• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
vypadají hezky :wink:
1. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
to ti věřím Kači, ještě aby byl takový pohodář jako Davídek a máš vegáč :grinning:
1. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
a jejej, už mi to zase leze na šišku :grinning:
1. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
jé tohle je krásné, ale bohužel velké :sweat_smile: http://www.inzerce-psu.com/landseer/38718-stenatka-landseera/
1. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
jé, ale hladkosrstý fox je taky nádherný :dizzy_face: http://www.inzerce-psu.com/foxterier-hladkosrsty/37653-stene-hladkosrsteho-foxteriera/

já blázním s čoklíkama a ty s kočárkama, co? :grinning:
1. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
No snad bude jak né,taks e zblázním..neci přerušovat školu..

To rpvní ej nádherné...ym chceme hafany pořizovat až an abrák a až bude i druhé..takže pokud vše půjde jak má tak an příští jaro léto.a chceme hend dva :grinning:
1. únor 2010 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
my jednoho, ale až bude kapku tepleji, protože je míněn jako venkovní :wink:
1. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
No já chci psa tak napůl..dkyž bdue doma bude v noci doma když bduem pryč budou mít boudu
1. únor 2010 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
mě by se líbilo ho mít doma, mívali jsme tak bobinku, ale ta představa chlupů všude mě fakt odrazuje :sweat_smile:
1. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
No to já sjem zvyklá od mala :grinning:
1. únor 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...jsme po večeři, dělala jsem toustíky :dizzy_face: , a brzy snad půjde mlaďas spát, musím se věnovat Romeovi :sweat_smile: :fearful: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
ACHOOOJ
tu po výbuchu hany vytuhldřív než gojgy
a já sem celkem takejc off
mám nachystáno na veču steaky kuřecí, musím štopovat fusky, chodim jak šupajda
ráno valim do lékarny vybrat fksp mám tam 1800Kč to jim nenechám ne? :grinning: beru vitoše pro nás , pro gojgy sirupky vitamínové, kaše, čaje :wink:
1. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj.
Tak hlásím morodný stav MM umřel ale mudr mu nic neříká.
Tom je do pátka na dětském.
Pavla rýma ráno zelená.
Já musím vydržet to dá rozum.

Boty mám pro oba a kdyby Tomíkovi nebyli tak je můži proměnit za větší.
1. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
marti tý jo na vás se toho valí....brzo se všeci uzdravte
1. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Luci a co dělala gojgy?? když hany spal?? :sweat_smile: to je hustý :grinning: ti chlapi fakt nic nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A v lékárně určitě nakup :wink:

Marti ať jste brzy fit :slight_smile:
1. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
ne marky usl až sem došla dom :wink: gojgy by ho nenechala
schválně zkusím ho vzbudit že chci šu.at :grinning: tak jak to zkouší on...uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak to se Luci určo hodí takový nákup v lékárně...

Jinak já mám pocit,že na nás též něco leze,je furt děsnej protiva a pořád pokuckává :frowning2:

Lucia vzbud ho..já to dělám též,jen málokdy mám úspěch :grinning:
1. únor 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Luci držím palec, tak jsem dělala Pavlu . Jen sem mm budila ve 23, OO. :grinning:

Luci když dávaj tak ber. :grinning:

Všechny nemoci dáme , jsme silní
1. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
jako já dooporavdy nechu, ale z principu, aby věděl jaké to je celý dn s děckem péče i o domácnost a večer nadrřenej chlap...ato v jakým stavu nechal byt neřešimm, to bych se furt rozčilovala, ale snažilse chlapec :grinning:
1. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahojky kočky..mám v sobě půlany rumíku a je mi hej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

díky Lucinečko moje zlatá,díky moc za zprávičku :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
jiři není zač símtě tobě se dovolat :grinning:
1. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
dobré ránečko :wink:

Kubíček se nám zase vzbudil pročůraný :angry: jinak dobrý

Jirka chce k obědu rýžový nákyp, tak uvidíme, protože Anička chce buď knedličky a masíčko nebo řízky a kaši, tak se ukáže, do vlastně budeme obědvat :grinning:
2. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
hojte renat u nás sekajda nebo karboše....dlouho jmsme neměli
mám cafíto asi brzo půjdu
2. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: U nás k obědu zapečený brambůrky :slight_smile: Brambory už se vaří, peru, poklizeno a spala bych jak mímo...jak Romea v těch 5 vzbudím, tak mám nějak potíž usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska dám poo spánek určitě :dizzy_face: :grinning:
2. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
marky budu se opočit musím tu vytřít.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi fakt chce ale včera jsme brzo odpadli tak jsme celkem vyspaní
2. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Marky, ty jsi ale oddaná manželka, já bych se vyprdla s ním vstávat :grinning: ale má to výhodu, už máš vše hotovo :grinning: kdy pak vstává Adámek?

Luci, já už taky odložila a vytírat taky budu, a uklízet, je tu zase nějaký nelad :angry:
2. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
jj u nás takejc, ale frčím do té lékárny :wink: a dodje dnes nextík :dizzy_face:
2. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
holky valím hany je nervoza pa zlatečka dojdu na oběd :wink:
2. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
pa Luci, ti chlapi umí být nervozy, já jdu taky, ať se to tu hne :wink: pa pa :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
čauky ráno jsem vytahovala souseda z příkopu, a pak tradá do školky..dneska jsem doma, tak to tu dám do pořádku,hlavně prádlo, kupí se tady. jenom nevím zda mě žumpa pustí ,dneska je její den..měla by se vypustit... :confused: Jirka se do ní musí kouknout at vím :sweat_smile: to jsou ale starosti co :grinning: to se mi nikdy nestávalo a tedka to řeším..fakt mě to přijde srandovní :grinning:
mám kafe a taky asi brzo půjdu...

luci mě to neříkalo žádnou hlášku, že si volala takže jsem pak nevěděla že voláš, musím to tam nějak nastavit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.