• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
nařehtala jsem se :grinning:

začnu mu zase dávat probiotika

bože tady je sněhu, to je fakt síla, Anička chce jít sáňkovat, ale Kuba v noci chrchlal, tak leda bych ho odložila u našich a jeli jsme na chvilku na sáňky :wink: uvidíme, nechci ji o to ochudit
19. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Simi asi jo, Anička to pochopila hned, jak jsem jí sundala plenku a rozhodla se, že už ji nedostane :grinning: sem tam si cvrkla do gatěk, ale dobrý :grinning:
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz
co dneska vaříš?
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz
už jsem to psala - nic :sweat_smile: máme ještě ze včera bramboráky a špenátovou polívku :wink:
19. led 2010 v 10:16  • Odpověz
přehlídla jsem to :slight_smile: ale to máte baštu :dizzy_face: špenátovou polívečku já ráda, dělali nám ji ve školce a bývala taaaak dobrá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mě ze včerejška zbyla i uvařená rýže, tak asi udělám maličký kastůlek nákypu jako zákuseček :grinning:
19. led 2010 v 10:18  • Odpověz
ty už jsi 11tt ty bláho, za chvilku budeš v polovině :astonished:
19. led 2010 v 10:19  • Odpověz
hmm mňam, to není špatný nápad, to bych mohla taky udělat, jen nevím jestli mi to malá sní.

Já mám furt problém něco vařit jen pro nás dvě. Nevím jestli to malá bude nebo nebude jíst a já na nic nemám chuť. takže je to naprd

jj. o víkendu už mi skočí 12 tt. je to mazec. letí to rychlostí blesku, než se rozkoukám, tak rodím.

sakra a já asi letos nestihnu moje milované moře, doprčic :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
ty jo, to je zase hodin, musím jít vařit :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Simi no jo móře :astonished: to by jste měli vyrazit ještě teď :wink: a potom až s miminkem :dizzy_face:

Kuba mi tu visí na dveřích ledničky, sanží se ji otevřít a zuří, že to nejde :grinning:
19. led 2010 v 10:23  • Odpověz
my jdem s Terkou vysávat.

No a s tím mořem, teď je všude v Evropě zima, takže jedině daleká cizina, Egypt - ten nee. a nebo kanáry. Chjo :frowning2:
19. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Tak už mu konečně zabral Nurofen a usnul...hodinu jsem ho tu nosila, furt chtěl tam a zase tam a u všeho kňučel :frowning2: bobíšek můj :frowning2: Snad bude brzy klid...

My dneska máme mít smažáka, ale nevím, jestli mě ho malej vůbec nechá obalit :unamused: :sweat_smile:
19. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Marky, když tak s ním zítra zajdi k mudře, když se to přes noc nezlepší :frowning2: kašle nebo něco? Má rýmu?

Já nemám dobré zkušenosti s nemocema, které se nijak neprojevují, tak si Anička dvakrát prodělala zánět ledvin :pensive: , ale u Adámka bych spíš tipovala virozu

My stále zkoušíme nočník, zatím jediný úspěch, prděl na něj :grinning:
19. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
no ještě jeden úspěch, jak se někde počůrá, tak to hned oznámí, ale je celkem prd platné :sweat_smile:

teď tu chodí s holým zadkem, protože měl tepláčky a říká a-a tak jsem letěla ho posadit na hrnec, šáhnu na tepláky a dobrý, mezi nožkama suché :slight_smile: ale na hrnec nic :unamused: pak jsem zjistila, že má mokrou nohavici, ale tak jako zvenku, měl lulinka prostě vybočeného a teklo to tama. Na to nejsem zvyklá, Anička vždycky středem :grinning:
19. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
Jsem osiřela...mláděti slezla horečka na 37,6 tak se šli provětrat ke tchánovcům :slight_smile: Já si aspoň oráchnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Reni mám pocit, že začíná kašlat, zatím jen občas a takový ten sůchý dráždivý, občas i zachrchle jak z průdušek, tak snad od toho...včera jak měl skoro těch 39, tak mu i chvilku teklo z nosu, ale jinak zatím nic, jen ta horečka...musím teda říct, že ten Nurofen je lepší jak panadol...zabírá na delší dobu. :slight_smile: Taky nemám ráda takový ty potíže bez příznaků :confounded:

