• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jaké štěstí, že máš to mlíčko a dobře, že jsi omarodila i ty, bude mít protilátky a už se ti hezky uzdraví. Ty můžeš nastříkat protilátky od Romči a budete zdraví, jako řípy :grinning:
21. led 2010 v 08:33  • Odpověz
no je to můj kluk :grinning:
21. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
Všichni zdraví, co?? Za mlíčko jsem vděčná, ani nevíš jak :pensive: :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Nezapřeš ho :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 08:34  • Odpověz
no tak Kuba se mi zase počůral na zem, furt ho vysazuju na hrnec a chviličku na to čurů a je to na zemi :angry: a říkám mu, tak kdo bude chodit na ten hrnec a on ten hrnec zasunul pod gauč a říká ne ne :sweat_smile: je to mizera :rolling_eyes:
21. led 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
No asi takhle nějak to funguje u nás :grinning: proto ten záchod :grinning:

My jsme oblečený a frčíme, pak se nahlásím :slight_smile:
21. led 2010 v 08:48  • Odpověz
tak dobře pořiďte, já si jdu odložit :wink: :slight_smile:
21. led 2010 v 08:53  • Odpověz
dobré ránko berky,

u nás noc nic moc. Sotva jsem si stihla lehnout, zavřít oči tak řev. Zase jsem dedukovala co jí je a zase čůrat. Takže v 11 hod vstávačka, vysvléct z plíny, pyžamka na čůrání, obléct odlnést do pokojíku a ok. O půlnoci to samé, to už fakt nevím z čeho asi z toho posledního špičáku co se dere, tak jsem se vykašlala na výchovný metody a spala se mnou, když muž není doma. JO ale malej usurpátor mě celou noc vytlačoval z postele a od půl sedmé se na mě tlemil :grinning: :grinning: no takže bezva

a u nás dnes holandské řízky a br kaše :dizzy_face:

a já si za chvilku asi uvařím kafo, bolí mě pěkně hlava z nevyspání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Simi tak ty taky nevyspaná? :grinning: já mám tak 4 hodinky spánku, ale je to mou vlastní blbostí :grinning:

teď bych měla jít do obchodu, ale ta přestava, obléct oba draky, koupit sýr a zase domů vysléct oba draky, to je práce tak na hodinu, asi radši počkám, až Jirka vstane a budu mít nakoupeno za 15 minut :grinning:

Tady zase sněží :angry:

Simi ty dětičky jsou ale vytlačovací, co? Kuba se na mě taky dokáže parádně nasunout, nohy hozené přese mě a pak v noci přijde ještě Anička a jsem jako mezi mlýnskými koly :grinning:
21. led 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Jsme doma.Je tam docela zima, tak jsme jeli trlejbusem :sweat_smile: Dvě zastávky :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: Ale všechno zaplaceno. :dizzy_face: Nakoupili jsme a jsem ráda, že jsme doma. Teď dám vařit polívčičku a vrhnu se na úklid, snad mě Adý nechá...je teď mazlivější než kdy jindy :sweat_smile:
21. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Reni, tak to jsem na tom líp, mám asi tak 5 hodin trhaného spánku :grinning: :grinning:

a jestli chceš Eidam, mám ho tu v mražádku dost, tak pošlu :wink:

no jsou to vytlačovatelé, ještě že je to u nás spíš vyjímka - to společné spaní, to bych se asi zježila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
A mě teda Adý vytlačuje jen občas, když má mrvivou :grinning: Ale on je teď většinou u sebe v postýlce :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Simi já se taky ježím :grinning: doufám, že až bude Kuba v pokojíčku, tak se budou stěhovat sami k sobě :grinning: jen musím Aničce nakázat, že za náma nesmí v noci chodit, až ráno :sweat_smile:

Eidam pošli, to bude super :grinning:

Marky, ani se mu nedivím, asi mu není nejlíp

já budu za chvilku budit Jirku, dneska musí jet pro list z pily a mají v práci školení, tak tam musí dřív.
21. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Marky super, že jste vše vyřídili :slight_smile:

NO a mě příjde jak kdyby malá tušila, že jsem těhu, nikdy nebyla tak mazlivá a nevyžadovala tolik pozornosti co ted. Opravdu vždy navečír, chce si hrát, mazlit se ivečerní mlíčko pije u mě na klině, dělá mi mazli a malá :dizzy_face: :dizzy_face: je to krásné, tak se nebráním.

No Marky a jsem taky ráda, že malá spí v postýlce, z tohohle by mě jeblo být to často, říkám ještě že je to vyjímečný stav :slight_smile: takhle si zavolá jen na to čůrání a pak až ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:56  • Odpověz
tak holky, loučím se, jdu na buzení a nakoupit, tak zase odpoledne pa :wink:
21. led 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Reni tak pa :slight_smile:

Já jdu na to vaření :slight_smile:

Simi já jsem zvyklá, že Adý spí se mnou, ale jak je v postýlce, tak jsem radši, bo mám víc místa :grinning:
21. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Reni papa

Marky - tak hlavně že už spinká v postýlce víc :fearful: hned má člověk lepší poleženíčko :slight_smile:

a já jdu taky na ty řízečky :slight_smile:
21. led 2010 v 10:14  • Odpověz
tak řízečky jsou skoro hotové, brambůrky též, za chvilku se malá nadlábne a pomaže :dizzy_face: :dizzy_face: a já si dám konečně v klidu snad tu kávičku :slight_smile:
21. led 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojte sem grogy a ještě tři noční mě jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moc jsem toho nenaspala, ale dám vanu a jdu pokračovat
úplně mě pálí oči z nevyspání :confounded:
21. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoja! :slight_smile:
Renísku jsem nakvelbovaná u našich :slight_smile: :wink:
jak se máte?
Zahlédla jsem u Marky nějaké teplotky a u Simírků kušnou noc - zuby? :confused: :frowning2:
Luci opatrně na sebe! Zdraví máš jen jedno :confused: :frowning2:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
no kde je kdo?
mám absťák a chcu si pokňafat a tu nikoho jo? :frowning2:
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
jsem tu :wink:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahojky Reni!
Tak jak dopadl pokojíček? Už máte nakoupeno? :dizzy_face: :wink:
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
nakoupeno je, měl by přijít do dvou týdnů :wink:
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Dani a kdy jedeš domů?
21. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Reni ajakej vyhrál?
asi zítra :wink:
21. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
ještě musím koupit matraci na Kubovu postel
21. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
ten tmavší vyhrál, ptala jsem se prodavaček, jedna z nich je moje kamoška a říkala, že rozhodně ten tmavší.

Ještě jsem na něj mrkla a on je světlejší než jak vypadá na netu. Taková světlejší hnědá :wink:
21. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
a jak je u vašich? Adámek spinká?
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
nazdar, tak u nás po obídku a asi!! se spí, nelezu tam.

Dani teda ty si užíváš v La? teda to se máš, nechat se opečovávat od rodičů, to musí být pohodička :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.