• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já ani nevím, co dneska uvařím, máme tam naložené maso na pomletí, na bifteky i na pečení :grinning: tak jak vstane Jirka, tak se rozhodneme, co ukuchtíme :wink:
24. led 2010 v 08:56  • Odpověz
ale teď si musím dát něco na baštu, už mám hlad :wink:
24. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
Já měla jogurt...teda původně ho měl mít Adý, ale ten nechtěl :sweat_smile: :grinning:
24. led 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Jo a taky mám kafe a čajíček :grinning:

Teď v týdnu se malýmu poprvé podařilo otevřít si na chodbu (jakože došáhne na kliku) a dneska ráno si otevřel už i do ložnice :sweat_smile: já mu furt říkám, že je ještě brzy a že tam nepůjdeme a on si tam klidně jde sám :sweat_smile: :grinning: ale samo jsem pyšná :dizzy_face: je to šikulka :dizzy_face:
24. led 2010 v 09:05  • Odpověz
to je šikulka, Kuba na to taky přišel, ale naštěstí to moc nevyužívá :grinning: jen když už je to opravdu tak, že tam chce a chce a chce :grinning:
24. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
On už chodí na chodbu jak do hospody :angry: :grinning: a do ložnice šel dneska už 2x :sweat_smile: tak uvidíme :sweat_smile:
24. led 2010 v 09:17  • Odpověz
včera byl Jirka neskutečně roztomilý :sweat_smile: v uvozovkách, říkal, že mám čím dál větší zadek :angry: no mám no, tak s tím musím něco už dělat, jak už mě na to upozornil, tak je to vážné :confused:
24. led 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Do mě Roman taky furt reje, ale pak se směje a že to není tak hrozný. Ale máme dohodu, že mi dá vědět, kdyby už to hrozný bylo :sweat_smile: :zipper_mouth:
24. led 2010 v 10:05  • Odpověz
no to je zlatý :grinning: já to musím zase kapku sundat, ale copak to jde, když mi tak chutná? :confused:
24. led 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
Já nutně potřebuju, aby šel do práce :pensive: Nejen kvůli penězům, ale ten rok je prostě už dlouhá doba a já potřebuju změnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodím se do klidu, srovnám jídelníček a kila půjdou dolů :slight_smile: Chci začít s Adým chodit plavčit a cvičit, tak to půjde líp :slight_smile:
24. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Jinak já byla někdy minulý týden na váze a vykouklo na mě 64!!! to jsem měla jen jednou a to v těhu :sweat_smile: :zipper_mouth: je to hnus, ale teď fakt nemám ani energii ani chuť s tím něco dělat...jsem taková znuděná a zdeptaná :confounded:
24. led 2010 v 10:11  • Odpověz
mě pomůže akorát to, když se začnu víc hýbat :grinning:
24. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Já musím začít s nervama :sweat_smile: Ale jestli to vyjde, tak tohle bude náš poslední společný týden :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
no mě by pomohlo,kdyych začala pravidelně jíst!Jinak jsem si objednala emulips či jak se to jmenuje a uvidíme!Jsme se tam registrovala,takže to mám levněji!
24. led 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí...co sis to objednala?? :confused:
24. led 2010 v 10:19  • Odpověz
to j nějaký byliný na hubnutí..že kdžy se člověk nepřežírá,tak by to mělo hodně opmoct.CO jsem zatím kde četla takto fakt pomáhá..tak uvidíme..stálo to 200 něco na měsíc,tak jsem to do toho zainevstovala :slight_smile:
24. led 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já na tohle nevěřím :wink: Není nad zdravý jídelníček a pohyb :sweat_smile:
24. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Kači, tak já si počkám, jak ti to zabere a pak bych si to přes tebe objednala :grinning: ale jinak si taky myslím, že je to hlavně na způsobu stravování :wink:

Marky a to už by měl Roman nastoupit do práce? :astonished:

Marky, tak to vážíme stejně :wink:
24. led 2010 v 10:25  • Odpověz
já bych si nejradši objednala návštěvy posilovny a spiningu :wink: ale na to není čas :frowning2:
24. led 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
Reni ale moje normální váha je skoro o 10kilo míň :confounded: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jo jo, chce od února jít do práce, v pondělí jde k doktorovi, tak držte palce, ať to vyjde :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Reni taky bych šla na spining...půjdeme spolu?? :sweat_smile: :grinning: Ale zatím to nejde, tak budeme cvičit s Adým, plavat a uvidíme, co to udělá. U mě je prostě základ se uklidnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 10:28  • Odpověz
no Marky, já taky mívala 47kg :sweat_smile: ale to už je dávno :rolling_eyes:
24. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Moje váha je těch 54-55kilo... to ještě před těhu...tak bych ráda tohle zpátky :sweat_smile: dávné váhy nepočítám :grinning:
24. led 2010 v 10:31  • Odpověz
no to byla moje před svatbou :grinning: před Aničkou jsem měla jako teď :wink:
24. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
No uvidíme, co se stane, až Romeo vysmahne :sweat_smile:
24. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jo taky od toho nečekám to,že když se budu přežírat tak že budu hubnout.Ale podpůrný účinet to určo mít bude!

Jinak já mám též navrch 10 kilo nž před těhu
24. led 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
já jsem furt zhruba nastejno, jen po Kubovi jsem měla těch 58 a chci to zpátky :astonished:
24. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Kači podpůrné to bude, to je náhodou fajn, je dobrý i ten jablečný ocet :wink:
24. led 2010 v 10:39  • Odpověz
pokouším se něco stáhnout z Ulož to, to je ale fakt na dlouho :angry:
24. led 2010 v 10:40  • Odpověz
REni,jako neublíží mi to..takže co....
Jinak musím jít uvařit a pak se zase vrhnout na učení :confounded:
24. led 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.