• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
moje dítě mi zničilo písmeno C na noťasu :angry: :angry: :angry:
26. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Dani a vyskočilo ti jen nebo se rozbilo jako moje písmenko K :grinning: :grinning: :grinning: máme stejné děti
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
lucidku nevěš hlavu, já měla vyvolávačku téměř jistou a nakonec to bylo přirozeně, stihla to terka o 8 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdíčko. Zkous prdečkovi domluvit :wink:
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
je úplně oddělaný
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Mě mladej zničil č, p a enter :grinning:

a jsme případ, kdy domluvy nefungovaly, ale porodila jsem 8hodin po první bolesti :wink:
26. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
ou je. :unamused: moc velká rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: my ho tam máme aspon přilepené, musí se na to trošku víc zatlačit ale funguje to
26. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
No snad jsem si už všechnu smůlu vyřerpala a podaří se to, uvidíme no :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
ty 8hodinovky jedou :grinning: :grinning: Lucidku - nějak to bude, přirozeně je to asi lepší ale hlavně když bude miminko v pořádku na světě. Musíš s manželem hodně sexíkovat abyste ho vypudili :grinning:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
No po tom včerejším znásilnění mudrou mě bolí celý spodek a taky špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Sex u nás nefungoval a to jsme vrzali ke konci denně :rolling_eyes: :grinning:
26. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Maky - taky to měl Romča do foroty, věděl že ho čeká tvoje 6tinedělí :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Marky, ty se stříháš sama? :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen nahlásit, že zkoušku mám, od včerejška mě popadla uklízecí mánie, to mám vždycky po zkouškovým, člověk u toho nemusí myslet a hlavně je to třeba po těch týdnech :sweat_smile:

Simčo, všechno nejlepší k tvým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: hezky si to užij, vyšlo ti to krásně na pátek, co? :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
tak nikdo nikde, tak já jdu pokračovat :sweat_smile:
26. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět :slight_smile: Romča je pryč a ze mě je konečně zase člověk :dizzy_face: :dizzy_face: Obarvená hlavička, na hnědo!! :astonished: :slight_smile: ale jsem moc spokojená :slight_smile:

Reni dřív jsem ke kadeřníkovi nechodila a stříhala se sama, ale pak jsem si to začala zase užívat...i když tak 1x ročně :grinning: (nějak mě to nebere :sweat_smile:) a teď zase nemám šanci, páč mi to trvá vždycky dlouho a co s malým, že? :sweat_smile: takže se ostříhám sama, ale dneska jsem to nestihla, Romča už musel jít, tak jen obarveno a umyto :slight_smile:

Simi a pokud jde o 6nedělí, tak to ani ne, spíš to měl do foroty ohledně té chemo :zipper_mouth: holky, povím vám, od toho března, kdy jsme to zjistili, je to bídá s nouzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ono je to tím, že mu bylo špatně a když už mu bylo dobře, tak já prostě neměla sílu...3 měsíce mám malýho na krku 24hodin denně a ještě pendlování mezi ním a malým a špitálem...no už se těším, až se všechno zase srovná a pořádně si vrzneme :grinning:
26. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Jani gratulace, ale my věděly, že to zmákneš :wink:
26. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Markét, žádné takové, pěkně čekat až na svatební noc :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Mláďátko je uloženo k polednímu spánku, tak se půjdu taky nadlábnout...

Jani gratuluju, věděla jsem, že to dáš :wink:
26. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Kde všechny jste?
26. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Su tu, brouzdám po netu
26. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
co naháníš? :grinning:
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Ale celkem nic, jenom tak, čtu drby :grinning:
26. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Jsem se nadlábla, se musím pochválit, se mi to povedlo :pensive: :grinning:
26. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Cos měla dobrého?
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
furt študuju, jak tam nasoukat zpátky to céčko :grinning: abych to tam dala dobře :sweat_smile:
26. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
rajdu
26. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
jaj, já tam od včerejška palačinky, ale jím je suché, páč marmeládu nemožu :confounded:
26. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
chojky jsem zpět. Dítko je taky uložené k polednímu spánku ale zatím tam má zase proslov :grinning: :grinning: :grinning:

Jani gratuluju ke zkoušce :wink: šikula, vidíš a máš klid a pohodu.

Já to tady dala trošku do kupy byl tu pěknej bugr, ještě malé udělat polívečku až se vzbudí a je to prodnešek ok.
26. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
holky a musím tu veřejně pochválit Danču, udělala mi takovou šílenou radost. Byla to teda řádná přepadovka, já v pyžamu, neučesaná, no správnej hastroš a ona s nádherným pugetem, něčím dobrým na zub mi přišla blahopřát. To byl doják, ale strašně milej.

Ještě jednou díky teto :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Dančo ad písmenko - má to takový capky na zaklapnutí, jestli nejsou od Adámka vylomené jde to tam nacvaknout zpátky :wink:
26. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.