Jinak my chodíme na záchod a malýho to teda baví :sweat_smile: čte si tam časopis a je nadšenej, i když teda zatím nic neudělá (jen jednou jsem nečekaně vychytala bobka :sweat_smile:) ale on na to přijde, hlavně, že tam chce sedět, páč na nočník se nahatej nesedne ani omylem, bych mu musela zlomit nožičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz
Kuba si na nočník sedne v pohodě, na záchod ho nedostanu :grinning: ani se sedátkem a to tam chodí Anička, ale on max. oblečený, jak stáhnu kaťata, tak ne :grinning:

Marky, ty jsi taková zkušená, jaký by sis pořídila šicí stroj? :grinning: nebo jaký by sis nepořídila? :grinning:
19. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Jo a Kubovi už jsem dala plenku, udělal další dvě louže na zem, tak už jsem to nevydržela :grinning:
19. led 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
Tak to s tím oblečeným zadkem máme zase s nočníkem...oblečený si sedne a ještě si zatleská, jak je šikovnej, ale jakmile ho svlíknu, tak ani omylem :sweat_smile: :grinning:

Co se týká stroje, tak já mám Singer a ty se tak nějak berou jako jedny z nejlepších. Cenově vycházeji dobře, není to tak tragický. Ale nějak se v tom neorientuju, sama ho ani moc nepoužívám, tak v tomhle moc neporadím, jen vím, že Singrovky jsou super :wink:

Taky vždycky Adýmu po druhý louži dávám plínu :grinning:
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
Dopila jsem kávičku a jdu dát sprchu, si musím vychutnat, že mi tam nepoleze malej :sweat_smile: :grinning: Za chvilu jsem zpět :slight_smile:
19. led 2010 v 15:46  • Odpověz
já si taky dopila a musím si jít odložit, tak za chvilku taky přijdu :wink:
19. led 2010 v 15:50  • Odpověz
tak já jsem tady, já bych tak chtěla šicí stroj :grinning: musím si ho konečně koupit, chci dětičkám ušít kapsáře :wink:
19. led 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
Já se taky chystám malýmu udělat takovýhle ty kravinky, jako polštářky, kapsář apod. Na tohle se mi to hodit bude :wink:

Jinak jsem zase nový člověk :dizzy_face: Bylo krásný dát si vařící sprchu, to s malým nemůže, páč mi tam strká ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
Já ho dostala když jsem nastoupila do prváku, takže už je to typ dávno minulý :sweat_smile: ale co potřebuju udělá :slight_smile: a na ty blbinky pro Adýho se těším. :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ty stroje, co jsme měli ve škole, ty byly super, ale vůbec nevím, co to bylo za značku :sweat_smile:

My měli doma stroj, takže nový mi nikdo nekoupil :grinning:
19. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
No vidíš...my sice měli stroj doma, takový archivní :sweat_smile: ale naši mi koupili nový právě kvůli škole :slight_smile:
19. led 2010 v 16:15  • Odpověz
malý se teď rozčiloval, že nechce zapečené brambory a teď tu zse lítá, že mu Anička utekla na záchod a on nešel s ní :grinning:
19. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Mě by se tak líbilo, kdyby mi chtěli z té školy prodat jeden stroj :grinning: ale oni už to dávno zrušili a přesunuli na jinou školu, tak to už tam nebude :angry: škoda
19. led 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
Jo stroje ve škole byly super, ty zvládly všechno :sweat_smile: A moje škola už je taky v čudu :grinning: prý ji přesunuli, to mi říkala mamča :grinning:

Tý jo, ona je fakt zábava mít víc dětí, co?? :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:18  • Odpověz
my máme po babičce takovou tu skříňku na šicí stroj, co ji rozložíš na stůl a máš tam i úložné prostory na ty nitě a další blbinky, tak bych ho tam jen šoupla a kdy by bylo potřeba rozdělala, to by bylo fajne :grinning: :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Marky, ani nemluv, to je furt rachot, ráno Anička řvala, že jí Kuba skáče po hlavě, pak řve Kuba, že mu Anička něco bere nebo nechce dát, pak Anička řve, že jí Kuba roztrhl časopis, tak tady lítají z pokoje k terasovkám a řvou strat, no furt nějaký rachot a furt musíš něco řešit :grinning:
19. led 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
Takový stroj jsme kdysi měli taky doma...teď už mám tenhle, hezky zasunutý ve skříni a když je potřeba, tak vytáhnu :slight_smile:
19. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.