• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tak nakukuju...malýho jsem během spánku ostříhala, tak zítra nebude děsit ani škrábat :sweat_smile: :grinning: Jen jsem s ním nestihla usnout, tak se mi fest otvírá tlamička :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ať je večer :sweat_smile: jen jsem byla v krámě pro chleba a jinak jsme doma, venku je hnusná zima a malej děsně kašle :confounded: ale aspoň už je bez teplot :dizzy_face:
24. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Simčo byl super. Milan přišel v 17 OO at seženu hlídání a jestli chci tak půjdem, tak jsem obvolala babičky a ve 20oo jsme už plesali a přišli jsme po 3 :grinning:
24. led 2010 v 17:09  • Odpověz
tak my se právě vrátili z venku, je tam fakt samec jako prase, ale krásně :dizzy_face:

Děcka se vyřádili, zítra jdeme už před obědem, ať to trochu užijem.

Teď se draci živí pribínáčkem a já trochu relaxuju.

Asi ještě upeču buchtu a mohla bych taky udělat pomazánku Simi :grinning: jakou matláš? Já udělám asi rybičkovou :grinning:
24. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Marti - tak tomu říkám rychlopárty. Ale paráda a hlavně že jste si to užili, je to bezva odreagovačka, co? :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni, dělám vajíčkovou, rybičkovou jsme měli nedávno :grinning: :grinning: ale dělám jí z míchaných vajíček s cibulkou a salámkem a pak jen přidám pomazánkové máslo, dochutím a je to fakt žrádlo :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:

No a my dneska byli doma, malá ještě prská a venku tu dopoledne bylo -12 takže nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačilo mi jít do obchodu a mrzl mi úsměv na tváři
24. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Holky bomba, hlavně jsem všem co jsem ve vesnici potkala , že nejdeme. A najednou jsme v sále :sweat_smile:

Uklízím , už se na tu kuchyn nemůži dívat. Těžce jsem dneska uvařila tak ted ještě nádobí :sweat_smile:
24. led 2010 v 17:24  • Odpověz
tak já už mám hotovo, babovečka se chladí, pomazánka byla mňam, už jsem zbouchla jeden a půl krajíce a večer ještě babovečka k čajíku :sweat_smile: :sweat_smile: no ja budu jak prasátko :sweat_smile: :sweat_smile: ale tuk tuk zatím ok, žádný přírůstek, to co necelé kilčo co jsem nabrala jsem shodila teď v týdnu :grinning: jak jsem pořádně nejedla :slight_smile:
24. led 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Tak my jsme po večeři, připravila jsem všechno na zítřek, ať to odsejpá :sweat_smile: bude to fofr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Zdar a sílu ženy! :grinning:
Jak je?
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
Hoja Dani...už je líp :wink:

A jak jste se měli vy??
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz
U nás taky ok!
Adík byl sáňkovat a my měli návštěvu :wink: , takže pohodová neděle :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak u nás to napůl spinká, prdýlka už je krásná :dizzy_face:

prošívaná deka upečená, ale sypané buchtě se nevyroná :grinning:
24. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Já uklizeno a tatka uspává zvěř :grinning: . A já mám klídek
24. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak malý u babičky,nám se dělá véča a mě zase čeká učení
24. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak se hlásim z noční čtvrté v řadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
poo mažeme taky na poradnu, pak asi nechám gojguli spát v kočáru dneska totiž vůbec nespala a padla až v osm :sweat_smile: :sweat_smile:
musím pak vybrat prašulky na hrnec dorazí mi opožděný vánoční dárek tefal clipso v úterý je doma tak asi udělám slavnostně gulage
doufám že dojdou i ty nutráče jako
24. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Luci koukám,že áš zítra plno plánů
24. led 2010 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
no musím nějak pak se budem flákat
24. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak na mě při tom flákání mysli :grinning:
24. led 2010 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko berušky :grinning:

Kuba vstával v 6 a Anička v 6,45 :angry: děcka jedny divoké, ani to nepospí, už aby byly oba v pokojíčku :grinning: Sice se ze začátku asi taky nevyspím, ale snad se to časem spraví :grinning:

Dneska mám v plánu přestěhovat jednu skříňku od dětí do průjezdu, pak teda půjde k nám do ložnice, ale to až bude doma Kubova postel. A pak budu už přebírat jejich oblečení a hračky, dávat do beden a stěhovat z pokoje :wink:
25. led 2010 v 07:06  • Odpověz
včera jsem stáhla Aničce madagaskar 1+2 a stvoření světa a teď jí ještě stahuju divočinu a pak malou mořskou vílu a všechno jí to vypálím na dvd :slight_smile: to bude mít hezké pohádky, sama se na ně těším :dizzy_face:
25. led 2010 v 07:17  • Odpověz
autor
Ahojky...tak nevím, jak budu dneska stíhat :sweat_smile: už jsme měli být u mudry, ale Adýs stále spí a nechce se vzbudit :sweat_smile: :grinning: jak naschvál, zítra už zase bude strašit před osmou :rolling_eyes: no nic, jdu to zkoušet a snad se brzy podaří :sweat_smile:
25. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Marky to je zákon schválnosti :wink:
25. led 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
To teda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím se loučím, už budu tvrdá :grinning:
25. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Marky buď :grinning:

Já posnídala, dám si cafo, poklidím, dám prát prádlo a půjdeme na chvíli ven :wink:
25. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Bré ráno!
Jako Adísek začal vstávat čím dál tím dřív :angry: a zase se budí v noci na čaj :angry: no nevím co to na mě zase prubuje :unamused:
Reni koukám už tě bere stěhovací :grinning:
MArky to je vždycky tak :wink: a když by se ti hodilo, aby spal, tak ani náhodou :wink:
25. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Dani už mě to bere, je to tak :grinning:
25. led 2010 v 08:40  • Odpověz
já jsem zvědavá, jak mi bude Kuba spávat v pokojíčku :sweat_smile: asi to bude divočina

máš tam zábranu na postýlce, aby Adámek nepadal?
25. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Reni Adík je stále v postýlce :wink:
25. led 2010 v 08:57  • Odpověz
dobré ránko berušky,

jak je při pondělku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 09:16  • Odpověz
nikde nikdo? :frowning2:

a já měla tak krásný zprávy, ta jindy... :wink:
25. led 2010 v 09:46  • Odpověz
tak frčím pro malou do Letohradu, je u babičky na dopolko. Zatím pa a mějte se :wink:
25. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.