• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No vidíš, tak to je paráda a bude pusinka jak malovaná.

a co zubiska bolí? nebo jo to Ok
27. led 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Reni to nemá chybu :grinning: :grinning:

A za co proboha taková palba za ty zoubky????? :astonished: :astonished:

Já jsem tu sama samotinká a přiznám se, že už jsem to potřebovala jak sůl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluci jsou pryč asi hodinu, já uklidila a vařím buřtgulášek. Zítra frčíme k těm našim, ale v sobotu jsme zpátky. A Romča jde v pondělí konečně do práce!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
Já teda u zubařky neplatím za nic...jen běžný poplatek 30,- a jeden čas jsem si 60kč připlácela za lepší plomby, ale to už pak taky nee... tak se bojím hledat jinýho zubaře, abych pak nedávala taky takový cifry, hlavně když je nemám :confused: :sweat_smile: :zipper_mouth:
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Marky je to za plomby, jedna je za 800 a pak ještě ta nástavba je taky bílá, tak ta byla drahá :sweat_smile: to se mi odlomil zub

Simi, zatím je to celkem dobrý, jen mám ty zuby takové jako tupé, ale to si chce jen zvyknout na ty plomby :wink:
27. led 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
Reni tak to je darda :astonished: Já dávala 60,- :sweat_smile: no asi se s touhle zubařkou radši smířím, než hledat někoho jiného :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen nevím, co na ní Adý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Je nějaká divoká či co? :grinning: nebo jen tak celkově co na ni Adý? :grinning:

je to darda, ale tady je to tak bohužel už u všech, snad kromě pár starých rachejtlí, ale jedna z nich mi vyvrtala a zaplombovala zub, kterému odcházely nervy, :angry:
27. led 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
Je to nějaká ukrajinka...ze začátku byla milá, ale v poslední době je taková jetá a když pominu, že jí 3/4 řečí vůbec nerozumím...no uvidíme, co to dítko na ní :sweat_smile: Jinak je to docela pohledná mladá doktorka, ale nesmí mluvit :grinning: I když injekci na umrtvení tlamy mi dává v klidu a bez řečí :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Marky - tak to je super, že už jde Romča do práce, konečně si zase trošku finančně polepšíte,ne? :slight_smile:

já u zubáka taky vždycky nechám nějaké prachy a většinou to není málo, ale jsem ráda, že v dnešní době nějakého zubaře mám. ...
27. led 2010 v 17:42  • Odpověz
to Ady zkousne :grinning: já mám spíš pocit, že náš mladý neotevře pusinu :grinning:
27. led 2010 v 17:42  • Odpověz
No jo Marky, už ho teda pustili do práce? :slight_smile: a zase budeš těsně před příchodem vařit kávičku :grinning:
27. led 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
Simi polepšíme a hlavně tu bude ticho a klid a budu si moct Adýho srovnat do latě...v posledních týdnech je z něj stále větší a větší smrádě :rolling_eyes: :angry:

