• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ted budeme 2 měsíce v klidu a snad mu bude lépe. Možná ho i školka mine
28. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Marti - tak pak dodej hlášení o Tomíkovi, snad je vše v poho jen tam mají fakt fofr :unamused:

Marti - jsme na tom stejně na ven a na noc. Ale povětšinou je stejně suchá :dizzy_face: :dizzy_face: Jak venku, tak v noci, to už musí hodně tvrdě spát, aby se nevzbudila a neřekla si :slight_smile: Výhoda je spotřeba plín 1 ks denně toť asi 5,- Kč Máme balík ještě od Vánoc :grinning: a ještě tam zbývají. Zatím nedokupuju, uvidím jak se to bude vyvíjet :slight_smile:

Dani ono se to u spousty dětí kolem toho roku láme, neboj. Než příjde léto,jste bez plínek :wink: a lítá Ti jen ve slipkách :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Dani nenutit a nemučit. Nemá to cenu.

On jsi řekne
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Pavla jsi řekla sama 6. ledna v 9 večer a povedlo se. A na nočník jsem ji nikdy nervala
28. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Marti tomíka je mi líto snad se brzo uzdraví
28. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
U nás se to taky zlomilo taky teď v lednu, kdy si říká sama večír nebo v noci :slight_smile:

A už jsi se dovolala?
28. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Marti, teda to je trápení, ale neboj se, on je šikulka :wink: za chvíli ho máš doma :slight_smile:

Já měla v 8 letech oboustranný zápal plic, v noci jsem se budila s křikem, že se dusím a nechali mě doma :grinning: Zvládla jsem to, sice ještě dlouho na plicích pískalo, ale dobrý.

Teď si na to dávají jen většího bacha, ale uvidíš, že za chvilku ho máš doma :wink:
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
čaute
byly jsme hodinu venku bobovat aktuální fotos máte v albu
konečně honza vrátil foto tam, kam to patří sice ještě se tam nestahujou fotky, ale to už nějak pořešíme
28. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Luci - tak hlavně že se to porešilo :dizzy_face: a koukám že Sáruš je taky slušná dudlajda :grinning: :grinning: bez dudáka ani ránu, co? a bobando dobrý :dizzy_face:
28. led 2010 v 17:59  • Odpověz
HOja!
Luci no hlavně, že jste o ty fotky nepřišli!
Super fotečky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Simií jo dudyn v pohotovosti ale jen na ven přes den už jí ho nedávám, ale v noci bez něj neusne
28. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Luci - no my teda jen na noc už dlooooooooooouho, ale to je to čeho se u nás bojím s odnaučováním, to bude asi problém. Taky bez něj neusnem :unamused: a když se v noci vzbudí, tak po něm touží a když ho sama nenajde tak řve dokud nepříjdem a nepodáme :unamused: :angry:
28. led 2010 v 18:18  • Odpověz
tak my za chvilec vyrážíme
se těšim
simií u nás taky tak je schopna si ho v polospánku našmátrat ale jak ne tak řev a musím podat
28. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak Tomík je pořád na JIP , protože má teplotu. Ale už to není asi velké. Ve 4 měl 37°C. Zítra za ním přijde sestřička na rehabilitaci, aby správně dýchal. A budou mu nahřívat plíce. A bude tam asi do pondělí.
28. led 2010 v 19:29  • Odpověz
ahojky holky hlásím dnešní úspěch kubíček 2krát čúral do nočníku a to docela bez nucení :dizzy_face: no hurááááá

marti at je Tomíkovi dobře držím palečky at se vyzdraví :dizzy_face:

