• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
fanuš koukala jsem dost dobrý mám teda 70C valíme plavat pááá
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Dani, taky nosíš špatnou podprdu? Já rozhodně :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Reni mám pocit, že celá republika nosí špatné podprdy :grinning:
já pochopitelně taky :rolling_eyes: :grinning: , ale zajímalo by mě číslování podle té baby :confused: já to typuju na 70 B :sweat_smile: ale kupuju si 75 A :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Luci páááááá užijte si to :wink:
29. led 2010 v 09:17  • Odpověz
tak to máš určitě 70C :grinning: Já nosím 80D, ale okolo hrudníku je mi volná i 75, takže asi 70 a košíček nevím :grinning:
29. led 2010 v 09:19  • Odpověz
tak hezky plovejte Luci :slight_smile:

nevím, co dnes uvařím, ale o půl druhé valím na gyn a tak se mi nechce

musím umít kebuli a uklidit tu, pokojíček je vystěhovaný, tak budeme zítra malovat :wink:
29. led 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Normoš Adýs se naládoval těma tyčinka a teď si krásně hraje s autama :dizzy_face: takhle hodnej není ani doma :sweat_smile: :grinning:

Půjdeme se asi projít, teda musím zjistit, jestli to venku moc nefučí...mějte se tu krásně a já se pokusím brzy nakouknout. Jdu zjistit co bude k obídku :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
29. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Marky to se máte, já bych taky chtěla, aby mi někdo navařil :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz
no to je morálka :angry: :grinning:

Kuba si dal oběd, půl litru polévky s nudlema a 3 kolečka veky, pořád ještě chtěl, ale muselo něco zbýt i na Aničku :sweat_smile:
29. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Reni .... talíř jsem sněd, lžičku jsem sněd, ségru jsem sněd a tebe mámo taky sním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
29. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Dani taky mám ten pocit :grinning:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
jo a ještě jsem vám zapoměla říct, nachystala jsem se na gyndu, vykoupaná, vlasy umyté a vyfoukané, sukýnku jsem si sebou zabalila, všechno v kabelce, děti vypravené, jen vypadnout, ještě zkontroluju čas, kdy tam mám být, super 14,45 hod 28.1. super, ale dneska je 29 :angry:

tak jsem tam volala, sestřičce se omluvila a jdu za měsíc :grinning:
29. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Reni no.... co dodat... omlouvá nás snad jen ta matřská :wink: :grinning:
29. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak my se aspoň nachystáme ven, musím na poštu, segře dát dvd a pak se stavíme u našich a pak zase šupaj dom, musíme být nachystaní na tatínka

teď si stahuju Osada Havranů, Na veliké řece a Volání rodu, nevím jestli si to někdo pamatujete, byl tam Havranpírko a Veveřice

http://uloz.to/2125778/na-velike-rece.avi dole jsou obrázky z filmu :wink: když na to najedete šipkou, tak se tam střídají :wink:
29. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahojky jsem doma, a koukám po sedajdách pro Kubíka né že by mu byla ta stávající nějak moc ale hodně to tedka přenášíme z auta do auta a tak se stává docela těžkou.. koukám po něčem cenově přijatelném.nemáte tipa??

tohle jsem našla
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8796-babypoint-jolly
kategorie 9-35kg..mladej už má cca 12kg ale od 15 kg je ještě malý.. :wink:
jinak odpolko si pojedu pro auto oprava bude stát více než 10tis :astonished: :astonished: no prý už na dlouho poslední!!! kurnajz se v té práci asi nezastavím abych to všechno Jirkovi vrátila :frowning2: no nějak bylo a nějak bude :pensive:
29. led 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
Ahjky prdelky,tak škola za mnou,teď jen zkoušky...dneska jsem ejdnu psala,tak snad úspěšně!Jiank už teď se mi po klucíchs stýská
29. led 2010 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
jiři simtě jsme manželata ne, na všecko dva.......neřeš :wink:
sedajda vypadá dobře..... :slight_smile:
já sem off, byli jsme kočárkovat tak mám nohy až v prdeli
Kači zkoušky super já bych školu nedala už sem stará a shnilá :grinning:
29. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Ahojky, tak Tomáška jsem po o přestěhovala z JIP na normál pokoj a řádí jako čert. Lítá a řádí. A na JIp se mu líbilo mohl koukat na bednu od rána do večera, sestřečky mu nosili dvd s večerníčkama. A tam aspon ležel, ted ani za nic.