Reni taky nepočítám, že otevře pusu a pak se uvidí, co je to za doktorku, jak se k tomu postaví :sweat_smile: a už byl Kubík u zubaře?? Adý ještě ne a mrzí mě, že už se mu kazí zoubky :frowning2: odcházejí mu horní špičáky :frowning2:
27. led 2010 v 17:44  • Odpověz
autor
Reni jo jo, dneska se dohodl s mudrem a v pátek si vyzvedne ukončení u něj :dizzy_face: Zase budu vařit kávičku těsně před půl třetí :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:45  • Odpověz
Marky, Kuba ještě nebyl, zoubky čistíme i on sám si čistí v mezičase, zatím vypadají perličkově. Chystám se s ním za půl roku, kdy půjdu s Aničkou na kontrolu :wink:
27. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Holky já bych taky tak ráda vařila kávičku, mě tu ten chlap tak chybí a co jsem těhu tak ještě víc. Není s kým povídat, každou chvíli na mě padne nějakej splín nebo depka a není se komu vykecat,maximálně Terezce. Je to na pytel, co já bych zase dala za to aby tu byl častějc. Ještě že aspoň s Vámi člověk trošku pokecá, jinak by tu mluvil celej tejden do zdi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Kuba je dneska hezky protivný :angry: furt se s Aničkou škubou, půjde chrnět drak jeden :angry:
27. led 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Já nás objednám už teď v únoru, měla jsem tam být už v říjnu :sweat_smile: :zipper_mouth: U něj to spíš vidím, že mu chybí nějaký vitamíny, páč toho moc nesní a z mlíka toho asi taky už moc nedostává :confounded: Uvidíme, co nám řekne, ale číštění ho baví, čistí sám a já mu to tam taky vždycky pořádně přešmrdlám :slight_smile:
27. led 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
Simi, já to teď beru trošku jinak, tak tvoje pocity neznám...moje jsou teď takový, kéž by jezdil na týden pryč...být rok spolu denně doma je opravdu na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Reni Adý je poslední dny protivný furt, kvůli všemu ječí a každou chvíli dostane po plíně, páč je pěkně vzteklej :angry:
27. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Marky a dáváte Fluor? kazí se mu teda zoubečky opravdu brzo :frowning2: :frowning2: terka byla u zubáka na podzim a v poho,ne že by tu pusu otvírala na požádání ale otevřela a zoubky byly ok :slight_smile:
27. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
Simi nedáváme...mudra mi říkala (dětská) že fluor dávají zubaři a tam jsme ještě nebyly :confounded: ale musíme co nejdřív...
27. led 2010 v 17:54  • Odpověz
tak to je divný my ho měli od obvoďačky :unamused:
27. led 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
Simi tak to je fakt divný...ona prý volala na hygienu, že vodu tu máme dobrou a že pokud by se to nezdálo zubařce, tak nám ho dá ona, ale že jinak to prý není potřeba :confused:
27. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Simi u nás se taky fluor nedává, že to musí rozhodnou zubař, jesli je potřeba :wink:
27. led 2010 v 18:07  • Odpověz
my ho teda dáváme, když si vzpomenem, není to taky pravidelně
27. led 2010 v 18:16  • Odpověz
no a mě se to začíná probouzet :angry: měla jsem valetol, tak to zabralo, ale teď už v tom škube :rolling_eyes: tak jsem si dala ibalgin
27. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahojky holky,tak už se mi t krátí,tak budu brzo s váma,ale klucí mi budou chybět....jsem si prodloužila jen az dnešek život asi o 50 let :grinning:
27. led 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
POMOC
jestli mo Hořajds smatzala fotky svatby malé z prordnice a vše...tak ho zabiju
vše smazáno nic nejde ptevřít
zítra čtěte první seznam, o vražděš v Ostravě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
píšu jak debil ale vy mě chápete jistě
27. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
tu měl nějakého pikolíka co mu čistil PC piču z ryžu :angry: :angry: :angry: :angry:
očumuje soukromé fotky z poronice, a z chaty...jako tohle ěm točí do neskutečné ale fakt neskutečné vývrtky
27. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
dobré ránko

Kačenko, to ti normálně záááááááááávidííííííííííííííííííím :dizzy_face: a zároveň moc přeju :wink: ale musíš mi všechno při kávičce povyprávět :slight_smile:

Luci, ty jo, jako fakt? :fearful: to je na gřafanec a pořádný :angry:

holky, zase ten býlý nesmysl padá, je ho tu tak 10 čísel a fučí nám to proti terasovým dveřím a vypadáme úplně zasněženě :sweat_smile:

já jdu pro dřevo a shrábnout sníh před barákem, ale za chvilku jsem tu :wink:
28. led 2010 v 06:59  • Odpověz
ale no tak, kočičandy, kde jste? Já mám kávičku a tady nikoho :angry:
28. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.