• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Reni vždycky jsem s ním vstávala, asi to tak bude vždycky :sweat_smile: A já si pak jdu ještě lehnout, to bych asi nedala :sweat_smile: a Adý vstává v 7:30... všechno jsem stihla od budíčku :grinning: Ještě mě čeká nákup a nádobí a pak si musím ještě umýt hlavu :grinning:
2. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno!
Dnes vařím plněný papriky s rajdou, dostala jsem na to obrovskou chuť :dizzy_face:
Pro změnu tu zase sype :angry: už mě to fakt leze namozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: čeho je moc, toho je příliš :angry:
2. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Luci pak hoď fotenky nextíku :dizzy_face:
2. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
kubíček sedí na nočníku a čeká na "zpívání" aby poznal že se vyčůral :grinning: poslední dobou se nám fakt daří.. tak jsem ráda. při volné chvilce si tedka si navrhnu barevné kombinace na to malování snad by se mohlo skutečnit během tohoto týdne... :sunglasses:

Dani papričky bych si dala... :wink:
2. únor 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
Jiři pošlu :grinning: :wink:
Jinak ohledně nočníkování u nás .... včera jsme to docela zvládali, Adámek mi sice pročůral 3je punčocháče,ale dobrý. Od 17 do 19 byl totál bez plíny a zvládl to! Jen mi do nich stále kadí
Jiři Kubíček je šikulka :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Dani a Jiři, vy jste ale šikulky :dizzy_face: u nás furt nic :angry: :grinning:

včera vesele čůral na zem, ale v první chvíli se zarazil, zastavil to a než jsem se stihla otočit pro hrnec, tak to dorazil na zem :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
Tak nakukuju...mám vypráno, uvařený brambory, uklizeno a nakoupeno :slight_smile: Za chvíli dám zapéct ty brambory a poo půjdeme spinkat :dizzy_face:

My v pohodě sedíme na záchodě, i dlouho tam vydrží, ale že by se tam vyčůral, to nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahooooooooooooj, právě se narodila Anička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Gratulujeme Aničce a posíláme hubánka :dizzy_face:

Mám hotovo :dizzy_face: Jídlo i úklid, tak se za chvilku najíme a půjdeme spinkat :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
jiři mě to hlásilo obsazovací ton takže ani nezvonilo.....
nextík je doma ale jen trička a jedny 3/4 šatičky ani botenky nebyly :frowning2:
snad příště i když jedny sandálky mám ale že by byly dobré se říct nedá,nemaj žádnou stélku :angry:
peru vysato je oběd se dělá a mám chvilku dojde za chvilec segra cosik tisknout pak razíme ven a na poštu neb mám tam dpis z magistrátu ohledně těch debilů sousedů konečně se hnou ledy asi to bud epředvolání
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Lucidku Aníčce berušce posíláme pusinu! :dizzy_face:
Marky ty si ale akčňák! :wink: Zapekaný br. taky můžu,a le papala bych sije tu sama, tak je moc nedělám :unamused:
Luci no snad se to konečně hne, ajko už by to chtělo :angry:
Já nějak jaro ještě neřeším, páč mi píjde, že je eště moooc daleko :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Mám zkoušku jupí...ochlup,ale mám
2. únor 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
No gratuluju Kači!!!!! Jsi šikulenka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z čeho?
2. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Z mirkoekonomie..ale bylo to fakt těsně...je to děsnej vůl
2. únor 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Holky, moc děkujeme. Jste zlatíčka. Jdu zdlábnout oběd. Pá.
2. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojky babulky,

hlásím se z Chomutova a mám po Vás abťák ale to víte na návštěvě člověk nezvládá, nestíhá.

Moc gratuluju šikulenkám Kubíčkovi a Adámkovi k úspěchům bez plenek.

My už jsem na tom skoro super. Na odpolední spaní bez plíny a na venku jsme to včera zvládli též. Takže paráááááda. Jedna plína v noci. Trošku do ní cvrnklla ale jen minimálně. Takže na noc zatím zůstává, to si ještě nelajznu tak 2 x do týdne ještě máme nehodu. Ale jinak sucho :dizzy_face:

Kačenko gratuluju ke zkoušce. Nevadí že s odřenýma, hlavně že je :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
simií čauec čéče ty jsi taková cestovatelka?Jeseníky Chomutov a bydlíš v ústí...... :grinning:
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Simi ty teda cestuješ :wink:

Taky ybch cestovala..ale není kam,amx k ammce do BV :grinning:
2. únor 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Nazdar Luci, no někdy tam a jindy tam :grinning: ale Ústí je domovina :slight_smile:

Jeli jsme za švagrovou za 6 týdnů nejpozději rodí, tak jsme jí vezly celou výbavičku. Už by k nám nestihly přijet a přece jen toho byly kvanta, kočár postýlka, monitor lehátko hadry atd atd. Takže mazec. I my s manžou jsme musely jet dvěma auty aby se to tam nacpalo. Ještě že Terinka spolupracovala a nemuselo se za celou cestu jedinkrát stavět. Byla fakt zlatíčko
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
týjo simí a ty seš t+ěhulu a zbavuješ se věcí po terezce????
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
nezbavuju jen půjčuju, nejsou na tom finančně nejlíp a spoustu věcí jsme měli právě od nich půjčené my na Terinku, takže jsme něco vraceli a protože je to princezna, tak jsme doplnily a půjčily růžovou výbavu :wink:
Malá z těch nejmenších věciček vyroste, než příjde naše princezna na svět a kočárek musí vrátit. A my jim zae půjčíme náš sporták :wink:
2. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
jo ták už rozumím to je pěkné od vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dopiju cafo a jdem ven cácora už tu pochoduje
2. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
To já dala dítě do postele,udělám kafo a hurá an právo!

Simi to je od vás pěkné...já taky všechno přenechám ségře až bde mít mrně
2. únor 2010 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Simi!
Tak na kterej kočárek nakonec padla volba? :wink: No jo už to maj holky za pár, co! :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Hoj Simí, takže to bude holčička - když říkáš, že než přijde na svět vaše princezna? :slight_smile: :grinning: Asi změním typa - Danuško, oprav mi to holčičku, jo? Když se Síma prokecla:slight_smile:))

Jo a když měla Anička dnes ty pidinarozky, tak měla poprvé masíčko - všechno to zblajzla, kočička moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gratulace Kačence ke zkoušce.

Luci, nafoť tu nextí parádu.

Zatím lovu zdar!
2. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Dani - má C S4 :wink:

Lucid - to byl překlep, jasně že to ještě nevíme :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
A já jsem měla takovou radost, že jsem něco vyšťárala :grinning:
2. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Lucid díky...Taky vám posíláme pusinku k pidinarozkám :wink:
2. únor 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my si poo dáchli, probudila jsem se, jak dorazil Romča :sweat_smile: Malej si to ještě protáhl :sweat_smile: super :dizzy_face: Dali jsme si kávičku a asi se půjdeme s Adým projít :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
hojte holky fotit nebudu jen trika s krátkým dlouhým a džíny, to můžu házet odkázky
2. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.