• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj zkus to Kači a uvidíš :wink:
21. led 2010 v 18:29  • Odpověz
já půjdu koupat smečku, umývat hlavu a tak, už aby to tu spalo, dneska už mám všeho plné kecky
21. led 2010 v 18:30  • Odpověz
No já jsem dojedla....nechám jídlo chvilku lehnout a půjdu se vrhnout na ještě něco do školy
21. led 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
tady to silně vázne :confused:
21. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Já se snažila odpočívat a mezitím se snažím nějak bavit Adýho. Zítra pofrčíme k tý doktorce, tak snad to bude dobrý. A moje rýma je hnusnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra mi Romča musí koupit sprej do nosu a pojede pro plíny, my budeme vegetit doma. :slight_smile: Teda jen k tý mudře...

Jdeme spát, zítra čusík :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
já zítra taky budu kupovat plenky a ještě něco jsem chtěla, ale co? :confused: :sweat_smile:

Každopádně, jestli to stihnu, tak tam koupíme grilované kuře a br. salátek :dizzy_face: a bude oběd hotov :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
No doufám,že až budu mít po zkouškách,že tu zase hezkybudem kecat§ Jinak malý má trošku popálený prdtík,už se mu udělal stroupek a serval se mu,tka jsem mu dneska koupila kalciovou mast,tak až pro něj zítra pojedem tka mu to budem mazat. Jsem zvědavá na to raní testování,já si prostě tak nějak myslím,že tam ty // budoujsem vůbec nebylasmutná když tam minule nebyly. Akorát s ebojím,že zase to bdue jako prvně.Ikdy kdo ví..třeba jsem měla ovulku později,takže jak jsme smilovali v neděli a třeba jsem ovulku měla až v úterý,ale spermijky přežili,tak by se to an testíku ukázalo až tuhe středu ale to jsem netestovala,tka uvidíme zítra
21. led 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
Kači, tak dej zase vědět :wink: :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Reni dám...jsem děsně zvedavá...když mrchna endojde do února jdu na gyndu,už mě to nebaví
21. led 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
Kači já bych ti to tak přála, aby tam byly čárečky :dizzy_face:
21. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jás obě taky,ale prostě když nebudou teď budou příště.Nějak na to nejsme fixovaná až se divím.Spíš mě štve ejstli nejsem těhu,proč s emi to tak blbě rozhodilo
21. led 2010 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
Tak Kačenka bohužel nedativ :fearful: škoda

a my valíme k zubaři, tak na nás myslete, Aničce budou vrtat :astonished:
22. led 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma...noc děsná, malej se furt mlel a plakal, ukazoval si na krk, ošklivě kašlal :frowning2: a do toho ještě rýma...hustá a zelená a usazená :frowning2: No vzala mu CRP tak naštěstí fakt jen viroza, musíme to přežít :confounded: krk má zarudlý, ale naštěstí dýchání čistý. V pondělí na kontrolu a rovnou nám udělá 18M prohlídku, ať tam nemusíme lítat furt... No jsem off :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malej pořád kňourá a visí na mě :frowning2:
22. led 2010 v 09:59  • Odpověz
achoj
Kačko nevěš hlavu...bude nebuj
marky to je mi líto.....mě bolek krk v neděli a byla to darda pro mě natož pro prcka
v pondělí jdeme taky na 18m prohlídku ale bez očko (chtěla jsem synflorix) neb ještě pokuckává
22. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
My měli jít na 18m v pátek, ale udělá nám jí zároveň na kontrole a očkování máme mít žloutenku, ale odkládá se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak furt pobékává a jak zakašle, tak slzí :cry: brouček :frowning2: chrchlá neskutečně, no už ať je klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malej teď po 1,5hodince vstával a dali jsme léky a budeme odpočívat. Já čajíčkuju a až na tu hnus rýmu to docela u mě jde...vařím těstoviny, zapečeme je a snad malej něco sní :confounded:
22. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
a tussin nedostala jsi????my jo...beru ho i já a super
22. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
Malej má Sinecod, máme s ním lepší zkušenosti. Já mám Stodal sirup, ten mi jede :wink: Ale u mě je hlavní problém ta rýma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
marky tak hlavně že ty homeopatika zabíraj na mě vůbec
22. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Já ho měla už jednou a nevím, co zabírá :sweat_smile: možná spíš ty litry čaje s citronem :sweat_smile: Hlavně, že je líp :wink:
22. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
ježiš ten kůn mě sere
zas je herka líná
marky brzo se uzdravte já jdu nynat
22. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
Luci děkuju :wink:

Kůň mi stávkoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsme se váleli :slight_smile: Už se nemůžu dočkat, až půjdeme spát, jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 18:15  • Odpověz
gojgy vyřáděná. došly boby zítra jdem na kpec už v nich sedí :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Baf!!! :wink: :grinning:
22. led 2010 v 18:30  • Odpověz
A baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf!!Ses lekla Dani co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
No to teda Kači :grinning:
tak co je tu nového? co tvoje ms dorazila? :wink:
22. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Nedorazila....se spíš boím,že jsem nějak nemocná,protože mi leze váha nahoru aniž ybch měnila režim nebo se nějak příjídala....takže snad to není štítná žláza :confused: :frowning2:
22. led 2010 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Kači ale booože! ty už jsi s tím měla nějké problémy? :confused:
22. led 2010 v 18:55  • Odpověz
No právě ne...ale taky mi nikdy nelezla takhle váha nahoru....no v únoru hold navštívím dr. max mi řekne,že jen přibírám no
22. led 2010 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
jéjda tak snad to bude dobrý.... :frowning2:
22. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Nodoufám...jako to by se asi pěkně zkomplikovala cesta za mimčem....jinak ve škole v poho...jsem tam většinou sama holka,takže je to v pohodě...s klukama se líp kecá atd
22. led 2010 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.