• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Lucidko Anička má krásný míry :dizzy_face: :wink: a super, že je všechno v pořádku :dizzy_face:
23. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás noc taky veselá :angry: malý se do 12 hod dvakrát vzbudil a zuřil :grinning: ale to jsem byla ještě vzhůru a do 3 minutek zase chrněl. Pak jsem šla ve 12 spát, ve dvě přišel Jirka, tak jsem se vzbudila a šla za ním, hodinku jsme kecali, pak se trochu probral malý, tak jsem šla za ním, že budeme spát, ale hovňajz, on si chtěl hrát :sweat_smile: což se mi teda fakt nechtělo, tak jsem mu doporučila ležet, ležel celou dobu, vykecával, smydlal mě po břichu a to mu vydrželo až do půl 6 :rolling_eyes: pak usnul a vstával o půl 7 že je vyspaný, takže jsem spala ani ne 3 hodiny :confounded:

Lucidko, tak se pak za náma zastav, ať víme, jak se máte, co děláte :wink:
23. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Marky a už netopí Adámek?

Jdu dát vaři polívečku :wink:
23. led 2010 v 08:45  • Odpověz
ahoj vespolek
přidávám se do klubu nevyspalých ale opět sousedi :angry: :angry: :angry: to bude kouř na úřadě... zmrdi jedni
mám cafe a chvilku tady pak obídek vysát atd.....
hany i já sime usli kolem 3h...fakt pajada
23. led 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Reni tak to jsi teda fakt vyspaná :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adýsek má teplotu zvýšenou, ale zatím bez horeček, tak snad to vydrží. Naposledy jsme sráželi odpoledne :slight_smile:
23. led 2010 v 08:56  • Odpověz
já mám taky cafe a polívečka se vaří :dizzy_face:
23. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Luci, ty vaše sousedy fakt odstřelit :angry: to na palici

co dneska kuchtíte babušky? :wink:
23. led 2010 v 08:59  • Odpověz
renat přesně hany mě nechal spát v obýváku a spal tam, říkal že maras.....opět skládám slohovku ad úřad :sunglasses:
já hov. vývar a květákový mozeček a okurek
23. led 2010 v 09:02  • Odpověz
to bude dobroučké Luci, my budeme mít mleté daňčí řízky a br. kaši a jestli se dostanu do obchodu, tak i salátek :wink: :grinning: a polívečka bude vepřovo hovězí, je tam celý svazek mladé mrkvičky, takže 8 krásných mrkví :dizzy_face: koupila jsem je v lídlu za 15kč, krásně zelené olistění :grinning:
23. led 2010 v 09:05  • Odpověz
jo a přihodila jsem tam i mladou cibulku, no už se na ni moc těším :grinning:
23. led 2010 v 09:06  • Odpověz
jéééé to bude bašta já se chystám do hrušky tatarku, pečivo atd ale ještě mám cafoooo
23. led 2010 v 09:06  • Odpověz
já taky cafrám a do obchodu půjdu jedině, že se Jirka vzbudí do 10 hod, pak už se u nás obchod zavírá v 10,30.

ale neva, Jirka jede pak ještě do tesca :wink:
23. led 2010 v 09:07  • Odpověz
a jestli mi dnes čirou nááhodou nedorazí mlíka, potřebuju ještě zajet koupit nutrák
23. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Anička sledu Dobryňu Nikitiče, docela dobrá pohádka :grinning:
23. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ježiš to je nějaká maďarská?????
23. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Včera Kuba dostal pyžamko od švagrové, ale božííííííí :grinning: supermana :grinning: už se těším, jak mi tu bude běhat malý superman
23. led 2010 v 09:10  • Odpověz
ne ne ruská, ale docela prča, taková modernější :grinning:
aj s pláštěm??? :grinning:
Dobré ráno!
Dnes mě Adík vyklepal o půl sedmé :confounded: , ale udržela jsm ho v pelechu do osmi :sweat_smile:
taky nemusím vařit, tchýňka mi nabídla obídek, tak mám volňásek :sunglasses:
23. led 2010 v 09:12  • Odpověz
hoja fanuš se máááš jako.....
gojgy normálně vylízá z ohrádky, postaví se na stoleček přeleze na postel a sleze dolů...... :astonished:
23. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Luci to jsis zase užila brouku, co :confounded:
Reni to musí vypadat bombácky :grinning:
Lucidko Anička beruška je už fakt kus baby :dizzy_face: , posíláme pusiny :dizzy_face:
Marky jak teplotky? :confused:
23. led 2010 v 09:15  • Odpověz
fakt si užívám no...kuva já mít tak barák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si koupit pozemky dokola a nemít sousedy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Já taky dneska nevařím, Romeo včera říkal něco o langoších od tchýně :sweat_smile: :dizzy_face:
23. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Luci noooo šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
já jsem včera omígala Adíka :sweat_smile: má to nějaký rovný, tak uvidíme, jestli je mi ještě zkudrnatí :confused: :grinning:
23. led 2010 v 09:17  • Odpověz
idu doi krámu a tak ještě nakouknu pááá
23. led 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
Dani co teplotky??? :confused: :sweat_smile: nechápu :sweat_smile:
23. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Luci tak by to bylo kvalitní, my sice barák máme! Ale když ten pablb vedle zatopí - dobytek :angry: , se nedá ani na moment otevřít okno :angry:
23. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
My se projdeme do keámku...je to kousek a ten čerstvej vzduch nás nezabije :slight_smile: Mě aspoň uleví na chvilku od rýmy...a Adý chrchle jak nějakej 50ti letej kuřák :stuck_out_tongue_closed_eyes: rve to uši a ještě si občas pak i popláče :frowning2:
23. led 2010 v 09:20  • Odpověz
bez pláště :wink:

Nazdárek Dani :dizzy_face:

teď mi volal taťka, že mu asi praskl hemouš, už včera a že krvácí z konečníku :astonished: tak prý co na to, já tu tuším někde mám detralex, ale je už asi prošlý :confused:
Marky, tomu už ani čerstvý vzduch neříkám :sweat_smile: tady je -17st.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.