• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky :slight_smile: Jsem tu, mám taky kafíčko a poběžím si odložit. :grinning:

Luci to je hukot, ještě že nám nikdo neleze do počítače...jinak my máme všechny fotky zálohovaný i dvd, takže jsem v klidu :dizzy_face:

A malej spal 19:45-7:50 :dizzy_face: měl teda pauzičku kolem druhý, ale naštěstí jen pár minutek, tak to šlo :grinning:
28. led 2010 v 08:14  • Odpověz
hoja Marky, já v noci převlékala, malý byl durch pročůraný až na postel, prostě mokro, mokro :sweat_smile: to byly 3h ráno
28. led 2010 v 08:17  • Odpověz
já teď nezálohovala asi 4 měsíce :wink: ale ani jsem skoro nic nenafotila
28. led 2010 v 08:18  • Odpověz
a Kuba chytil rýmu od Aničky, takže podle toho ta noc taky vypadala :sweat_smile:
28. led 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Já jsem teď nedávno ze svýho foťáku stahovala fotky z listopadu :sweat_smile: Máme 2 harddisky, tak zálohujeme vlastně 2x..nejdřív na záložní disk a pak na DVD :slight_smile:
28. led 2010 v 08:21  • Odpověz
já ani nevím jak to tu mám, mám 4, ale ani nevím, kolik tam mám místa :grinning:
28. led 2010 v 08:24  • Odpověz
ahojky kočky..já vím zanedbávám vás :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale jistě pochopíte :pensive: ,jinak když někdy chci napsat tak se jaksi nechytím tématu a to je pak v pérdelce, takže píšu tak nějak od pasu páč už jste mi chybely.. ženské jedne :sweat_smile:

ty bláho \Luci tak sand to bude jenom někde uložené tož to by si přece nikdo nemohl dovolit noné...
zahládla jsem zoubky, tak snadbude brzy líp, my tak nějak pořád marodíme s rýmou skoro jsem již opět chtěla jit na očkování a nemůžu mlademu se zase spustila rýma.. Ondrulín se naštěstí drží, každý den ve škole on by mě asi zabil kdyby do školky mimo soboty a neděle nešel..tkaže chodíme i v stupňových mrazech :sweat_smile: je to blázínek
jinak mám auto ve správce , herkule jedna plechová nejede, jak byli ty mraziska tak to ani nškytlo, tj. baterka , tak jirka koupul novou a stejnak to nebylo baterkou kurna zase další prachy, no snad už nadlouho poslední :rolling_eyes:
28. led 2010 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz
tak na to mrkám, označila jsem si místní disk a na boku to napsalo volné místo 408GB a celková velikost 465GB, tak asi tam volné ještě je :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Tak místo tam máš :grinning:

Jířo ahojky :slight_smile: Tak snad autí pojede :wink:
28. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Jiři, Ondrášek je šikulka, že se tak drží. Anička půjde buď od pondělka, nebo až ten další týden, uvidíme :wink: teď je taky zasoplená

Jaké očkování má teď mít Kubíček?
28. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Reni něco ve dvou letech copak já vím :grinning: tady tyhle informace si fakt neukládám :grinning:
musí jet zítra s ním mám jiné plány než odpočinek v dílně :grinning:
28. led 2010 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
a jaképak plány máš? :grinning: my dneska začneme s malováním, takže moje plány jsou dneska vystěhovat z pokojíčku co se dá :grinning:
28. led 2010 v 08:38  • Odpověz
jé malujeme taky ale ne tento měsíc nejspíš kolem února a to z gruntu, celý barák, hlavně schodiště do něčeho umyvatelného páč ty moje čunata nám to pakeně uťapkali :grinning: a už za 2 měsíce to tu vypadá jak po b :grinning: ji navíc kubík maluje furt a velmi rád :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to by se paní z kolaudace asi nezdálo tkaže malujem už kvůli kolaudačky ale já jsem ráda páč jdem do barviček :grinning: :grinning:
jinak plány pouze pracovní :wink:
28. led 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, teda vy jste pracanti :grinning: my teď pokojíček a pak kuchyň a obývák, možná i ložnici, taky by si to zasloužila :sweat_smile: ale vidím to na hudbu budoucnosti

