• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to už? :confused: ,teda,vy už máte veliký děti :grinning: :grinning: :grinning:
gojgy posílám hubana :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno!
Nejprve jedna gratulace :slight_smile:

Simi
Přeji Ti dobrou náladu,
protože s ní je život veselejší,
přeji Ti štěstí,
protože s ním je život snažší,
přeji Ti peníze,
protože s nimi se dá život užívat většími doušky,
a přeji Ti zdraví,
protože bez něj stojí vše za hovno.
Vše nej k dnešním narozeninám!!!!!!!!!
Danča a Adámek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marky on se srovná, to bude zubisko :grinning:

hoja kočky

já se dneska ráno vzbudila a zjistila jsem, že se mnou spí Anička :grinning: tatínek byl po ránu nakoupit a teď venku kafuje :dizzy_face:

jo a dneska konečně udělám ten meruňkový táč a fazolovou polívku :grinning:
hele jí,jak to před náma pěkně Simírek tajítkuje :grinning: :grinning: :grinning:
Simi vše nej nej a slintáka od spící Very :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
autor
Jéééééé Siminko všecičko nej a nej ti přejeme s Aďulkou a posíláme hubánka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani ono se ti to říká, ale u nás asi nabíjecí duracelky dávají ve standardu :sweat_smile: :grinning: :grinning: A co že kazíš Nince rande?? :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Reni čusík :grinning:
můj tatík zdraví tvýho tatíka :grinning: :grinning: ,mám už to vyřídit asi týden :grinning: ,mám nějakýho němce asik :grinning:
26. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Reni ahojky...já v to pevně doufám, jinak budu muset začít přemýšlet, jak mu ty baterky vybít...on spí 1x denně, občas 2x a spát jde až mezi 21-22hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Teda Jani to se dělá? :grinning: ale asi bych se taky bála, aby toho klučinu něco nenapadlo :astonished:

Simírku, to je super a kolikpak ti je? Moc moc moc gratulujeme i tatínek se přidává :dizzy_face:

Gojgy i tobě vše nej k 11 měsíčninám :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Jé Marky, tak to máte veselé :sweat_smile: a to jsou ještě i ty noce na pikaču :frowning2: to bude fakt zubisko :wink:
26. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Reni jo jo, na pikaču i noce...on sebou 3/4 noce hází a pokníkává...no hukot...nevyspala jsem se pořádně od návratu od našich...tak ještě relativně dobře spinkal :confounded:
26. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
jo holky četli jste to, že Jackson zemřel? Sice by už asi nic nenazpíval, byl už mimo, ale jeho písničky jsem mívala ráda :fearful:
26. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
marky,mě z ní klepne.....ona je jak mucholapka na kluky :angry: .Jako příjde mi to už moc drsný,když jim nejni blbý se přede mnou volizovat,nebo spíš vylizovat :angry:
Ona chodí dom samej cucár,je jak tapeta :angry: a mě už dochází trpělivost.Už jsem měla s klučinou i řeč,v tom stylu,že nejsem Ninky segra,tak by mohl otevřít hubu,když mě vidí.Vysvětlila jsem mu,že cucáry umí dělat každej vůl,jak ta holka pak vypadá :angry: Vždy kouká,jak kdyby spadl z višně a ještě mě drásá ta jeho přehazovačka,za kterou se schovává.
No shrnuto,Ninka je ve věku,kdy má v hlavě uplně vypláchnuto,no :angry:
26. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
bobeček, zubiska ho trápí, zkus mu dát něco na bolení, možná se pak bude moct prospat :wink:

a co teda kuchtíte kuchtilky???? :grinning:
26. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Jo Reni, četla jsem to dneska ráno. A jinak se chystal na koncerty :sweat_smile: když jsem ho neviděla, tak jeho písničky byly fakt super :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Já dnes dělám rajskou :wink:
26. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Jani :astonished: :sweat_smile: tak to je fakt dohled nutný :sweat_smile: :zipper_mouth:

