• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky babulky,

teda tady se včera zase krafalo a o známých tématech hovna a sex :grinning: :grinning: no aspoň nevypadáváme z rytmu. Včera ten den stál s počasím za hov..o ale aspoň byl večer ten sex, že :grinning: :grinning: tak se to zlepšilo :dizzy_face: :dizzy_face:

Kači - tak co? jsem zvědavá :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:38  • Odpověz
jako símo ty už máš třetinu za sebou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. led 2010 v 11:40  • Odpověz
no LUci 1/3tinu ještě ne, ale 1/4 mám zdárně za sebou, letí to fofrem :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
a ta Kačka se furt nikomu neozvala? :confused:

a co že je tu dneska takové pusto? :frowning2:

My s Terkou poobědvali - špenátovou polívečku a bramboráčky, malá už zalehla a já si půjdu dát asi kafíčko :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Máme botičky!! Hezounký a ještě levnější, než jsme počítali :dizzy_face: Takže spokojenost největší!! Dorazili jsme domů a po chvíli nám vypadl proud :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí švagr je elektrikář a dorazil, upálil se nám hlavní jistič, už podruhé!! :rolling_eyes: No snad bude klid. Malej spinká, už byl jetej a my máme kafů. Romeo si šel odložit, tak mám hafec času :grinning:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
simií co kecáš 9:3 je 3 tři třetiny teda skoro no.....
gojgy jako spala 30minut ted vypadá že je naprosto ready :angry:
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
To u nás už se spinká 45minut a počítám, že ještě jednou tolik dá :dizzy_face: a když jen 15, tak taky dobrý, ale tu hodinku dá určo :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
Kačka měla prý písnout Renče a ta nám měla dát vědět, ale kde nic tu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
tývado já to děcko opusnkuju asi má v posteli megamedvěda, rákosníčka batoh, boty naplavání..... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Dělá si asi zásoby :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
nevim na co..... :grinning: fakt čavera a jak brble....
sem si naložila maso na svíčkajdu večer budu dělat je mi hej tak dneska půjdem ven...gojgy je už týden doma, maras potřebujem se vyvětrat
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
grrrrrrrrr - u nás se ještě nespí, zase nějak nemůže zabrat.

LUci - to jo to chce aspoň na chvíli vypadnout ven, včera jsme teda taky nebyli, bylo tam hnusně, ale dneska už zase padáme, bylo by s ní k nevydržení.

A jak se ty věci všechny dostaly do postýlky? :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
simií no juá :grinning:
ona ukáže tak podám chvíli si hraje pak zabere a nyná a vše vyberu zpět, akorát dneska smolík :grinning:
18. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
tak vidíš, jsme na tom stejně, malá tam má taky mega věcí ale stejně nespí :grinning: :grinning: jsou to potvůrky :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Kačenka psala už ráno, ale nešel nám net, takže bohužel nic :frowning2: Kačka má testi negativní :fearful:
18. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
ajaj, no..já to kačce moc přála, tak snad to bude tak, že si to dělání užije Tomík, jak psala Kačka
18. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jinak holky nazdárek, už jsem 4x uklízela sníh, do rána napadlo 20cm a pořád hustě sněží, jen čekám, kdy to přejde v déšť :angry:

postavili jsme sněhuláka, je větší než já, vypadá to tu krásně, ale kdoví, na jak dlouho. U našich na ulici se zaseknul kamion a nemůže se hnout z místa, hospodský se nedostal k hospodě, musel si odházet cestu :grinning:
teda renat hotová kalamita, tu to jde...kéžby dnes došly ty boby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
možná se v příštím cyklu trefí do plod. dnů a bude z toho malá Mohylová :grinning:
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Luci, ty sis objedenala, my byly se sáňkama u našich, naprosto v pohodě se tam jelo, posypaná je jen hlavní a ta hned zase zapadla, takže pohodička :grinning:
18. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
jj ale jeté, boby eda, jsou se zádama a pásem, nové jsou všude vypordané.....tak to je jedno
fakt bych šla bobovat zítra mám rychlou a paj jedu 4 šichty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: út rychlá den, středa N jip, čtvrtek N jip, pátek 10h plvčo, odpo na návštěvu do Bílovce sobta Noc jip, neděle Noc JIP maras co?
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Uf teda, to máš silně nabyto :astonished:

a jak tvůj krk?
18. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Mě se furt spouští krev z nosu, nebo ono to není furt, ale v životě se mi nespouštěla, až poslední dva měsíce, tak dvakrát týdně začne téct, ale jen chvíli, pak to zase přejde :angry:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Teda Luci ty tvoje šichty to je fakt maras :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A s Kačkou mě to mrzí, jsem myslela,že se ke mě samotinké tady někdo přidá, no snad už příští měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Simi mohla by se přidat Danča :grinning: to by bylo ideál, ne? :wink:
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
fanuš oukej naprosto jen suchý kašel sem tam
renatko ber ascoruin to ti pomůže....nemáš vysokej tlak????
18. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tlak je oka, dvakrát jsem se trefila u našich, že mi tekla, tak jsem si hned změřila a naprosto ukázkový, tepy taky dobrý.

Ascorutin nemám, když tak skočím k mudrovi, ať mi vezme krev, jestli se to nějak nebylo po té transfuzy :wink:
18. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
no tak to bude křehká stěna uvidíš skoč, ale ne za rok...jak to míváš v plánu
18. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Luci - no to by bylo super. Doufám, že se časem přidá. Snad to stihne dřív,než porodím :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
já krmím draka a chystala jsem papu Aničce :wink:

Luci, no snad to stihnu dřív :grinning:
18. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.