Jinak kouladačce může být jedno, jestli máte vymalováno dětmi :grinning: nebo sami sebou :wink: ale je fakt, že chtějí takové prkotiny, že to snad není ani pravda :angry:

Jiři a vy jste měli povolení bydlet v neskolaudovaném domě, nebo bydlíte jakože načerno? Nebo už to není potřeba?
28. led 2010 v 08:45  • Odpověz
hádej bez povolení proto zase nechci aby to tu vypadalo že tu bydlíme dlouho takže proto :zipper_mouth: malujeme.. :wink:

jinak malovat bude náš zaměstananec tkaže se nenadřem ani jeden, max. s následným úklidem,ale on maluje čistě.. :dizzy_face:
no holt pracanti :dizzy_face: :zipper_mouth:
28. led 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak to je super, to já nechci vidět, jak to bude vypadat u nás :sweat_smile:
28. led 2010 v 08:49  • Odpověz
no Reni umím si t představit hrůza a děs a všude burdel.to já nemám ráda, budu vám přát aby to prošlo bez újmy a v klidu , kde budou dětičky :wink:
28. led 2010 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz
no moje segra taky bydlí bez povolení už přes rok :sweat_smile: ale ke kolaudaci to ještě nemají, jenže oni čekají na prodej bytu, který zatím nemají v os. vlastnictví, ale mají kupce, tak čekají, jak to dopadne :confounded:
28. led 2010 v 08:51  • Odpověz
já se zachvilku přesuu k práci ,mám tu na spracování jeden návrh :wink: tak na to mrknu musím to nějak s klou :wink: yt s časem na vaření takže mám cca hodinku :wink:
28. led 2010 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz
kurnik já se snad na tom notkubu nenaučím psát furt mi to tu přeskakuje pak píšu blbosti :astonished:
28. led 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

Jiří ráda tě tu zase aspoň na skok vidím :slight_smile:
28. led 2010 v 08:53  • Odpověz
ha já tebe taky mamino :dizzy_face: jak to jde, nemáš nějaké těhu trápení :wink:
28. led 2010 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz
čaute takže je to jak sjme říkala, něco natahal na přenosný harddisk to i přesto že jsem mu říkala aby byl prázdný že si natahám na to filmy z rachoty, ale úplně to rozhodilo systtém spouta fotek nejde otevít v knihovně zůstalo 140fotek, no nechápu, fakt na facku debil jeden :angry: :angry: :angry: :angry:
si dám cafo malá v noci plakala, takže sem grogy a ještě nasraná, vražedná kombinace
28. led 2010 v 08:57  • Odpověz
no nic kočk yjá už pomalu mizím,.. nakouknu přes den, budu doma :wink:
28. led 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
luci od tebe dneska radši dál, já se ti ani nedivím že bys vraždila já se takových ztrát taky bojím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz
Luci to je fakt ťofku :angry:
28. led 2010 v 09:00  • Odpověz
tak páá holky moje :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz
ta páááááááá Jiři

já včera stáhla letopisy narnie a teď stahuju harryho princ dvojí krve

pak strašpytlíka pro Aničku
28. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Luci - tak to je fakt na přeshubu. Snad se to ještě nějak podaří, :frowning2: :frowning2: bože to by bylo škody, :frowning2:

JIří a ukaž se - a těhu problémy naštěstí nemám - jen dementní stavy pláče :sweat_smile: ale to snad časem přejde :grinning:
28. led 2010 v 09:02  • Odpověz
jako fakt moje chyba že jsem to nezálohovala ale kurva co se do toho sere, když tomu nerozumí
dneska pofrčím do zverexuz a drogerky nemám holítka a pěnu se aspon hlavnu vyvětrám
28. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.