemství? :confused:
ted už je to fuk a když tam přijdu v sesterským......
autor
No tak stejně je to pořád lékařské tajemnství :confused:
17. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.