• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jířo hlavně že je všechno dobrý :wink: a že sis užila pařbičku :grinning:

Já se nepicla už ani nepamatuju :sweat_smile:
31. led 2010 v 09:06  • Odpověz
jo bylo to fajn, jirka sice ještě dospává ale já jsem v pohodě, jako když nepiješ patoky tak je pak člověku dobře.. :sweat_smile:
jinak gratulka k nástupu do práce...super, je pravda že já bych to asi nevydržela tak dlouhou dobu s chlapákem doma :astonished: :sweat_smile: ale co jinéh :sweat_smile: zbývalo, že :pensive:
31. led 2010 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky a dobré ránko.
Já vyspinkaná a přejedená, včera jsme zvládli 2 restaurace a já byla střízlivá. Musela jsem řídit. A krásně padal sníh a cesta luxusní celá bílá.

Karkét to bude šok ten budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
Jířo ono fakt nic jiného nezbývalo a když už to nešlo, zdrhala jsem k našim :sweat_smile: :zipper_mouth:

Marti šok to bude, ale snad si rychle zvykne :sweat_smile: A super, že jste si to včera užili :wink:
31. led 2010 v 09:12  • Odpověz
jo vstávačka bude fakt záhul :confounded:
31. led 2010 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz
autor
No jestli půjde spát zase ve 4, jako poslední dobou furt, tak jo :sweat_smile: :grinning:
31. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Mraky, tak to pak nemá cenu ani chodit spát :grinning: , ale druhej den padne v osum :grinning: :wink:
Marti jak je Tomovi?
Jiři jestli jsi ready, tak to bylo dobré vínko :wink: :grinning:
31. led 2010 v 09:16  • Odpověz
ty brdo marti taky bych si zašla na véču ,ale Jirkovi se pak nikam nechce, když už bych dala děti na hlídačku tak to je zákon schválnosti a má toho v ten den pak v práci moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ať si dělá, jak uzná za vhodný, ale jestli vstane podle zvyku v poledne, tak těžko půjde spát před půlnocí... :sweat_smile: A pak bude budíček fakt těžkej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 09:19  • Odpověz
nu nic jdu pověit prádlo
31. led 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
Markét měla jsi ho cvičit týden do předu, jako malé děti :grinning: , A ty jsi odjedeš :grinning:

Bylo to super. S kamarádkou jsme podrbaly jak na podprsenky :grinning: to je téma super.

A vínečko když se pije tak je vždy dobře. A kvalita musí být :grinning:
31. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Já ho musím teprve vyprat, ale posbírám to až Romeo vstane. Malej se živí chlebíkem, tak snad to sní, páč v posledné době jídlo docela bojkotuje a chce jen mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Marti já mu to říkala a tím moje starost končí, měl si zvykat :sweat_smile: jsem jeho žena a ne matka :grinning:
31. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Tomík ja dobře naladěn, musím mu koupit velkou konzervu kukuřice a bude nadčen. :grinning: A sestřičky jsi ho chválí. Je prý ukecaný a o všechno jsi řekne :grinning:
31. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky..u nás noc klasika,budíček v 8.Tátovi s emoc vztávat enhctělo,ale co nadělá :grinning:

Jinak dneska si budu užívat den volna před učením
31. led 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Kači! :slight_smile:
Marti tak to je dobře, že to takhle zvládá :slight_smile:
31. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Katko. Jen jsi užívej klídek.

Dani je boží :grinning:
31. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Užívám,ale od zítřka se na to zase vrhnu..v pátek mám zkoušku a pak potom hned v pondělí další
31. led 2010 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Kači, to dáš, ty jsi chytrá halvinka :dizzy_face:
z čeho?
31. led 2010 v 09:43  • Odpověz
V pátek z Práva a to pondělí z matiky...pak ještě infošu,ale to mám až později..jen teda doufám,že jsem tu páteční z mikra dala
31. led 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Katko ty máš nervíky. Br
31. led 2010 v 09:50  • Odpověz
31. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jedno vyjde na 93 Kč
31. led 2010 v 09:53  • Odpověz
ty jo Kači já už bych na to bunky asi neměla.. jako když mě to baví :wink: tak se taky hezky učím,ale jinak ne.. dneska musím vystavit jenom přiznání k silniční dani na pondělí... :wink: mám umytou hlavici... asi zajdu s dětmi na sáňky at se unaví a apk jim lépe chutná :wink:
31. led 2010 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
kluci už taky nemají co nosit.. to je hozné nějak se vytahujou a věci má v podstatě už jenom Kubík po ondrovi... :confused:
31. led 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
autor
To já musím nakoupit jen pár triček a jinak máme hadříků dost, tak jsem ráda :slight_smile: A teda ještě boty, ale to už je pohoda :slight_smile:
31. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Jiří po poradě s Renatou jsem koupila 3 kousky, zatím jsem to neprala, ale vypadá to dobře. A ted jsem narazila na toto .

Je to Topolino a najdeš to na mmb.
31. led 2010 v 10:05  • Odpověz
ID 248213 od té beru . Má přepočet 31kč

U dachyho mají ted akci na botičky , tak vyrazím pokoupit dětem boty možná i na léto :grinning:
31. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Byla jsem v tescu včera a já nevím zase jsem jsi tam nic nebybrala :grinning: , asi jsem na tu jejch modu alergická :grinning:

Nová kolekce pro kluky je s opičkama. No bomba :grinning:
31. led 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
Já koupím botky na jaro až tak v březnu, prostě až nastane čas :slight_smile:
31. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.