• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Luci chlapi jsou fakt na pěst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jířo a co že navždy :sweat_smile:
23. led 2010 v 15:27  • Odpověz
nove zkratce mladá má 15 let, tříská z ní puberta a tak se doma s novým tatínkem se kterým čeká její mamina dítě nemůžou vydejchat...no tak v podstate pri hádce odešla k nám, a už plánuje jak do skoly, jak doma a tak takže z toho ususzuju že možná se zdrží déle :sweat_smile:
23. led 2010 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz
Jiři a jak bere tebe,když vlastně nejsi zase o tolik straší?
23. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
jsem sice jenom o 9let starší ale ona už je taky velká takže mě bere jako tatkvou přítelkyni ne jako svou tkaže si myslím že dobré.. :grinning:
23. led 2010 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz
tak to je dobrý že máte dobrý vztah...jsem ani nevěděla,že Jirka už má tak velkou holku
23. led 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem nakonec musela do toho mraztu pro nutráč, hlavně že mám na cestě 4 a někde se flákaj že :angry:
23. led 2010 v 16:41  • Odpověz
dobré odpolko babuchy,

teda jířo to budeš mít pozdvížo. Ale snad to bude v klidu :slight_smile:

a malé už je konečně líp, řádí tu s Pavlem u Dády a trsaj o 106 :grinning: :grinning: tak snad to byla jen lehká viroza :dizzy_face:
23. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Simi tak to je dobře

Holky mě se tááák nece učit,ale nějak s emusím hecnout,abych ty dvě zkoušky příští týden dala a měla je z krku...mě to ve škole baví,ale to učení už moc ee
23. led 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Kačenko vydrž, uč se uč a budeš odměněna :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 18:05  • Odpověz
no jo jakomusím no...když se hecnu ted budu mít klid pak....ale jinak ve škole pohodka...taky mezi samýma klukama komu by se nelíbilo.Teda máme i společné předměty všichni prváci,ale to jen málo kdy
23. led 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
No ted mi tak došlo,že nim bych asi už neměla říkat kluci,když je jjim většinou ke 30 některým i víc
23. led 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
no to už jsou trošku větší kluci :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:44  • Odpověz
No rpávě...ale jsou děsně fajn..hold budu muset pořádně zneužívat,že jsem vnaší skupině jediná zástupkyně něžného pohlaví :grinning:
23. led 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
ahojda kočičky, tak jsme nakládali maso a vařili a uklízeli a furt jsem přeslékala Kubu z počůraných trenek :wink: prdýlka zatím furt stejná :confounded: už aby se to začalo zlepšovat, jestli se to nezlepší do pondělka, tak s ním půjdu k doktorovi :frowning2:

Jiři, to je docela síla :sweat_smile: má u vás svůj pokojíček?
23. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Reni já teď kupovala bambucké máslo..to by na prcku taky šlo.....
23. led 2010 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
já ještě vydržím s tím pityolem, ať mu to furt nestřídám a uvidíme, jeslti zabere :wink:

Kači a z toho, že jsi tam jediná ženská, můžeš něco vytěžit :grinning: třeba šikovné brigádníky na nový domeček :grinning:
23. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
No brigádníky asi mošt ne,bo jsou různě z republiky a povětšinou vojáci....jako na logistice je nás asi 12 z toho jsme dva civilové a já jediná holka..pak máme infošu spojenou ještě s ejdnou skupinou,tam nás je tak 20 něcoa tam sjem též jediná holka..no a pak máme spojené předměty všochni(jako eko,práva,matiku a jazyky) a tam už je holek víc!Ale nejlepší známý jakého sjem mohla potkat je ten druhá civil an mém oboru,protože je to fajn chlap z oboru,který dělal už všude možné,podniká,takže je zazobanej atd,ale má super názory,rozumíme si,radíme si takže až v budoucnu budu potřebovat práci tak doufám,že si na mě vzpomene:slight_smile:
23. led 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
Holky,tak sjem dneska dostala MS!Hurá hurá hurá
24. led 2010 v 00:10  •  2 děti  • Odpověz
Kači gratuluji k novému začátku :dizzy_face: aspoň se do toho můžete pustit naplno :slight_smile:

tady mrzne až praští, nějaký -20 :sweat_smile:
24. led 2010 v 07:43  • Odpověz
24. led 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Ahojky...hlásím klidnou noc!! :dizzy_face: Malej hezky spinkal a až na tu moji rýmu byl klid :slight_smile: Večer jsme si šli lehnout už ce 20:30 a já se začetla a skončila jsem až před půlnocí :sweat_smile: ale naštěstí jsem docela i vyspaná :sweat_smile: :grinning: Snad už bude jen líp a líp. Malej už bez teplot, takže super :dizzy_face:

Kačí gratulka k mrše :wink:
24. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Marky, tak už je Adámkovi asi dobře, že jo :slight_smile: a co hezkého čteš?
24. led 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Už je mu líp, sice chrchlá, ale už nepláče, občas teda večer, ale celkově je lepší :slight_smile:

A už nečtu, včera jsem dočetla :sweat_smile: nedalo se skončit :sweat_smile: Byl to román z doby po roce 1910 a příběh o mladé dívce, těžkém životě a končilo to v roce 1970 kde už ona byla babička...prostě vyprávění, ale strašně hezky napsaný :dizzy_face:
24. led 2010 v 08:30  • Odpověz
to mohlo být hezké, já moc ráda čtu od Pavla Kohouta, on teda píše celkem složitě, ale pěkně :grinning: taky z doby válečné, ale má to vtip i zajímavou zápletku a celá se do té knížky tak zapleteš, že ti to nedá, dokud ji nedočteš.

některé části jsem musela číst i dvakrát :grinning:
24. led 2010 v 08:33  • Odpověz
kukala jsi na fotku našeho draka? Hned potom do těch slipků vytlačil bobana :angry:
24. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
To víš, že jsem koukala, vypadfá v tom strašně velikej a starší :sweat_smile: Já teď poslední týden záchod nehonila, myslím malýho, ale už zase začneme a intenzivněji, ať jsme co nejdřív bez plín :slight_smile:
24. led 2010 v 08:43  • Odpověz
já se taky furt snažím, ale nějak se nám nedaří :sweat_smile:
24. led 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
Já nejsem dost důsledná, tak to asi taky nebude hned :sweat_smile: :zipper_mouth: ale snad to nebude trvat dlouho :sweat_smile:
24. led 2010 v 08:48  • Odpověz
no já jsem zvědavá, jak dlouho to bude u nás, vypadá to, že léto to jistí :sweat_smile: ale to už bude velký chlap a ostuda s plenkama :angry: :grinning:
24. led 2010 v 08:52  • Odpověz
autor
No já to nějak neřeším, ale byla bych ráda :sweat_smile: uvidíme, jak mu to půjde.

Co vaříš dobrého?? Já ani nevím, jestli mám vařit nebo ne :sweat_smile: jestli jo, tak to jistí řízky, nic jiného tu není :grinning:
24. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.