• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. led 2010 v 19:03 • kozinka
Simi děkuju :dizzy_face:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
fanouši ty seš teda kočičanda :dizzy_face:
konečně mě sem hořajs pustil celý den tu sedí a furt dělá že čistí PC a ptá se mě co je to a co to...no meje nervy, když tomu nerozumim tak se přece nemontuju ne
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Hoja Lucinko, díkas :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
mě by to stálo asi pajdu ty zuby :grinning: takže vymlátit a klapačky by byly jednodušší :grinning:
26. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Holky jdu teda na to žehlendo a ráno do rachotky
jo volala mi paní že mi doveze zítra spray na prádlo...byla jsem u kámošky a měla bílou peřovku na sobě a od šmíru od tramvajových dveší brutus flek, ona mi to tím postříklala já to po12ti hod vyprala ašmír pryč....dělá to Amway jmenuje se to pre-wash spray je tlustej a stojí tři kilča...to je rycholost co????ještě potřebuju zmizikovat pod kapucou šíru ani nevím jak se mi tam dostala, fakt super věc ten sprej
26. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Hoja jen nakukuju :slight_smile: Po o jsme si dali luxus spánek...já skoro 3hodiny a Adý přes 3,5 :sweat_smile: Pak jsme si hráli a bylo super odpoledne :slight_smile: Teď si hrajeme s kostičkama ve stanu a za chvilku pofrčíme spinkat.

Dani zoubky fakt super :dizzy_face:

Luci super, že ti to vyčistilo :wink:
26. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dobré ránko, dneska valím k zubaři, tak musím obléct dětičky, předat babičce a frčím :angry: mě se tak nechce :confounded:
27. led 2010 v 07:14  • Odpověz
autor
Reni to věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dobré ránko. Noc dobrá, jen jsem nemohla večer, po tom dlouhém odpo spánku :sweat_smile:, usnout, ale jenak super :dizzy_face: Kéž by to tak aspoň zůstalo :slight_smile:
27. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Bré ráno!
U nás budíček o 7, kde ty krásné časy jsou..... :unamused:
MArky díky
Reni, tak to tam dnes nějak přečkej.... :unamused: myslím na tebe :wink:
27. led 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Na mě to Adý zkoušel kolem půl sedmý, ale ještě jsem ho ukecala a vstávalo se v 7:45 :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Reni - drž se nám holka a a´t te moc netrápí.

a unás konečně dneska dobrá noc. Vzbudila se jen jednou a to ve 21 hod, tak jsem ji zklidnila a pak přicupitla v 6 ráno do ložnice :slight_smile: ale odpočívala se mnou ještě do půl osmé. Takže spokojenost, po několika denním vstávání před šestou to beru jako parádní stav :slight_smile:

i když už se taky těším až se vrátíme do normálu, jestli se tam teda vrátíme a nebude to jak loni,s jarem a létem vstávala brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Simi i my jsme nějaký rozhozený :unamused:, ale dnes mi to nějak neva, páč jsem šla inteligentně spát :sweat_smile:
27. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Tyjo, mluvila jsem s Romčou a ráno bylo -21°C :astonished: fujtajksl
27. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
No je to hnus...já jen vystrčila hlavu z okna a jsem ráda, že nikam nemusím :astonished:
27. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Tak teď pávě je u nás na teploměru -19°C :fearful: :fearful: :fearful:
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
My teploměr nemáme, tak musím jen vystrčit tu hlavu :grinning:
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Ale co má Romča tady nastavený teploměr pro Ústí, tak to píše -18 :confounded:
27. led 2010 v 09:02  • Odpověz
My taky máme totální rozhoz spánku, ale není se co divit, lezou 4 zuby najednou a do toho rýma jak trám a trochu dráždivej kašel, takže, doufám, že do týdne se to zase zlepší a bude klid

A s těma mrazama, to je fakt hnus, to nebude ani na ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Simi 4 jo? :confused: :astonished: No nazdar.... ale budete to mít za sebou :frowning2:
27. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Simi tak ať to máte brzy za sebou :wink: a kolik vám jich ještě chybí??
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Ještě ne, lezou jí hrozně pomalounku, takže ještě sotva prořízly kůži 2 špičáky, začly se drát další 2 a tak jedou teď všechny 2 a rukama začíná drbat stoličky ale to může být ještě na dlouho, tak uvidíme. Jinak to nějak neprožívá jen ty noci jsou horší,.. :unamused:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz

Tomík je statečnej , ale smutnej , že mu odejdou kamarádi s pokoje. Ted je tam s ním moje mamka tak jsem jim volala. A potí se.
27. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Návštěvníci je scifi :grinning: , ale je to i český seriál . Ten nemyslím.
27. led 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Tak u nás se spinká...dneska jsem nešla, pak v noci čumákuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Romča trůní a za chvíli pomaže konečně k tomu doktorovi, tak držte palce :dizzy_face:

Marti ať je Tomík brzy v pořádku, posíláme pohlazení :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
zdarec, jsem doma, pan doktor to vzal ve velkém a udělal mi 4 plomby a jednu nástavbu :sweat_smile: musel mi i stříhat dásně, takže masakr :sweat_smile: ale větší masakr byla cena 3600 :zipper_mouth: no mám radost, ještě že jsem měla sebou 5 tis :unamused:
27. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Marti, že Tomíčka zdravíme a posíláme pofoukání a pohlazení :wink:

No a Simi, ať Terince zubíčky hned vyrostou :astonished: takové trápení :angry:
27. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Proč nemůžou muži dělat v manželské poradně

Milý Honzo,

doufám, že mi dokážeš pomoci.
Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce.
Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou přestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl.
Když jsem dorazila domů, nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla.
Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19.
Jsme spolu 10 let. Manžel se mi přiznal, že spolu chodí víc než půl roku. Do manželské poradny nepůjde.
Jsem úplně v koncích, prosím, pomoz mi.

Magda
# #
# #
# #
Milá Magdo,
že Ti přestalo jet auto po tak krátké cestě může být způsobeno mnoha příčinami.
Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný přívod paliva. Pokud je čistý zkontroluj veškeré přívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely včetně ukostření.
Jestli není problém tady, je potřeba provézt kontrolu palivového čerpadla jestli není poškozené a dává správné množství paliva.

Doufám, že jsem Ti pomohl
Honza
27. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Marti - ať Tomíkovi brzo dobře, posíláme taky pohlazeníčko a přejem ať už je brzo doma :wink:

REni - bez komentáře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cena za zoubky teda slušná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně že je tlamička v pořádku :wink:
27. led 2010 v 16:44  • Odpověz
No snad mám zase na nějakou dobu čas, ještě teda mi příště seškrábne zubní kámen a hotovo :wink:
27. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.