A i já s rodinou zítra vyrazím pro sedačku pro Pavlu. Bude to asi ta Romerka
http://www.babylife.cz/autosedacky-romer/romer-kid-plus-trendline
29. led 2010 v 18:31  • Odpověz
No uvidíme ejstli zkoušky zvládnu..ale tak snad jo..doufám,že tu dnešní jsem dala a zbytek se nějak poddá...ale fakt se mi děsně stýská po klucích

Marti,tak to ej super,že malý už řádí
29. led 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
Já bych tu školu už taky hodně špatně mordovala. Já už nevím nic. :grinning:
29. led 2010 v 18:45  • Odpověz
no mi to moc problém endělá,když se donutím to anučit...ale na kluky nedám dopustit...se fakt furt směju
29. led 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
Jiři, tuhle autosedačku máme a já už bych do ní nešla :wink: ona není špatná a to pojíždění vám určitě poslouží, ale Anička se chce dívat z okna a ona je nízká, je to v podstatě podsedák se zádama, které až nebudou potřeba se odendají. Co máme tu pro Kubu, tak by nejradši jezdila v ní a můžu říct, že v té jí fakt blbě není :wink:

Jinak na ni nemůžu nic říct, snad jen to, že máme asi kapku kratší pásy a špatně se nám upoutává, ale jde to :wink:
29. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Kači, jsi stejně dobrá, já bych to určitě nedala :sweat_smile:

Marti, je dobře, že už je mu dobře :wink:
29. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahojky Renatko,kdy zajde an kafíčko
29. led 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
No ale klidně ybch v pondělí zase šla do školy za klukama :grinning:
29. led 2010 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Kači určitě zajdem, ale až doděláme ten pokojíček, ještě nevolali, tak čekáme :wink:

Já jdu uklízet a chystat děti ke spánku :slight_smile:

jo a už jsem vám říkala, co máme za nové slovo? :grinning:

"jebák"

já mu říkám, že je něco bak, jako že aby to nebral, že je to špinavé tak říkám, to je bak a on zopakuje jebaaaaak :grinning:
29. led 2010 v 19:14  • Odpověz
tývole renat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kuba je agent
gojgy zase furt říká tačí...jako čačí...a sahá si na naušničky na culík....čelenku furt chce nosit..... :grinning:
29. led 2010 v 19:18  • Odpověz
mě bolí fest v zádech eště že mám ten ibalgin krém....
jo bylajsem dnes na pedikůře a pajada, budu docházet pravidelně, pemzu jsem vyhodila, prejto trhá kůži a pak jsou praskliny na patách, což já mám....hlavně i z pracovních bot, takže mazat a jednou za 6týdnů tam dojdu....zarůstaj mi i nehty a na léto chci francii aj na nožkách tak se nechám teda hýčkat
navíc to je naše bývalá ošetřovatelka co si udělal kurtz takže 180kaček mě nezabije :dizzy_face: a ten pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Já taky miluji, když mě někdo rozmazluje :grinning: Na pedikůru zajdu taky. Kosmetika je taky moje.

Luci jaký krémík pro suchou a citlivou plet. Na obličej.
29. led 2010 v 19:37  • Odpověz
MARTI JE TO FUK ČÍM MASTNĚJŠÍ TÍM LEPŠÍ NA TY PATY
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.