• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Já to tam budu muset pořádně prozkoumat. :grinning: Ale za 2 boty okolo 6OO to jde
31. led 2010 v 10:18  • Odpověz
to je super cena já nakoupim až bude třeba, zbytečně jsoem koupila farečka zimní 21 a ono tu 21 budeme mít akorát na jaře.....prej že co 3m poroste noha, u nás tak co půl roku možná
31. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Já kupuji dopředu a vychází mě to :grinning: tak snad i tentokrát.

Luco tak to je síla.
31. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Luci to je příšerný! :angry: kterej haj.. tohle udělá
a o té trgédii .... :cry:
31. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky mě stačí číst jen titulky. A to stačí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Luci 20 a 21 nosila jako miminko ještě malá Pavlinka
31. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
jo je fakt se sralo no.....
marti no Sáruš je drobek má 10,3kg a 79cm, a nožku momentálně 20 :grinning:
jdeme ven vzbudila se s muzikou
31. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
tak jsme zpěta tu nikdo jo????
já budu večer žehliti a chytati jdu do rachoty
31. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Tak už jen večer a zítra zase učení :frowning2:
31. led 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
kačí dala ses na boj tak musíš bojovat :grinning: jinak to nejde děvucho, ale držím pěsti at ti to leze do hlavinky,
my se nyní vrátili od mojí mamky, kluci si vyhrály, tedka baští a půjdou chrupkat, já se konečně mrknu na tu silniční daň..
31. led 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
No jako zatím mi to docela jde tak snad to tka PŮJDE I DÁL...ZÍTRA TAM SNAD DÁ VÝSLEDKY Z TÉ PÁTEČNÍ ZKOUŠKY..JSEM HAFEC ZVĚDAVÁ...
u NÁS SE ŘÁDÍ,TAK SNAD HO BRZO TAKY ZAŽENU...ZÍTRA S NÍM PO DLOUHÉ DOBĚ SAMA(sry za caps)
31. led 2010 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nakukuju. Adý vykoupanej a voňavoučkej. Zítra frčíme na to alergo, tak jsem zvědavá, co se tam bude dít :confused:

Kačí drž se, brzy je to za tebou :wink:
31. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Tak nám malý fest počmáral sedačku,tak zítra mě čeká drhnutí,tka snad to půjde aposn trochu dolů :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Kači, Kuba má taky malovací mánii :sweat_smile: počmáral stůl a zeď v kuchyni :wink:

Marky, tak hodně štěstí na alergu :wink:

Luci, klidnou šichtu

Jinak nás vzbudilo pročůrání, Kuba durch mokrý i s duchnou :angry: probrala se i Anička a teď sledují v telce pohádky, já si uvařila čajík a zatím si dám relax :wink:
1. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Ahoj, tu je klídeček.
Pavla má zase pod nosem zelenou nudel a já hlen v krku tak je klídek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahojky...noc děs...když se nemrvil jeden, tak vzdychal druhej :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám dost...ale jsem sama!! :dizzy_face: Za chvíli se oblečeme a pofrčíme :slight_smile: Ozvu se později :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
No jako až usne,tak se na to vrhnu....snad to půjde dolů :frowning2:

Jinak Reni my sjme s etaky vzbudili pročůraní...nějak moc poslední dobou malý čurá
1. únor 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Marky a kdy šel Romeo spát? A jak se vám vstávalo tak brzy?

Kači, asi už víc vydrží a necvrkají každou hoďku a pak když to vypustí naráz, tak to plenka nepobere :angry: :grinning:
1. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
No asi jo,jen jsem nepostřehla jestli byl hendka jak vztal nebo se počůral než jsem ho stihla přebalit...asi zítra hnedka u postýlky ho posadím na nočník
1. únor 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsme doma :dizzy_face: Tak malej je v pořádku. Ještě teda půjdeme v srpnu na kontrolní odběr, ale jinak super :dizzy_face:

Reni v kolik šel Romča spát netuším, ale ráno vrčel jak čokl :rolling_eyes: Jinak já toho moc nenaspala v noci a ráno jak jsem měla vztek z toho jeho vrčení, tak mi to taky moc nešlo a i malej nic moc, tak půjdeme dospat :slight_smile: Já teda nevím, jestli půjdu taky, je tu ještě potřeba poklidit. Teď jsme pojedli a jdu uspat draka :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahojky
po plesu stále 2v1 ale protože už je únor, tak už "můžu" rodit :grinning:
jinak hlásím, že jsme od včerejška bez dudlíka.....a naprosto v pohodě a prospal celou noc :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Pavli,ty fakt můžeš porodit každou chvíli :dizzy_face: A gratulka k bezdudlíkové noci
1. únor 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
tady to zase žije :sweat_smile:

já si uvařila cafo, Anička mě sjela, že jsem jí vlezla na počítač, nábyteček zatím nepřišel :angry: asi tam brnknu :angry: jinak dobrý, ještě znova vysaju a umyju zem, uklidím koupelnu a budu žehlit :wink:
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Pavli, ty máš držák :grinning: tak tento týden jedeš, ne?

No a Matýsek je šikula :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
Nakukuju...v půl třetí jsem zase dělala cafo, jak za starých časů :grinning: :dizzy_face: a teď už zase leží a pochrupuje :grinning: prý ten první den čekal horší, ale šlo to :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
tak se pomalu ale jistě vracíte k dávno zaběhnutému režimu :grinning:

dneska Kuba po obědě spinkal :grinning: byl fakt grogy po tom brzkém vstávání, ale spát jde jako obvykle, sice to asi bude dýl trvat, než usne, ale hlavně když bude ležet :grinning:
1. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
teď oba čučí na kouzelnou školku a já se dneska furt něčím cpu, nemůžu se dojíst, ale už jsem těžkotonážní :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
No snad se brzy zajedeme :wink:

Jen ať dětičky koukají, to u nás nehrozí :sweat_smile: Jen reklamy, jinak je telka nezájem :sweat_smile:
1. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Kuba je pohádkový, vydrží se dívat i na celé DVD :grinning:
1. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.