• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak já už mám skoro 66kg na 162 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Simi, ale ty máš taky v břušku mimuško :slight_smile: a já tam mám špek :angry:
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
a jdu vařit a uklízet, ať je to hotovo :wink:
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Reni - já taky, mimuško moc místa zatím nezabírá, ale narozdíl od Vás to mám teď na co svádět.

a na oběd budem s Terkou mlsat. Budou palačinky s tavarohem a ovocem :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Tak malej vypadá na virozu...pokud nesleze do pátku horečka, tak máme zase přijít... jdu se najíst, mám hlad :slight_smile:
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Jinak jsem koupila kus plecka, tak se pak juknu, jestli udělám kousky nebo plátky s nějakou omáčkou a těstovinky :slight_smile:
20. led 2010 v 10:39  • Odpověz
mno maso a těstoviny jsme dlouho neměli údneska jdu na noční doufíám že bude klid i když na nch není skoro nikdy
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Tak masíčko už se dusí, velkej šel trůnit a malej je střídavě oblačno :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad to brzy skončí. Jinak maso je na kousky, si vybrala hlava rodiny :grinning:
20. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Reni jsme na tom podobně já mám 164cm a 61-2 kg taky bych chtěl amin ale co už ..máme 2 děti babo :sweat_smile:
20. led 2010 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
Marky - no snad ta viroza přejde a malej bude fit.

Jo a já doufám, že po těhu se vrátím taky zpět na těch 61 _62 kg byla jsem v nich celkem spokojená, hold hubeňour ze mě fakt nikdy nebude,
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
my máme po obědě, čoča byla moc dobrá a i dětem chutnala :grinning:

Dneska musím na sociálku, vyřídit tu mateřskou, snad Jirkovi potvrdila účetní ty papíry, za chvíli by je měl donést, tak děti vrznu k našim a pofrčím :wink:
20. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
udělám gojgy jesličkovou políávečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
Tak my jedli až po spánku a masíčko se povedo, dostala jsem pochvalu :dizzy_face: Romča měl brambory a já rejžičku. :slight_smile:

Malýmu jsem před polednem srážela teplotu a zatím se drží. Má zvýšenou, ale pod 38 :slight_smile: Jinak budeme vegetit doma :slight_smile:
20. led 2010 v 15:56  • Odpověz
tak já se pomalu chystám do rachotky jak bude čas, nahlásím se
20. led 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
Tak jsme se šli nakonec ještě projít, šli jsme pro šťávu :slight_smile: Malej se prošel a snad se víc unaví :sweat_smile:
20. led 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
Tak jsme po večeři, teda já...malýmu se nějak nechce jíst. A mě taky nějak začíná bolet v krku, takže super :confounded: Udělala jesm si čaj, akorát mi došel citron, tak musím vydržet do zítra, snad se to nezhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 19:10  • Odpověz
čus, tak já na úřadech snad hotovo, teď okoupu a dám spát děti a natáhnu se k telce, zavřu očka a budu hnípat :grinning: :dizzy_face:

Marky, tak snad už malý bude bez teplot, zatím nedostal další dávku na teplotu?
20. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Reni zatím se drží, tak snad to vydrží :slight_smile: zvýšenou má pořád, ale to je skoro nic proti toma :slight_smile: Takže co teď bude s tebou?? musíš na pracák??
20. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Marky nee, je to jen na měsíc, takže jeden měsíc bude mít mateřskou Jirka a pak už se zase přepisuje na mě :grinning: jen si musím zjistit, jestli není potřeba si platit zdravotní :wink:
20. led 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
No já to právě myslela kvůli tomu zdravotnímu, protože to si určitě budeš muset zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 19:28  • Odpověz
no vidíš, to právě musím zjistit :grinning:
20. led 2010 v 19:42  • Odpověz
Kuba už produkuje čočku do plenky :grinning: namazala jsem ho imazolem a celkově ta prdýlka po heřmánku a rybilce už vypadá líp :dizzy_face:
20. led 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
My používáme imazol, když je to špatný a pak to má během noci hned lepší a do dvou dnů klid :slight_smile:
20. led 2010 v 19:45  • Odpověz
já ho taky normál používám, ale už mi došel a než se dostanu do města, tak trvá :angry: tak jsem zkoušela i jiné, ale to je pak na dlouho :angry:
20. led 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
No já toho zkoušela hafo a taky bez úspěchu a pak vyhrál imazol :wink:
20. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky,jdu vás pozdravit.Dneska sjem ve škole nybla,tak sjem byla za malým v Břeclavi. Jinak jsem zvládla zápočotvý test z angliny,což je supr,na to že jsem se to neučila aanglina mi nikdy moc nešla...Jinak krámata pořád nikde,tak asi to gynda jistí no...
20. led 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Kačenko a pouštěli jste háďata i potom? Víš, kdybys měla dlouhý cyklus, tak by ještě šance byla, ale nejlepší bude zajít si co nejdřív na gyn, on mrkne, jak je sliznice vysoko a podle toho se dá už taky něco říct :wink:
20. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
jo a gratuluji k zápočťáku, to je super, ty jsi prostě hlavička :dizzy_face:
20. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj babuchy :wink:
stýská se vám po mě? :grinning: :wink: :grinning:
20. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Reni pak už ne...spíš se se mnou něco děje...se spíš taky bojím,aby to nebylo jako popvé,to se mi taky test ukázal až po dělší době...no do kocnce ledna nemám čas,tak v únoru se uvidí
20. led 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.