• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hoja holky gojgy okoupaná ale mám tu po výbuchu takže chvilu pokafrám a pak hurá na nádobí a žehlení
22. led 2010 v 19:14  • Odpověz
No tady je to taky děs,ale dnes jsem unavená a zítra se musím učit,tkaže to tu bdue asi jak po výbuchu než mi skončí semestr
22. led 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
čus kočičky

tak Anička má zoubky vyvrtané, moc ji chválili, jak je šikovná, jí se to normálně líbilo, má 3 plomby a ještě měla 8 pidi kazíků, které vrtačkou jen sjel, jsem říkala, že ta zubařka, ke které jsme chodili je na prd, furt je to dobrý, to nic není, no a jak to dopadlo :angry:

Já tam mám taky pár kazíků, tak příští týden jdu.

Tatínek pohlídal vzorově Kubu, jen bohužel, se Kuba pokajdil, tatínek to zjistil nevím po jaké době, přebalil ale nenatřel a jak má tu prdýlku jak pavián bolavou, na to to naserkané a nenatřené, tak teď už je to opravdu prdýlka na mašličky :cry: chudáček můj malinkatý, zítra bude celý den lítat s holým zadkem, přetopím tady, škoda, že nemáme podlahové vytápění, to by bylo ideál :frowning2:
22. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Anička sleduje Madagaskar, švagrová dneska odjíždějí do Anglie a mě je nějak smutno :fearful: tak jsem si na ten smutek ulila hopsinkovou šťávu jelzin :grinning:
22. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Reni,tak snad bude prcka brzo v pohodě...my už spíme.Tom zase opaluje zárubně a já se flákám,zítra mě to zase čeká...ale ve škole mě to docela baví..no koho by nebavilo být jediná holkma mezi klukama :grinning: (ikdyž na některé předmety jsme spojení všochni a tam je holek dost)
22. led 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Kači a i v neděli jdeš studovat?
22. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
no my školu nemáme,ale musím se učit na zkoušky už!V pátek mám rvní.Mohla byhc jít i dřív na jiné,ale to fakt nedám
22. led 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
teda jako příští týden ještě školu mám
22. led 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo Kači, to je síla, už i zkoušky? :astonished: to víš, já nevím, jak to chodí na výšce :grinning:

Je mě děsně líto toho Kubíčka, jak má tu prdelku rudou :frowning2: je to určitě těma plenkama, zítra už bude mít jiné, ale zjistila jsem, že stačí jedno čůrnutí a je to furt mokré :angry: takže fakt plenky na hov.o huggies :angry:
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jo kalsické huggies jsou na...dneska jsem kupovali ty dm,došli slevové kupony,tak jsem je koupili.Chtěla jsem koupit ty ampers s tím boxem,ale 700 ted fakt nemáme

A jo..do konce ledna musím mít všechny zápočty a v únoru musím dát 4 zkoušky..ale dvě už budu dělat příší týden,tak snad je dám na poprvé
22. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
na ty pampers se dá využít ta sleva 25% + 10% z nákupu, těch 25 je jocker :wink:
22. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
nevíš, jestli je pytiol volně prodejný?
22. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
myslím si že jo....no to mě nenapadloto takhle koupit,takže to výjde docela levně potom,tak do toho půjdu.Prot to sfrnkem..a rovnou koupit asi i ty prášky z knížky

Reni a co kalciovou mastičku?
22. led 2010 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
tou mu to máznu zítra, jak bude lítat holoprdka :wink: a právě jsem mluvila se segrou a má ten pytiol, takže super :wink:

jj budete mít super box na hračky a k tomu dost plenek za dobrou cenu :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
No rpávě,ty boxy jsou drah jak čert!

A pytiol je super věc!
22. led 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
jsou drahé ale jsou fakt super, pak musím dětičkám taky pořídit do nového pokojíčku :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
dneska mi to připadá, že už je nejmíň jedenáct :sweat_smile: jsem grogy, ale musím vydržet, dokud neskončí madagaskar, DVD se rozbilo, tak to ani nemůžu Aničce nahrát, tak se musí dívat :rolling_eyes:
22. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
No já na to,že jsem přes týde vztávala o půl 6 ani nejsem unavená!Ale asi kdybych si lehla tak v tu ránu jsem mrtvá.....no dneska se už asi učit nebudu,ale zítra se do toho musím lehnout,protože jsem si dala na příští týden i matiku
22. led 2010 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
renatko jestli chceš pošlu ti nový pityol i Imazol máme na JIP :wink:
22. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Luci, jsi zlatečko děkuji, imazolem už mažu a pytiol mi půjčí segra, tak doufám, že do pondělka už bede mít prdýlku jako alabastr :wink:
22. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Kači, matiku bych nedala :grinning:
22. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Reni,já se bojím,že na poprvé taky ne,ale budu se snažit
22. led 2010 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
já jsem na matiku dutá :grinning:
22. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
No já jak kdy :grinning:
22. led 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
tak a já tu musím ještě krapet poklidit :astonished: neb tu vybuchla časovaná nálož :angry:
22. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
a těším se na koupel :dizzy_face: naložím se do horké vany a dám relax :slight_smile:
22. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ok renat kdyby mněco máme
valím nynat
22. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
dobrou noc Luci, já taky půjdu, už jsem málem vytuhla, ale musím ještě vytáhnout maso na zítra :wink:
22. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Hoj holčičky! Jdu jen na skoka. Předevčírem jsme byly na rehabilitacích a na endokrinologii. Všechny výsledky jsou oká, hurrrááááá, nikdo a nic se nezjistilo. Bradavka Aničce už nekrvácí, tak snad je to za námi. Včera jsme byly v poradně a jsme macíci - 8300g a 70cm. Zítra jdeme na oslavu, tak lezu do peřin. Mějte se pěkně a já zas načučnu, ale spíš až přes týden. Tak pááááááááááááááá, berušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my, respektive Adý, jsme včera spinkali s malýma přestávkama už od 18:30 :sweat_smile: vždycky mi usnul u počítače v náručí, tak jsem ho přenesla, pospal si a pak jsme převlíkli, dali léky, ještě si pohrál s tatínkem a šlo se na kutě :sweat_smile: noc teda na pikaču, děsně kašlal snad každých 5minut :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ráno se na mě krásně zubil :dizzy_face: :grinning: tak mu to asi moc nevadilo :grinning: I když já mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska si nečtu a budu taky spát :sweat_smile: i když narozdíl od něj mě ten jeho kašel vadí a budí mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a do toho ta rýma, no umíme si vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.