• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Danuško moc se nám po tobě stýská :confused: kdepak pořád jsi??? :astonished:

Kačenko nebuj, to nebude tak :fearful:

Ale tehdy to bylo taky někdy v zimě, ne?
20. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
JJ bylo,a skoro podobně,tehdá sjem testík našla chvilku před narozkama
20. led 2010 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
že jo, to si právě pamatuju. Ale neboj Kačenko, bude to dobrý :wink:

jo a dneska nám přišlo vyúčtování plynu, vracejí nám 9411Kč :grinning:
20. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jé Reni to se máte....nám by se ted penízky též hodili..naštětsí by tom měl dostat za to rýsování...

No nějak to dopadne..jendou jsem měla taky cyklus přes dva měsíce,prostě mi ta jedna ms vynechala,tak snad ted je to taky...no ništ,jdu spát....ještě dva dny do víkendu,ale je to na pohodu,takže to zvládám...dneska mám dobrý pocit z angliny tak co víc si přát...tak pá berušky a zase na vás mrknu
20. led 2010 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
tak dobrou Kačenko a zase přijď :dizzy_face:
20. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahojky. Tak u nás tak napůl...večer žádná teplotka, hezky usnul a já taky...v 1:30 řev a topil :confounded: Tak jsem dala nurofen a po chvíli se spalo dál...zatím je bez teplot, tak uvidíme :slight_smile: Jinak mě fest škrábe v krku a zpustila se mi rýma, takže když se daří... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Marky teda, chuďatka :confused:
21. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Snad už bude klídek a už nebude mít teplotku. Teď si to odmarodíš ty a pak od tebe Romeo a bude hotovo :wink:

My tak jednou rýmovali, první Anička, pak já, pak Jirka a pak zase Anička, to byla prdel :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:03  • Odpověz
já krava šla včera spát o půl třetí, tak su jak po koťatoch :grinning:
21. led 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
Reni nějak bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednou to skončí, hlavně že Adýmu je zatím dobře...snad to vydrží :slight_smile:

Jdu si odložit :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:04  • Odpověz
odlož si odlož, já si uvařím cafo, dám si léčky a pak budu čekat, až uběhne půl hodiny, abych si mohla dát papu :dizzy_face:

Jo a dneska k obědu budeme mít smažáček a brambůrky a děti si dají pangase a kašičku :dizzy_face: a už mám vymyšleno i na sobotu, budou daňčí řízky, mleté :grinning:
21. led 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Ty furt tajle vyváříš :grinning:

Já si dneska uvařila místo kafíčka čajíček, potřebuju aby se to nerozjelo víc. Za chvíli musíme na poštu, visí mi tu poslední nezaplacená složenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
A co budeme mít k obědu my netuším, nechce se mi vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi dojíme zbytky... :confused: :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Marky a nemáš doma nějaké vitamíny? Mě třeba gyndař radil, že když cítím, že na mě něco leze, tak si mám dát dva vitamíny najednou a fakt to funguje :wink:
21. led 2010 v 08:14  • Odpověz
mě dneska čeká jen obchod, ale nechce se mi tam :grinning: taky chci uvařit nějakou polívečku, už jsme dlouho neměli

jo a zítra jdeme k zubaři :sweat_smile: zrovna to tak blbě vyšlo, že nemá kdo Kubu hlídat, Jirka sice bude doma, ale dneska šel spát o půl třetí a jde zase dneska do práce, tak zase přijede asi tak, bude nevyspaný a unavený a nervozní :rolling_eyes:
21. led 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Vitamíny nemám... vždycky když nějaký začnu jíst, tak hned onemocním :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to myslím vážně :sweat_smile:

Polívečku udělám asi taky, teda jen vývar :slight_smile:

Toho zubaře vám teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nesnáším nervní chlapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Jirka naštěstí nervní moc často nebývá :grinning: já jsem totiž taková klidná duše a asi by mě brzy jeblo :grinning:
21. led 2010 v 08:22  • Odpověz
tak to bude chtít zvýšený příjem přírodních vytamínů :wink:
21. led 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
Já naštěstí často nemarodím, tak to nějak přežiju :wink:

Roman je flegmouš, ale občas je taky na ránu :angry: :grinning: naštěstí ne často a na to, že jsme spolu už skoro rok doma, tak je kupodivu klid :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:25  • Odpověz
fuj venku je kosa :sweat_smile: musela jsem pro dřevo, jen za dveře a myslela, že umrznu, je tam minus 8 :wink:
21. led 2010 v 08:26  • Odpověz
to si člověk zvykne, nejhorší je začátek :wink:

když je člověk moc velký flegmouš, tak to taky někdy sejří :grinning:
21. led 2010 v 08:27  • Odpověz
autor
Já jsem ještě nekoukala, jak je venku, ale nchce se mi tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to tam musím :cry: :sweat_smile: půjdeme se oblíkat, ať jsme brzy zpět :slight_smile:
21. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Kuba tady lítá z pokojíčku k terasovkám a zpátka a u toho křičí, to je teda rachot :astonished:
21. led 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
No on je flegmouš tak akorát :grinning: naštěstí :grinning: a řekla bych, že u nás byl nejhorší prostředek :sweat_smile:
21. led 2010 v 08:29  • Odpověz
brrrrrrr takhle po ránu, ale je fakt, čím dřív člověk začne, tím víc toho stihne :wink:
21. led 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Já mám Adýho na klíně a snídá a u toho čučí na telku :grinning:
že se ptám a co snídá? :grinning:
autor
No mlíko :grinning: Teď mi těch pár dní nechce nic jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Kuba stáhnul flašu kaše, tak je po snídani, zaplácnul to kokinkem, tak je spokojený :grinning:
21. led 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Ten má chutě po tobě :sweat_smile: :grinning:
21. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.