• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
I u nás se už chystá do hajan, jen co dopije mlíko a vyčístíme zubiska. Už aby to bylo, jsem taky dneska nějaká off :unamused:

Reni a co je to aerius? :confused:
18. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Simi je to sirup na alergie, ale používá se při otoku sliznic, on ty sliznice sklidňuje, proto je dobré ho dávat na noc, když má dítě dýchací potíže :wink:
18. led 2010 v 19:47  • Odpověz
já jdu oráchat tu Ančku :grinning:
18. led 2010 v 19:48  • Odpověz
já jdu opráchat sebe :grinning:
18. led 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Holky mám dotaz...znamená něco tmavě zelený kajdění?? :confounded:
18. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Marky, nemusí to znamenat nic, možná chytil jen nějakou virozu, s tím včerejším blitím by to sedělo, ale zelená bývá i u salmonely :fearful: ale tím tě nechci strašit, Anička mívala docela často zelenou srágorku a nikdy jí nic nebylo :wink:
18. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Reni snad to nic nebude...dokonce už spinká, usnul mi v náručí u počítače, bobeček malinkej :frowning2: později ho ještě změřím a případně dám panadol.
18. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
bobíšek, tak snad to bude dobrý Marky a měl srágorku jen jednou nebo víckrát?
18. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
Jen jednou Reni a bylo to normoš tuhý, jen tmavě zelený. Teď se probudil, tak jsem ho změřila a 38,7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: už má v sobě Nurofen a budu ho hlídat přes noc. Za chvilku půjde snad zase spinkat, ať nabere sílu :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
tak to má možná jen z nějakého jídla, umí to udělat i mandarinky a jakékoliv tmavé jídlo nebo jídlo s barvivem :wink:

ale teplotku má dost velkou, tak snad jen viroza :fearful:
18. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Reni snad jo, přišlo to dost nečekaně a bez varování :frowning2: A včera jsme měli špenát a nebo prý to bývá tzv. hladová stolice, což by dneska odpovídalo :confused:
18. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
A mám ho přikrejt, nebo spíš svlíknout??
18. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Marky, to je ten špenát :grinning: :grinning: :grinning: na 100 péro :grinning: :wink: haldová stolice je u kojenců a je řídká, myslím tím u kojenců, kteří ještě nic jiného nejedí :wink:

Adámek dneska nic nebaštil?
18. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
Dneska jen mlíko, pár piškotů a rohlík, jinak nic. Snad to bude ten špenát, i když měl jen trochu a k obědu :sweat_smile:
18. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
Dneska to balím, už mi tu zase usíná.Drž pěsti, ať je klidná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
u dětiček stačí jen lžička špenátu a je to zelené, to je určitě ono Marky, žádné strachy :wink: teplotku má asi k nějaké viroze a nebo se tlačí další neposedný zubisko :angry: ale tohle spíš vipadá na virozu, když měl celý den zvýšenou
18. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Myslím na vás Marky, pusinku Adulkovi :pensive:
18. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahojky...tak jak zabral včerejší nurofen, tak malej v deset usnul a celou noc v klidu spinkal, naprosto bez teplot a teď ráno se mu to zase zvedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím 37,8 tak uvidíme. Navíc to vypadá, že začíná kašlat, tak uvidíme během dneška, co se z toho vyvrbí. :unamused:
19. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Marky, chjo, :frowning2: ať je mu brzo dobře. Bobínek malý, hlavně že se aspoň pořádně vyspinkal a nabral sílu
19. led 2010 v 09:10  • Odpověz
ahoj kočičky :wink:

konečně jsem si uvařila své vzpružovadlo :slight_smile:

Aničce jsem včera uháčkovala baletní šatičky pro panenku, tak si teď hraje a je klídek :grinning:

Kuba má prcinu jak pavián, tak tu běhá bez a už dvakrát počůral zem, vždycky ho posadím na nočník a on pak čůrne jinam :angry:

No a venku nám sněží, tak jemně, lehce, obr vločky, vypadá to nádhreně, ale asi bych měla jít zase uklidt před barák ten sníh :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:46  • Odpověz
jo a dneska bude k obědu bramborový guláš :wink:
19. led 2010 v 09:48  • Odpověz
teda Reni, ty jsi pilná jako včelka :dizzy_face: zasloužíš pochvalu.

já jsem nějaká přejetá, jako teď pořád.

a chudák Kubíček. z čeho se tak oprudil bobek jeden?

a u nás dneska budou zbytky ze včera :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:52  • Odpověz
já ti nevím, ale mám podezření, že mu nesedí ty huggies, furt se to opakuje od doby, co je máme :angry: vždycky tak týden dobrý a pak zase, ale je fakt, že po stejnou dobu jsme zápasili i s bacili a dobré to bylo v době, kdy byl už ok :grinning:

Takže teď vyvětral, namazala jsem ho obr vrstvou krému do zimy a uvidíme, co to udělá :sweat_smile:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz
už jsem zkoušela všechny možné mastičky, tak snad tahle zabere :frowning2:
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz
nám na to přeléčil imazol a pak rybilka . Od té doby ok :dizzy_face: ale je fakt, že v plínách už je minimálně :slight_smile:

a dneska v noci se vzbudila se šíleným řevem, sem se lekla co se děla, brečela jak když jí na nože berou, vůbec jsem nevědla proč a nakonec jsem na to přišla. POčůrala se do plíny, tak z toho byla na větvi. Tak jsem jí přebalila do suchého a spokojenost až do rána. Pak si vyčůrala do nočníku a ok. plína suchá. Takže ona sama už to nesnese, jen si ještě v noci nedokáže říct a pláče...
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz
To je ale kočička šikovná :dizzy_face: to náš malý se v noci zase proscandil, ale přišla jsem na to, až byl skoro suchý :confused: přitom jsem ho před tím, než jsem šla spát přebalovala, chlastůň náš malý :sweat_smile: nebo jestli měl pindíka nahoru a v té rychlosti to plenka nevzala, nevím :angry:

ráno na mě cvičil tím pinďourkem maličkým :grinning: úplně mi mával :grinning:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz
imazol je super, ale už to má dost suché, tak mu to teď mažu, snad to bude už ok, je možné, že to má z těch léků, co dostává na odkašlávání a tak :angry:
19. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Reni i to je možný, že mu to tu mikrofloru tam nějak rozhodilo, nebylo by se čemu divit.

a ten tělocvik s pindíkem musel být zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:09  • Odpověz
taky ho zkusím při každém přebalování omýt vodou a nechám ho zase běhat bez a budu pokoušet nočník, dneska tři louže na zemi, tak nevím, jak ho to naučím :grinning:
19. led 2010 v 10:10  • Odpověz
to je nejlepší nechat co nejvíc větrat. ale hold horší je to vychytávka s tím čůráním. A naučíš ho to časem :wink: no jo s holčičkama je to jednodušší, že? :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.