• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Reni upřímně se přiznám, že jsem docela ráda za klid, který s Adým je :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Marky, ono je to náročné, ale zase na druhou stranu, když vidíš, jak se mají rádi, jak si spolu lehnou do postýlky, drži se za ručičky a hledí na pohádku, jak jeden druhéhu uklidňuje a jak když Kubovi brblu se jde uklidnit za Aničkou, tak ti to se srdíčkem úplně škube, jak bys je láskou umačkala :dizzy_face:
19. led 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
To jo, ale je fakt, že se na ten šrumec nějak necítím :sweat_smile: možná je to tím, že nemáme dořešený bydlení, ale takhle to je krásně jednoduchý :sweat_smile: to už by se dvěma nešlo :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Marky taky jsem měla strach, jak to bude, ale můžu ti říct, že čím byla Anička starší, tím víc jsem si říkala, že by jí bylo samotné smutno. Teď, kdyby nebyl Kuba, by byla děsně unuděná. Jsou na všechno dva a je to super, vyhrají si, pobijí se a vyřádí se :wink:

Jsem moc ráda, že mám děti dvě.

I když je pravda, že ve vašem bytečku dvě dětičky, to by bylo asi o hubu :sweat_smile: i když taky tak lidi žijí a vůbec jim to na ničem neubírá :wink: Záleží na každém, jak to chce mít
19. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Reni to by nešlo mít tu dvě děti...už takhle jsme se museli uskromnit a víc už by to nešlo. :wink: možná za pár let, až budeme mít jednou svoje bydlení se uvidí, ale zatím to nehrozí...hold budu muset Adýho zabavovat já a brát hodně mezi děti :grinning:
19. led 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
Ale je fakt, že se na to necítím. Jsem v tomhle asi trošku sobeček :zipper_mouth: :sweat_smile: líbilo se mi těhu, kdy jsem mohla vyspávat a nic nedělat, což už by teď nešlo :sweat_smile: pořád bych se musela starat o Adýho :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Marky, to zmáknete, zatím bude jedináček a nebude jediný na světě, je to na každém, kolik těch dětí chce a taky na přírodě, kolik dětí jim příroda umožní mít :grinning:

Marky a Romča může mít ještě děti? Víš, jako po tom chemu a tak?
19. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Jo těhu byla sranda, já bych furt spala, ale nešlo to, protože jsem se musela starat o Aničku :grinning:
19. led 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
No a o tom mluvím...to první těhu nemělo chybu :dizzy_face: hezky jsem si tloustla a nic nemusela :sweat_smile: :grinning:

Jestli Romča může či nemůže je otázka...jen se o to 2 roky po chemo nemá pokoušet :sweat_smile: ale nevěřím tomu, že už by to nešlo :wink: a zkoušet to nehodlám :grinning: Někdo tvrdí, že už to nejde, někdo že jo...fakt nevím, ale hezky zůstanu u HA a riskovat to fakt nehodlám :grinning:
19. led 2010 v 16:41  • Odpověz
No Marky, zatím to nemá cenu a když si třeba jednou řeknete, že by jste chtěli, tak zkusíte a uvidíte :wink:

Ale třeba já už bych do dalšího nešla, myslím, že už by to bylo vzhledem k mému věku celkem pozdě, nemíním v důchodovém věku ještě honit puberťáka :grinning: I tak si myslím, že jsem si ty děti měla pořídit dřív :wink:
19. led 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
Vždyť jsi mladá, co blázníš :wink: to já si připadám v dnešní době mladá na to, že mám dítě :sweat_smile: a tobě by třetí dítko slušelo, by sis to užívala :wink:
19. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Marky, to jsi hodná :grinning: ale jak už se to přehodilo přes 30, tak je to moc a vem si, že už jsem 6 let nebyla v práci, kdybych chtěla dělat teď někde jinde, než jsem dělala, těžko by mě zaměstnali :sweat_smile:

Jirka by si představoval, abych byla kancelářská krysa, ale všude chtějí jazyky a řidičák a to jsou věci, které opravdu neovládám. I kdybych se přihlásila na jazyk, tak bez pravidelné komunikace s cizincem, to nebude nikdy ono, jak třeba od holek které dělali ou pair :wink:
19. led 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
Jo já na ty jazyky taky moc nejsem...teda umím anglicky, ale už jsem to dlouho nepoužívala, tak jak kdybych neuměla vůbec :sweat_smile: Řidičák sice mám, ale fakt dneska dostat práci není jednoduchý, obzvlášť když vylejzají absoloventi, o dost zkušenejší než jsme my :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 16:53  • Odpověz
no právě to je to, radši absolventa, než žeskou se dvěma dětma bez zkušeností a dovedností :sweat_smile:
19. led 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
To je pravda...jak kdybysme byly hedikepocaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad se nám podaří najít dobrou práci :wink:
19. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
Půjdu se natáhnout k telce, než mi dorazí kluci zpátky...nakouknu později :wink:
19. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Tak kluci dorazili, malej už prý byl protiva. Teplotka zatím přes 37 víc to neleze, tak snad to tak zůstane :slight_smile:
19. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Tak Adý už má zase 38 :frowning2: Počkám, jestli se to ještě zvedne a dostane léky :confounded: A zítra k mudře :frowning2:
19. led 2010 v 19:01  • Odpověz
ahojte
u nás taky teplotky zítra jdu s malou.....zuby to nejsou tak smulina trvá to dlouho
na rychlé klídek prachy zadačo..... :grinning: bude nextik :grinning: pro gojgy
19. led 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
U nás už 38,3 takže Nurofen a ráno hyjé k mudře...mám fakt radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci zoubky by to být mohli :confounded: u nás teda už ne, ale u vás jo, to nemusí být záležitost jen pár dní... upřímně radši zoubky než nějaká choroba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 19:54  • Odpověz
MARKY U ZUBÁKA JSME BYLI V ÚTERÝ má všechny
19. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Luci už máte všech 16 zubů??
19. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
asi jo :grinning: říkal že má všechny, které má mít mě do pusy nepustí tak nevim :sweat_smile:
19. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Tak to máte štěstí, že vylezly tak "potichu" :wink:
19. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak jo má nahoře 8 a dole taky ještě nespí čavera
jj to mám u fufuf
19. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
Tak to fakt máte dobrý :wink: u nás těch posledních 8 byla krize nad krize :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
jjj to máme díkybohu takto v klidku za sebou
19. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
No ještě ty 4 poslední stoličky, tak snad to bude klidnější...
19. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
nazdar babuchy.

holky ať jsou drobci brzo fit :wink:

My byli celé odpolko v Mateřském centru. Malá si tam hrála se 2ma klučíkama a mě vůbec nepotřebovala. Tak jsem se tam s mamkama zapojila do pletení z papíru a bylo to fajn, pletly jsme, dělali takové fajn drobnosti a ještě u toho pokafraly.

A malá to zvládla celé bez plíny. Cestu do MC - je to jen kousínek, celý pobyt tam, pak cestu do obchodu i zpět domů. Tak jsem šťastná. :dizzy_face: :dizzy_face: už se nám asi opravdu blýská na odplenkování. Hurrrá
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
jako Simií teda nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budou balíky jen pro prcka 2 :dizzy_face:
19. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.