• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi nazdárek, tebe jsem ještě nepřivítala :wink: :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:04  • Odpověz
no tak já bych potřebovala nutně do obchodu, není tu skoro nic od drogerie po žvanec. Ale mě se tak nechce odhazovat to auto. Ale asi mi nic jiného nezbyde, potřebuju fakt už na větší nákup a ten s kočárkem nedám :unamused: nebo dneska vlítnout jen tady za roh a zítra to všechno sfouknout s manžou. To bude přece jen asi lepší.

Mám mít klidovej režim kvůli píchání v podbřišku :unamused: tak ať se taky mužík snaží.

jo a co dneska vaříte? :grinning:
28. led 2010 v 09:06  • Odpověz
simí spočívcej jdi jen za roh
já asi zaeču brokolici aby mi nezežloutla
28. led 2010 v 09:08  • Odpověz
já konečně ty mleté daňčí řízky, jen nemám doma brambory, tak nevím s čím budou :angry:
28. led 2010 v 09:10  • Odpověz
hmm holky,nechcete mě některá na oběd, mě se fakt nechce vařit. Teda když to uvařím tak to nežeru, tak bych potřebovala někoho na to vaření ať to aspoń sním :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Luci a co to bylo za chytráka?? :unamused: Drž se :wink:

Já si právě umyla hlavičku, pomalu balím a těším se...jen venku zase sněží, tak jsem fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Marky - moc si to u rodičů užij :slight_smile:
28. led 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
Já vařila včera ten buřtgulášek, tak nedělám nic :sweat_smile:
autor
Simi užiju :dizzy_face: I když jen do soboty, ale pak je zase skoro měsíc neuvidím, tak si to musím vychutnat :dizzy_face:
marky páčes a dobře dojeďte
bych si zašla aj na pedikůru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že by? poétřebuju oškrabat nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 09:26  • Odpověz
LUci - dopřej si, bude to labůžo a trošku se uklidníš :wink:
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz
no to jo...jen tam cinknu
28. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Bré ráno berušky!
Tady napadl vagón bílejch sra.ek :angry: :angry: :angry: :grinning:
a taky mám zaděláno na blbouny :dizzy_face:
jdu vás trocha dočíst :wink:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Luci co to bylo za magora? :angry: takový mám nejrači, hrajou si na profíky a hlavě hono :angry:
Simi relaxuj a nakup jen trocha, nehoň se a počkej na manžu :wink: on ti rád pomůže :dizzy_face: a klidně se stav na blbouny :wink: :grinning:
MArky užijte si to! a opatně na cestách :dizzy_face:
Jiři ač jsem tě nestihla, tak ahojky :slight_smile:
Reni takto jsem zvědavá s čím ty řízečky vymyslíš, páč s emi k tomu krom brambor nic nehodí :sweat_smile: :grinning: ještě chleba :wink:
28. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jé reni zvěřinicu bych si dala. já se těším měli bychom jít 19.2 na ples tak snad to dopadne... :dizzy_face: chtělo by to šaty do čistítny.. :grinning: sem je posledne docla propotila. a už smrdí :zipper_mouth:

já jdu dělat takovou skoro čínu s brmaborem, páč nemám rýži no co se dá dělat brokoličovou polívčičku.. :sweat_smile: za chvilec tu mám mátínku tak se nudit nebudu :grinning:
a už sem zase fuč :grinning:
28. led 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Dani blbouny bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:49  • Odpověz
TOž dondi, só s povidlama :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:53  • Odpověz
jéé já byhc taky došla kdyby to ńebylo tak moc z ruky :grinning:
28. led 2010 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
Klidně přijďte dělám to z dvojité dávky :sunglasses:
28. led 2010 v 09:56  • Odpověz
tož bych si dala, díky přijít nemůžem malá je furt nachcípaná, nechcem ohrozit Adíka, namarůdkoval se teď až až :wink: ale jsi hodn díky :wink:
28. led 2010 v 10:01  • Odpověz
to jo, tak až vám bude líp :wink:
28. led 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
Tak jsem zpět...balím a malej mi "pomáhá" tak to je nadýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ono to jde blbě, když mi odnáší tašku a nebo vyndavá věci :grinning: :grinning: Opláchla jsem hrnečky, ještě je uklidit a bude to...ať to tu je čisťounký, až tu bude Savo smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdu kuchtit, ale budu nakukovat :wink:
jo mimochodem, včera jsem zkoušela na Aďase metodu látkové pleny vložené v tesco plíně! Říakala jsem si já ti dám holomku.... byl v tom hodinu a pak šel na nočňajs a za tu hodinu se prochcal až na tesco plínu a tože kvalitně a bylo mu to úpně jedno! :angry: :grinning: tak fakt už nevím.... :rolling_eyes:
28. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Taky kuchtím - dělá sice jen polívku a malá tu má ještě ze včera těstovinky a falešnou svíčkovou, tak mám víc času.

Dani, tak ho v tom zkusit nechat dýl, ale vypadá,že je to fakt salámista :grinning: :grinning: a že vás ještě čekají boje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá měla taky dneska cvrnknuto v noci v plíně. asi po 5 dnech. Ale jen trošku zbytek byl v nočníku....
28. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
Dani Adík je fakt salámista :sweat_smile: :grinning: A zkoušela jsi třeba záchod jako my?? Má tam časopis s autama, aby se zabavil a učí se :slight_smile:
28. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Tom je na JIP a nevím jestli ho dají na normál pokoj, už tam volám 2 hodiny a mají akutní případ
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Marti jak to? nastaly nějaké komplikace? :cry: :cry:
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Včera byl problém tak ho dali na kyslík a léky na bolest a že ho dají dneska na normál zase, ale jsou tam návali, možná nějaká bouračka. Zase to tu ráno padalo
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Marti to je smutné, tak nám pak písni, až budeš vědět víc,jo :cry:
Marky záchod ještě ne. Nočník docela jde, zatím, ale neřekne si a těch keců. Nemůžu ho nechat jen ve slipečkách :frowning2:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
My máme plenu jen na ven a noc, ale na velkou jsi dojde do plen.
A chodíme na záchod
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.