Reni já doufám, že to fakt jsou ty zuby, ale věčný slintání a prsty v tlamičce to i dokazují, jen ne a ne vylézt :confounded: už aby to bylo :sweat_smile: a zkoušela jsem mu dát panadol, ale jen večer před usnutím, to i zaspal a od 1hod nanovo až do 5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak už jsem mu ho nedávala...ale asi zkusím dávat hezky po 6 celou noc :slight_smile: třeba se vyspíme :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
ty brďo Jani, to my si ještě hráli s panenkama, první vobliz jsem měla ve 13 a bylo to nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale tohle je nebezpečné, vypadá to, že se nince bouří hormony :confused: a když je klukovi 16, tak by to mohlo dopadnout blbě, ale zase na druhou stranu je to těžké i z jejího pohledu, čím víc do toho člověk bude zasahovat, tím víc se bude Ninka vzpouzet :pensive:
autor
Dani to je moc složitý :sweat_smile: ta rajská :sweat_smile: chci něco jednodužšího...vidím to na zapečený brambory nebo těstoviny :sweat_smile:
Marky to sijen myslíš, jeto jednodušší než se dělat s bramborama :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
zkus to a uvidíš, snad mu brzo zubík vyleze

našemu malému lezou ty stoličky, ale už asi 2 měsíce, už se bělají pod povrchem, nechce nic, co by musel kousat, ale zatím spí celou noc, tak dobrý :grinning:

Dani to jako rajskou polévku nebo omáčku :wink:
26. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
Dani já už jí dělala (ještě asi tak 10x pro mě složitá bude :grinning:) ale chce se mi dělat něco nenáročnýho, s čím se moc nenadřu, tak to budou asi ty těstoviny...všechno nahážu do pekáče a vrazím do trouby :grinning:
26. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
holky díky velké díky tohle mi ale nedělejte nebo budu bulet :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Dani taky to tak vidím, Marky, v poslední době dělám rajskou jen z protlaku a to je fakt rychlovka :grinning:

Udělám si zásmažku, do toho trochu vody, do toho rajský protlak 500ml, ochutím solí, cukrem a trošku skořicového cukru na vůni a je hotovo, kyselá je většinou tak akorát :grinning:
26. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Marky - juj to jsou teda noci - ať už se zubiska konečně proříznou a je fajn, tohle je na palici

my čekáme taky na tu stoličku, nevím jestli už je venku nebo ne, malá mě do hubičky teď nepustí, ale spinká taky klidně.

a já dneska nevařím jsem pozvaná na obědovečeři až příjde manžel z práce a snídaně mě čekala nachystaná v ledničce. Ten byl hodnej :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Simi nebul :wink: a na palici ty naše noci jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určo bude někdy líp :sweat_smile: :wink:

A ta rajská dobrá :sweat_smile: ukecaly jste mě, že je jednoduchá :grinning: ale třeba Romča radši na paprice :grinning:
26. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
Jé Simi, to je od manži hezký :dizzy_face: já chci taky takovýho manžu :grinning:
26. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Simírku teda ty se máš, asi se k vám nastěhuju :grinning: ale co si stěžuju, mě tatínek byl koupit snídani v obchodě :dizzy_face: a sám, aktivně, dneska je celkově nějak aktivní, už seká dřevo a to přišel z práce ve dvanáct a šel spát ve dvě :fearful:
26. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Teda holky, kde se takový chlapi prodávají?? :sweat_smile: ten můj mi už 2týdny!! zpravuje šuplík :rolling_eyes: včera dostal nůž na krk, tak prý to dneska bude...no uvidíme, jinak bude zle :angry:
26. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Marky - ono se to už taky dlouho nestane :grinning: :grinning: ale o narozeninách se snaží být milej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale zase bych mu křivdila, někdy o víkendu chystá snídani :wink:

Reni - taky dobrá snídaně, jakákoliv milá aktivita od protějšků se počítá :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Simirku přejeme všechno nejlepší k tvým 20.tým narozeninám. hodně zdraví a lásky a halvně pohody do dalších let...

já su denska sama s KUbikema nevim co bych podnikla, je tma hnusně jako již tradičně a asi se pak vrhnu an účto, práce by se našl ale nejsou lidi :grinning:
26. čer 2009 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.