luci fotky super.. jo jinak dudla jsme vyřešili když byl nemocný a špatně se mu dudlalo a dýchalo a navíc nám ho kesinka prokousla tak jsem musela koupit nový,je pravda že ho míval jenom na noc, ale kd yž jsem mu koupila nový tak mu už prostě nechutnal, koupila jsem nejpodobnější ale ne úplně stejný :grinning: a od té doby si na "nono"ani nevzpomene :wink:
28. led 2010 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz
dudlíky :grinning: náš malý ho ve 2 měsících odmítnul a nechtěl a nechce, jen sem tam si ho tady uzme, mají je mezi hračkama a hryže ho :grinning: je to pro něj zábava :grinning: až si kolikrát říkám, aby si na něj nezvyknul :grinning:
28. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
čusky kočky tu se ještě chrní.. :grinning: já su nachystaná na cestu busem do kanceláře, tam mě čeká manažer, no to bude ale cestování , auto bude hotové asi dneska odpoledne tak musím autobusem a šalinó :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad mě odpolko hodí šéf domů,uvidíme.. mějte se krásně :wink:
29. led 2010 v 06:32  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiřo tož pravou a písni pak
my frčíme na plavčo
Avatar byl nad očekávání v 3D fakt
jo a končí tak že ona mu dá tu masku on se v lid. těle nadechne pak střih, jsou tamti bambeřáci zajatí a vyhopštěni z Pandory, jack je pak jak v těle člověka tak v těle avatara odnesen před ten strom , jsou oba uzdraveni, pak jack nahrává poslední videoblog, kde říká že omayacatové začínají nový život pod stromem, kde ho vyléčili a že jde slavit svoje narozky pak cvak a vzbudil se v avatarovi....tohle je konec :wink:
29. led 2010 v 08:04  • Odpověz
takže reni asi 3minuty filmu od konce co máš stažený..ale nic zásadního
29. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Luci, tak hlavně že nic zásadního :grinning: díky a v 3D bylo to dobrý? Nebála ses?

Já byla jednou na 3D a padali jsme a točili jsme se, ale jen v tom filmu, ale i tak to bylo tak realistické, že jsem měla lochtání v břuchu a motala se mi kebule :grinning:
29. led 2010 v 08:42  • Odpověz
my se dneska pospali, do půl osmé :slight_smile: a odpoledne valím na gyn. :angry: v poslední době už radši k zubaři :grinning:
29. led 2010 v 08:43  • Odpověz
renat no jak to začlo něco padalo na mě takže sem na sebe málem převrhla čipsy s rajčatovou majdou.....alke pak dobrý :grinning: bylo to šupa má být v 3D šrek konec a zvonec totálně pomotaná šrek, jako pohádkový svět ukázky byly super
29. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Bré ránko!
Luci koukám, že jste si to užili! To je dobře! :dizzy_face:
Já na 3Dčku nikdy nebyla :zipper_mouth:
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz
fanuš to je síla ikdyž v r 2002 jsme byla v praze v imaxu tam to maj vymakanější v tom, že plátno je dokulata, není to čtverec, takže je to i v periferním vidění ten film což je sekec
29. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Luci, tak to bych chtěla vidět, že bych na to vzala Aničku? Jen mám strach, aby se mi z toho nepoblila :grinning: sem tam jsem si musela ty brýlka sundat na nos :grinning: aby mi nebylo blbě z těch efektů

Dani nazdárek :dizzy_face: jdu kuknout na tvůj podprsenkový mail :wink:
29. led 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahojky...noc ušla, budíček v 8:30 a to tak, že nám prababička vlítla do ložnice, páč si myslela, že už tam nejsme a šla aktivně roztáhnout žaluzie :confounded: :grinning: ale jinak pohoda. Malej tady snídá tyčinky :sweat_smile: ale ani po mlíku se nesápe :sweat_smile:

Snad se tu máte dobře a nezlobte :wink:
29. led 2010 v 09:00  • Odpověz
renat nevím děti...asi tak od osmi bych vzala, i když pohádka.......no nevim, ten šrek bude nějak v červnu v kinech
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Reni no to je jukni! :wink:
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Luci tobě jsem to poslala taky :wink:
Marky tak si užíváš :grinning:
29. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Adík viděl v kouzelné školce Bořka stavitele a byl z toho úplně paf! A halvně to po mě chce znova :grinning: :confused: tak musím někde splašit nějaké dvd :grinning:
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.