• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ještě na druhé straně je komentář :wink: :grinning:
26. led 2010 v 08:12  • Odpověz
jo a já do toho ani nemlátím :grinning:
u nás sype snížek :sweat_smile:
autor
Já ještě ven nekoukala, ale kvůli tomu Adýho kašli stejně pofrčíme jen nakoupit a ještě budeme doma :slight_smile:
26. led 2010 v 08:14  • Odpověz
u nás se chrchlalo v noci, ale jen jednou a teď už zase dobrý :sweat_smile: ale je to furt dokola, Anička soplí, tak už je to fakt magořina :grinning:
26. led 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
No to věřím...u nás v noci klid, vzbudil se asi 3x, cucne si a spinká dál :dizzy_face:

Půjdeme se oblíkat a do krámu, ať můžu vařit...udělám pomazánku vajíčkovou a nějakou polívku...a mám tu nějaký maso, tak možná i to, uvidím, co na to Romča :slight_smile:
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
renatko to je jako vepřovej bok bez kůže...prostě rolička masa
bych spala dámy fakt poo zalehnem už se těšim
26. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Luci, když to budeš hezky dusit a nevysušíš to, tak to určitě tuhé nebude :wink:

já jdu dát vařit polívečku a to srdíčko, to bude na dlouho :wink:
26. led 2010 v 08:28  • Odpověz
jo děkuju renatko
26. led 2010 v 08:28  • Odpověz
dobré ránko,

teda tady už se vaří, peče, no dobrý :grinning: :grinning: já jsem zase v háji nevím, co, není chuť a malá mi taky teď co je nastydlá nejí, no tak to se dobře vaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:36  • Odpověz
LUci taky bych spala, ty noci teď stojí fakt za pikaču, malá jak nemůže dýchat, se furt budí, po obědě se jí nechce spát, protože jak nechodíme ven, tak není unavená, no je to naprd :confounded:
už aby se to zase vrátilo do původních kolejí, to bude klídek :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:42  • Odpověz
simí s váma je to těžký to vaření :grinning: není chut na nic....
u nás je....
dneska mi dojde tefal clipso easy 6l tlakáč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:43  • Odpověz
No jo LUci, s náma je to těžký, malá nejí je nakřáplá tak tomu nikdy moc nedá a já jsem na to teplé jídlo pořád bez chuti. :grinning: :grinning: Potřebovala bych doma chlapa, to by mě donutilo něco vařit, takhle mě to vůbec neba, když to potom nemá kdo zkonzumovat :unamused:

no a teda v tlakáči to bude povařeníčko, masíčko měkké, já ráda vařím v tlakáči je to hned a všechno měkoulinké :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
simí to je fakt sobě bych asi taky echt nevařila......naštěstí u nás je chut k jídlu
na tlakáč se těšim to je můj vánoční dárek :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:51  • Odpověz
LUci - přesně o tom to je, o těch strávníkách, o tom pro koho vařit. O víkendu mi vařit nevadí a dělám to i ráda, ale přes týden je to bída :frowning2:
26. led 2010 v 08:54  • Odpověz
simií zas to ber tak, že ušetříte :wink:
26. led 2010 v 08:55  • Odpověz
no to jo, ale co dát najíst tomu prďolkovi, toho nemůžu odfláknout a dát mu konzervu, skleničky nejí, takže to dopadá tak, že něco málo uvařim, ona mallinko sní a zbytek letí za 2 dny do záchodu nebo do koše :unamused: protože to nikdo nejí :angry:

no a kdy jedete do IKei pro židličku? :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Simí a co uvařit pro malou a zamrazit dvě tři porce?
já tak dělám polívky
volala jsem segře jestli by tam nesjela, jak pojede kolem, nemáme zimní gumy tak nejezdíme, a segra je v šopinu co chvila
26. led 2010 v 08:59  • Odpověz
já taky malému mrazím polévky, on je polévkový, dá si talíř polívky s celým rohlíkem a má po obědě :grinning:

mě už všechno bublá, polívečka z jazyka a odřezků ze srce a kuřecích žaludků a srdíčko v tlakáči :grinning:
26. led 2010 v 09:12  • Odpověz
a jdeme na cafe k našim a já ještě rychle dělat a-a :astonished:
26. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Reni, teda ty máš chutě, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych asi nepozřela :sweat_smile:

ale kafíčko to jo.

no a stím zamražením by to šlo :slight_smile:
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Reni taky bych to nepozřela :sweat_smile:

Mě už se vaří vajíčka na pomazánku, koupila jsem ještě teplý bochník chleba a to bude žrádýlko :dizzy_face: Polívčička kuřecí s nudlema, tak se těším :slight_smile:
26. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Marky, polívečku kuřecí udělám asi zítra. Dneska bude ještě brokolicová a zítra vývárek :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 09:41  • Odpověz
autor
Simi já to vidím zítra na zeleninovou :slight_smile: Ty jsou hlavně pro Adýho, nějak mi teď jídlo bojkotuje a chce furt jen mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ve čtvrtek nebo v pátek (podle dohody) pojedeme k našim...objevila se nám tu totiž plíseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: tak to Romča musí vystříkat :confounded:
26. led 2010 v 09:45  • Odpověz
marky to je častý v uimě u nás taky zvlášt když v jednom pokoji suším prádlo a větrám pak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
Luci ale to je v pokoji, kde prádlo nesušíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nikdy jsme to nikde neměli :confounded:
26. led 2010 v 10:09  • Odpověz
hm a plastáky máte????ono se to víc tvoří
26. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď si vyber...máme plasťáky, netáhne nám do bytu, ale máme plíseň...ve starém bytě (bytech) jsme je neměli, táhlo tam, ale nebyla plíseň :confounded: tak co je lepší :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:16  • Odpověz
no právě tady zateplili barák fasásda okna, a jak pršo sněžilo tak to zmrzlo je celá fasása pokryta ledem okap celej ledovej a mokré fleky, určo maj plíseň i v bytech
26. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
To my jen plasťáky, ale děs :confounded:
26. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.