• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahoj Simi...povídej :wink:

My jsme zpět...až se malej nají, tak musím zavolat na gyndu a přeobjednat se, neb nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej zase chytal svý záchvaty :rolling_eyes: ale váží 13.420g a měří 85cm :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
Ko a probudila jsem ho až po půl devátý, do tý doby prostě nereagoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoja
Simi šup sem z novinkama :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
Tak u nás se spinká a tady taky :confounded: Romča někam odjel a pak jede k tomu mudrovi, tak snad dorazí s tím, že od pondělka pofrčí :dizzy_face: I když zase na druhou stranu, já mám jít v pondělí na gyndu, tak chci vidět co s malým :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahojky, tak jsem zpět, teda tady je to dneska nějaký mrtvý :unamused:

marky - teda Adámek je kus chlapíka :dizzy_face: :dizzy_face: ale oproti tomu co přibýval dřív je to jak nic, že? :grinning:

Malá má mezi 11,9 a 12 kg :slight_smile: a to jí říkám kejtičko :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Simi je ho kusanec :sweat_smile: Ale už se zpomalil :slight_smile: V létě na roční měl 11,7 a teď 13,4 tak to nejsou ani 2 kila za půl roku, což u něj je úžasný :grinning:

A co máš za zprávičku?? :wink:
25. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
Jo a za ten půl roku vyrostl o 9cm :astonished:
25. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Marky - to jsme měli úplně stejně, za půl rok 9 cm, taky jsem se hrozně divila a z necelých 9 kg šla teda na 11kg takže něco přes 2 byl to potom u ní mazec.

Jo a zprávička - no byla jsem se ráno přihlásit k jinému dr. abych nemusela dojíždět - měla jsem to fakt daleko.

Tak mě vyšetřil a udělal rovnou UZ, to jsem měla radost :dizzy_face: :dizzy_face: Miminko je v pořádku, srdíčko nádherně ťukalo mávalo na mě ručičkama, protahovalo se no nádhera a má skoro 5 cm bez nožiček. A za 2 týdny další kontrola s UZ tak se těším jak blecha :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Simi tak to je super, už budeš mít klídek a doktora za rohem :wink: A gratuluju k mávání :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Hoja, nakukuju
dnes nic jiného nedělám, než naháním na netu kočárky! Už mi z toho jde hlava kolem :astonished: :grinning:
Pro nupřesnění kočárky pro panenky - pro mou neteřinku, zítra jí je totiž 5 let :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočeně

Simi no to je super! Už jsem se bála, že budeš v tomhle marastu někde s Teruškou cestovat! :astonished: :wink:
Jsem ráda, že jsi to udělala! :dizzy_face: Ke ekomu jsi se přihlásila?
Jéjda Langřík nám roste, jako z vody :dizzy_face: ! To ti budou za ty 2 týdny dělat to projasnění? :wink:
25. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Marky to je mazec! Adík je kusanec chlapa! To toho našeho strčí do kapsy, jedna báseň! :grinning: :confused: :grinning:
25. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Dani to jo :grinning: Taky jaký máš špíčky :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Chodím zpět tam kde jsem byla a musím říct že sestra asi dostala za uši, je úplně jiná, ochotná atd, jsem čuměla :confused:

Dani jj. jdu na NT, už má na to pernica cetifikát a dělá to ofiko. Stojí to 1000,-ale jdu do toho, to je jasný, chci vědět na čem jsme. A navíc bude další UZ a fotečka :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak to jo! Dobře jsi udělala! :slight_smile:
Já za to ty prach dám taky! :wink: ale nevím, jak z plodovkou :confused: , už budu asi váhat :confused:
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Dani, pokud ti vyjde dobře to NT, tak je zbytečné chodit na plodovku :wink:
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Marky já vím, ale plodovka je na 99%jistota..... Přece jen je mi už přez 30, Downa máme opravdu v blízké rodině :frowning2: , no nevím, uvidím, co na to Dr. až to bude aktuelní....
25. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
No pokud to máš tak blízko, asi bych nad tím taky uvažovala, ale zase co vím, tak to NT je hodně přesné, tak bych asi věřila tomu :wink: Protože pořád je plodovka nebezpečná...i když jen v malém procentu...
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Marky, to je právě to, proč, se mi do ní nechce, to riziko! Ale zase není nad to vědět, že se ti narodí zdravé a inteligentní dítě! :frowning2:
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Není to jednoduchý...ale uvidíš, jak po tom NT :wink: Teď se netrap :wink:
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jasně :wink: díky :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Není zač..jdu si najít něco k jídlu, ale za moment jsem zpět :wink:
25. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Tak jsem našla banán, sežeru ho a hodím záda vedle Adýho, snad si aspoň trochu dáchnu :sweat_smile: zatím paaaaaaaaa :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Dani taky bych šla do NT a pak uvidíš, když Ti vyjdou dobře NT i tripply asi bych nikam nechodila :wink: to riziko tam opravdu je a vidíš Adámek je krásnej zdravej kluk :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Simi, no je to tak..... uvidím, snad to bude jednou ok :wink:
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
a nebo potom konzultovat genetický UZ v Hradci :wink: takhle to jde taky a tam ti poví pro sichr že je vše OK a plodovce se vyhneš :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Taky řešení....
Kámošku to čeká zítra.... chuděrka
25. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Nemyslela jsem riziko downa, špatně jsem to napsala - myslela jsem riziko potratu :wink:

Chjo Dani a proč teda musí jít vyšly jí blbě tripply?
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Simi pochopila semt o tak :wink:
má vyšší hladinu HCG, stějně jako u kUbíka, tak jí to neminulo :wink:
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
aha, no, bude to OK, ale plodovka je hnus, spíš teda to šílený čekání :frowning2:
25. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
To jo, no on ani ten vpich neí kdoví jakej :confounded:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.