• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jakpak Pavlínka? nerodí ještě? :confused: :wink:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
no ten mě ani nebolel, jen mě mrazilo z toho pohledu na tu jehlu fuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
jak je na tom Pavlínka vůbec nevím, ale vysoko už je určitě dost :slight_smile:

dokládám fotečky z dnešního UZ a porovnání bříška v 12 tt u obou těhu tak kdo chce může mrknout

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3731245&vReferer=
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
Simi super :wink:

Pavlínka má termín 13.2. a zatím je vcelku a v sobotu se chystá na ples :grinning:
25. led 2010 v 15:27  • Odpověz
tý jo, marky, uz to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to letí

a s plesem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: chce prcka vytrsat :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
Asi jo :grinning:
25. led 2010 v 15:32  • Odpověz
símo týjo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to druhé je vždycky hned :grinning:
jinak ad poradna máme 79cm a 10,30kg :grinning:
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
LUci jj. je to na mě už trošku znát :slight_smile: a ne do všeho se vejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a Sárinka je teda drobíneček ale je to ženská tak má nárok :dizzy_face: :dizzy_face: bude to krásná modelínka :slight_smile:
25. led 2010 v 15:49  • Odpověz
oproti adýmu je drobínek :grinning: ale aj takj se pronese
25. led 2010 v 15:50  • Odpověz
no jo 4 kilča už mít nebude :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Simií to vám vyjde lvíčátko to bude palice tvrdá :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:57  • Odpověz
LUci - terka je ryba a tvrdohlavá a svéhlavá je teda taky. No budeme to mít asi dvojmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
No lva bych normoš nedoporučila, mám ho doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Pamatuju doby, kdy byla Sáruš větší macek než my :grinning:
25. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Marky -to bylo jen těsně po porodu, pak už se moc dlouho asi nečapali :grinning: :grinning: vy jste trhali rekordy :grinning:
25. led 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
Simi pár týdnů po porodu jsme je my dalece museli dohánět :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
žádný těsně po porodu :grinning:
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
jj sára měla v 6t 5990g nabrala skoro 2 kila :grinning:
25. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
V sprnu byli ještě o půl kila těžší než my :grinning: V září už jsme byli těžší my :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
Luci :grinning:
25. led 2010 v 16:36  • Odpověz
no dyk říkám chvíli, v září už jste trumfovali - ale je fakt že na holčičce ty faldíky nevypadají tak hezky :wink: kdyby měla Sárinka 13.5 kg byla by asi pěkná kulička...
25. led 2010 v 16:39  • Odpověz
simí to jo....je drobnější ale to jsem taky bývala taky :wink:
hlavně je zdravá tutynka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Luci - přesně jak píšeš. Terka byla dlouho taky drobek, teĎ je tak akorát, nikde žádná hrana. Ale tlouštík teda rozhodně ne,...holčičky mají být drobnější. Jsou pak takové hezčí :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 16:51  • Odpověz
baf
o kom se mluvívá nedaleko bývá....zvonilo mi v uších a tady je po mě scháňka :grinning:

jsem pořád 2v1 (však má Vojtí ještě čas), jak psala Markétka, tak se chystám v sobotu na ples (já na plesání nikdy nebyla, dám pár pomalejch a jinak sedím a kecám s kámošema - takže žádný změny s ohledem na můj stav dělat nemusím ani teď)

zoli tobě to nějak naskakuje, ne? :grinning: za chvíli to máš za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Pavli - no pomaleji než tobě :grinning: :grinning: myslím, že ty už můžeš škrtat dny do porodky :grinning:

a plesan si užij :dizzy_face: :dizzy_face: ať si Vojtíšek ještě trsne, než půjde mezi nás :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 17:04  • Odpověz
zoli no doufám, že to začne až v tom únoru - bych ten ples ráda stihla - ale už tady padlo i to, že až pojedeme všichni na ples, tak že tam ani nevysaděj a budou se mnou pokračovat do porodnice :grinning: prej mi to alespoň bude slušet - kamarádi mi přejou pěkný věci, co :grinning:
25. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Teda Adýsek je váha :astonished: :grinning: i Terinka je kus baby :grinning: Kuba se může jít zahrabat, drží si stále svých 11,4kg a ne a ne nabrat :sweat_smile: zatím se jen vytahuje, ale extra vysoký taky není :wink: asi jako Adýsek, Marky, furt má takové nožičky soudečky? :slight_smile:

Má dobrý základ, Markétka má prostě smetánku :grinning:

Pavli, máš to za pár, snad ještě ples stihneš :grinning:
25. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Pavli :grinning: :grinning: jsi mě pobavila - taky řešení,no a byla bys asi jedna z mála rodiček v plesovém :grinning: :grinning:

REni no však jí říkám Kejtičko ale má docela dost cm. Naposledy někdy na začátku října měla asi 83 cm a to už o dost vyrostla, typuju tak 5 cm :wink:
25. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ty jo Simi, takový drobínek to byl a teď ženská každým coulem :grinning:

Já to vidím tak, že Kuba bude stejné hádě jako Anička, prostě štíhlý drobek :grinning: zatím je teda pupkatý, ale tím, že teď nepřibírá se to dá čekat :wink:
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Reni drobínek to byl :grinning: :grinning: teď je to kočička. Ale stejně věci co jí kupuju, riflíky a tak, tak jsou jí velký v pase tak nevím. Ona je drobná jen na nohou jí ještě něco z toho miminka zbylo. Tam je kejták :grinning: :grinning:

A mě teda Kubík příjde drobounkej. POdle té fotky co jsi měla minule v albíku, jen v těch slipečkách. :slight_smile:
25. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Zdál se ti tam drobeček? :grinning: On se protahoval, jinak má bříško :grinning: teď jsem ho měřla a má 85cm, ale teda možná kapku víc, furt měl pokrčené kolena :grinning:
25. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.