• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jiř noc o jaké jiné téma my můžem mít :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Asi tam nějak :sweat_smile: jen sex a nebo kakajdy :grinning:
17. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
jiřo :grinning: :grinning: :grinning: já sem naštěstí omluvena svým stavem tak nemusím
17. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
To zase u nsá poslední dobou přemlouvám Toma já..já ybch sexovala deně a on ee
17. led 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás je to jak kdy...já bych občas sexovala, ale hlavně v době, kdy to nejde, jakože Adý je vzhůru a jsme rádi, když se k tomu dokopeme dost sporadicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale občas si hezky pohraju, to je asi častější :sweat_smile: :grinning:
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
no pak nevim to budem dělat v noci jak bude malá spát už zžačíná mít rozum :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Luci já vás furt nechápu, že vržete když je vzhůru :sweat_smile: :grinning:
17. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Já byhc to asi taky nedala,dkyž Davča vzhůru,by stál u nás a pozoroval co to děláme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
no v poho je v ohradě a my v ložnici :grinning: anebo za rohem, at nás nevidí :grinning:
17. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
Kačí asi tak nějak :grinning:

Luci však uvidíš, v ohradě nebude věčně :grinning:
17. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
No tak to jo..my bysme mohli Davídka max někam zamknout :grinning:
17. led 2010 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
ona už vylízá taky žejo, sedne na hrací stolek postaví se a přeleze na postel co je hend u toho a slízat umí :grinning: ale zatím to jde....jako neš.káme před ní, to jako fakt nee :grinning:
17. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Já bych nemohla ani když je vzhůru :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ty jo holky,musím spát do ruštiny prgram týdne,ale to by byl jeden den jak druhý,tka fakt envím co psát...musím to mít i nějak rozumně dlouhé,takže fakt surp
17. led 2010 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz
jako konisko zas mě sere
marky zvykla by sis :grinning:
17. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
Kačí tak si to trochu přibarvi :wink: jeden den plavání, pak nákupy, cvičení, návštěvy apod. To není tak těžký...pro mě by bylo horší to hodit do ruštiny :sweat_smile: :grinning:
17. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Luci ano omylem :grinning: To radši nešukat a nebo fakt jen při spánku :wink:
17. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Luci ani omylem :grinning: To radši nešukat a nebo fakt jen při spánku :wink:
17. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jo no Marky však si taky vymýšlím.....a rusky sd to mám dobře..už si moc nepamatuju gramatiku tak snad to nepíšu spíš česky s ruskýma slovíčkama :grinning:
17. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: To zmákneš :wink:
17. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
No musím Marky :grinning:
17. led 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
no řeknu vám že stím š.káním to taky skřípe kluci už spí, někdy docela pozdě, pšes den to nejde a v noci hodně často vahrává únava :grinning: takže jsem jak staříčci ,když se dklepem k sexíku jendou za 14dní :sweat_smile: al eo to je to pak hezčejší :grinning: jdu si dělat ty nehetiska, hodím nádobí do myčičundy abych si pak nesetřela lak a půjdu chrnet z testových otázek ve vaně jsme mírně nasraná,musím se podívat ješte do poznámek páč je to tma nějak blbě vyplněné :grinning:
17. led 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
ha píšu jak debil ale vy jste zvyklé..že jo :grinning:
17. led 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
Tak to já bych asi 14 dní ez sexu nedala...teda dřív jo,ale psolední dva měsíce jsem nějaká náruživá...a nekouká co kolem lítá...život užívá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě si nevšímejte,asi sjem fakt těhu a už na ěm leze těhu demence :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
hojec tahám nás z druhé strany dámy
já to včera vzdala, se to sekalo furt
je mi lípmnohem akorát kašel ale to už je v poho
gojgy nos zelenej dneska nastopí odsávačka.....
kačí tak coooo? testuj
18. led 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
Čusík...taky to včera stálo za houby a pak jsme šli stejně s Adým spinkat. Za chvíli pofrčíme do města pro nový botky, jen se mi fakt v těch závějích nechce s kočíkem, ale nedá se nic dělat...stejně musím pro prašule :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zase budu zpocená a budu mít namakaný svaly :grinning:
18. led 2010 v 08:11  • Odpověz
marky já radši vyberu hned a mám klid
18. led 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
No jo, ale já si jdu vybrat svoji mateřinu...chodí to nadvakrát...nejdřív nemocenská a pak mateřina...nedá se jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 08:34  • Odpověz
povalím směr pošta a soud tak snad budu brzo doma....
18. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
My se půjdeme oblíkat, mají od 9 to máme akorát... :slight_smile: mám pár botiček vybraných, tak snad je budou mít :slight_smile: Zatím paaaaaaaa
18. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.