• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kači a co kuchtíš?
24. led 2010 v 10:48  • Odpověz
falešného španělského ptáčka
24. led 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Roman šel pro oběd, čili mám volno :grinning: Bude svíčková :dizzy_face: Malýmu dneska musím udělat údržbu, ostříhat nehtíky na nožičkách i ručičkách, když jdeme zítra na tu prohlídku :sweat_smile: Zítra bude fofr, ráno s malým na prohlídku v 10 mám být na gyndě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tam se mi fakt chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 11:58  • Odpověz
nám od včera neteče teplá voda takže supr no...pokud to nerozjedem tka budem muset hodl na vodu ohřívat :frowning2:
24. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to vždycky v létě nesnáším, ale navíc v zimě... :confounded:
24. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
Malej tady teď chodí a děsně tlačí, aby prděl :sweat_smile: když se mu to podaří, tak se strašně směje :grinning: :grinning: blázen mrňavej :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
No jako je to na prd..studená teče,ale prostě bez teplé se taky endá fungovat...na zítra si musím umýt hlavu atd..no přinejhorším jak povezem malého k babičce tak se vykoupu u nich
24. led 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
čaute pojim a nudu nynat na poslední noční pak jen středa denní a jinak free :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky, teda, jako dala jsem si 3 dcl svařáku a můžu říct, že jak nejsem zvyklá, tak jsem pěkně řízlá :sweat_smile:

motá se mi kebule :grinning:
24. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
To já se drtím matiku jak divá..njn,to ej tak když s epřihlásím na předtermín a neumím to :o)
24. led 2010 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
renat takhle na poledne jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Luci, nějak se to podařilo :grinning: a ještě že to nedělám častějc, já byla tak ukecaná, Jirka si radši utekl zapálit :grinning:
24. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Luci tento týden budeš mít fajn pracovně :slight_smile: my pojíme a vyrazíme kukat na těhotnou kozu :wink:

Jinak prdýlka už vypadá líp, sice je to ještě rudé, ale jde vidět, že už ne tak bolavé :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
jo táák hany spočívá gojgy prý řádila....já si dám vanu a půjdu sebou bechnout opět
24. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tý jo holky,už setaky těším až budu mít jiný program než učení..nechcete s ese mnou o to učení podělit :grinning:
24. led 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
kači díky.... naštěstí mám školu na aro jip-pokud bych studovala vysokou Bc nebo mgr tak by mě to finančně dál neposunulo, takže já mám free :grinning:
těhotnou kozu? bobek to bude rodit a to bude bolet
24. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
No ale tka mohli ybsme mi pomoct ne?Já byhc se naučila něco vy něco a pak byste chodili na zkoušky za mě :grinning:
24. led 2010 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
KAČÍ JÁ EE :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
no tak se to hold všechno budu muset naučit sama...snad zo stihnu všechno
24. led 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
nazdar babuchy,

přeju krásnou neděli všem.

Kačí pořádně se uč a matika béééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni - tak to je dobře, že se prcina u Kubíka lepší. Vím co to je, moooooooc dobře, však víš jak vypadala Terka v létě :frowning2: :frowning2: se mi nad ní chtělo brečet

A musím vám říct že malá je kouzelná. Dneska jí říkáme, že je v bříšku miminko a Terinka mi vyhrnula tričko a bříško furt pusinkovala, říkala miminko tam a dělala mu malá. To vám bylo tak krásné..... :dizzy_face: :dizzy_face: zlatíčko moje milovaný
24. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Simi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je fakt kouzelné,taky se na to těším :dizzy_face:
24. led 2010 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
Simi vaši prdýlku si dobře pamatuju :frowning2: chuděrka Terezka a do toho vosa a tak všechno, to mi jí bylo moc líto :fearful:

Nejhorší je, že je to prostě zničeho nic, stačí hodinka v mokré plínce a už je to :angry:

Jinak je to úžasné, když takový drobeček se mazlí s miminkem v bříšku :dizzy_face: a počkej až bude kopat :grinning:
24. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj všem.

Simčo to závidím :dizzy_face:
24. led 2010 v 16:17  • Odpověz
jj. holky hrozně to potěšilo od takového prdíka malého no a na kopanečky se těším hrozně mooooooooc. :dizzy_face: :dizzy_face: A jestli to bude jak u Terky tak už jen 7 týdnů a pohyby budou tu :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 16:18  • Odpověz
no a co vy jak si užíváte neděli? máte pohodičku? :dizzy_face: :dizzy_face:

já jdu ještě za chvilku upéct bábovku a umatlat na véču nějakou pomazánku, jinak mám klídek :slight_smile:
24. led 2010 v 16:22  • Odpověz
sIMI U DRUHÉHO I DŘÍV :wink:
24. led 2010 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
Až s eprcek vyspí,tka ho sbalím a odvezu k mojí babičce,tak ho hlídá do úterý a od středy je Tom doma..no už by mohl být březen,abyhc ěmla zase na chvíli klid
24. led 2010 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
Já po týdnu sleduji co je na netu a nového.
Děti koukají na pohádky
Jsme po plese tak přežíváme :grinning:
24. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Kačko tak to je fajn, že v tomhle shonu co teď máš aspoň babička pohlídá, to je nad zlato :slight_smile:

Teda to se máš, taky bych chtěla aby malá seděla u pohádky, to u nás moc nehrozí.

A plesík a jak se vydařil ? :dizzy_face: :dizzy_face:

já už mám bábovku v troubě tak už jen pomatlánku :dizzy_face:
24. led 2010 v 16:44  • Odpověz
No minulý týden hlídala moje mamka ted bude hlídat moje babička,tak snad to zvládnou
24. led 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.