• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No jo chrní :grinning:
tak to jsem zvedavá pak na fotečky z nového pokojíku :dizzy_face:
no a u našich je vždycky fainově :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
u nás se taky chrní :dizzy_face: :dizzy_face: hurá.

a co to moje druhé dítko bude zač? asi eskymák, tolik nanuků co sežeru teď jsem neslupla za celý léto :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Simi já se taky furt cpala zmrzlinkou a Kuba to nevezme do pusy :grinning: je to na něj moc studené :wink:
21. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Terka taky, ne taky na mě řve že tudený :grinning:
21. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
já bych si taky dala zmrzlinku :dizzy_face: asi zítra jak půjdeme od zubáka, tak si koupím :grinning: a přinesu si ji domů, mají v cukrárně skvělou zmrzku :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
REni - tak tak je třeba se náležitě odměnit :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky nám se pokazilo dvd :angry: tak ho budem muset zavézt do opravy.
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
že jo, a zmrzlinka je celkem ditení :grinning: pokud není vyloženě smetanová :grinning:
21. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
no a ona právě byla a ještě dneska v sušence :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
normálně jsem se tenhle týden dozvěděla, že jedna moj kamarádka je ve 4měs a moje známá už v 5měs těhu!!! :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: no čučela jsem jako puk!!!! No jo, člověk je mimo obraz už nooo
21. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
týýýý jo, to je mazec. :dizzy_face: :dizzy_face: a čekají první?
21. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Dani to je hezký :slight_smile: a kdeže to vlastně teď jsi? Kde vaši bydlí?
21. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Reni v Lanškrouně - 20km od UO směr jih :dizzy_face:
Simi jednu znáš - Andy! čeká druhý :dizzy_face:
21. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
jo fakt?, no tak to je super. že moooooooooooooooc a moc gratuluju kočeně :dizzy_face: :dizzy_face: se jim to i přes ty trablíky s cyklem krásně povedlo. :dizzy_face: takže bude druhé letňátko? :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
no jo maj termín na Kubíkovi 2. narozeniny 29.6. :dizzy_face: tak jí to do těch dvou let fakt vyšlo :dizzy_face:
dnes za ní jdem :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
tý jo tak tomu říkám trefa :grinning: :grinning: :grinning: a už ví co čekají,nebo bude překvápko. Se musím smát jak říkala, že druhý v létě nechce :grinning: :grinning: :grinning: haha vedle :grinning:
21. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
v úterý jde na plodovku, tak pak. ne ne řeknou to. ona moc chtěla do dvou let, páč má jen dvouletou mateřskou, tak jí to vyšlo :dizzy_face:.
tak já zase padám čau :wink:
21. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
ty jo, tak to má fakt super :slight_smile: ta vaše kamoška

já dneska padnu za vlast, ty 4 hodinky je fakt málo, že jo Simi :wink:
21. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
cože musí na plodovku? copak vyšly špatně tripply? nebo na vlastní žádost? :confused: :confused:

Reni já též, padám už teĎ ale neusla bych a kebule by mě bolela ještě víc. tak tady s vámi kafíčkuju
21. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
se fakt zmrcnu už třetí den, vždy když malou uložím tak se rozhodne někdo vrtat do zdi, fakt netuším proč musí zrovna v pravé poledne :angry: :angry: malá spí s bídou hodinu po té noci a už ji slyším, že ji vzbudili :angry: :angry: chjo to bude dlouhé odpoledne :frowning2:
21. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
Tak nakukuju :slight_smile: Malej hezky baštil polívku, tak mám radost, od pondělka měl jen mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po o jsme si dáchli, ale nestačilo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala bych ještě... snad večer :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
Tak jsem si myslela, že už máme klid a teď jsem mu zase srážela teplotu 38,6 :frowning2: A teď přemýšlím...mudra říkla, ať přijdeme jestli bude mít pořád teploty, ale když jsem mu srážela jen jednou za den?? tak teď nevím...poraďte prosím...
21. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Marky, tak jí zkus zavolat, ale ty teplotky už má vážně dlouho. Uvidíš jak v noci a radši zítra brnkni, lepší než se trápit přes víkend :wink:
21. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Asi jo Simi, taky jsem přemýšlela, že bych tam předem zavolala...on jinak přes den nic neměl a hlavně vůbec nevypadá nemocně :sweat_smile: jen je umazlenej a unavenej, ale jinak řádí jak nic :sweat_smile:
21. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Marky, radši jí fakt zavolej, to už je opravdu dlouho :frowning2: a je to docela vysoká teplota, ať máš klid v dušičce :wink:

my byli venku a pak u našich, teď tu klidím, okoupu draky, Aničce umyju hlavu, Kuba půjde spát, Anička obsadí počítač a pak už pofrčí do hajan a já vytuhnu u telky.

Ale ještě přijdu :wink:
21. led 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
Já si dneska snad budu číst, mám rozečtený román, tak se těším jak to pokračuje :dizzy_face:

Zítra se tam stavím, jistota je jistota...sice se mi nechce, páč Adý má asi syndrom bílého pláště, ale radši ať mu vezme krev a zjistí, co a jak :slight_smile: Bere z prstíku a hned zjistí co je za potíž.
21. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahojky holky,jak je?
21. led 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
to je ideální, zjišťuje CRP- c- reaktivní syndrom, který ukáže, jestli se jedná o zánět a je potřeba antibiotika, nebo jestli je to jen nějaká viroza :wink:
Naše mudra to nemá, ale protože je poliklinika hned vedle nemocnice, vezme krev ze žíly, odnesu ji do laborky a počkám si na výsledky, trvá to asi 20 min, taky se to dá, ale to do prstíku je rozhodně lepší :wink:
21. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Kači nazdárek :dizzy_face: tak jak se vede ženská?
21. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Ale jo dje to.Ms pořád nikde tak budu zítra testovat znova,ufidíme no
21. led 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.